Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

High Purity Oral Anabolic Steroids Oxandrolone Anavar CAS 53 39 4 Do kulturystyki

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny You Wei Biotech. Co.,Ltd Certyfikaty
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

High Purity Oral Anabolic Steroids Oxandrolone Anavar CAS 53 39 4 Do kulturystyki

High Purity Oral Anabolic Steroids Oxandrolone Anavar CAS 53 39 4 For Bodybuilding
High Purity Oral Anabolic Steroids Oxandrolone Anavar CAS 53 39 4 For Bodybuilding

Duży Obraz :  High Purity Oral Anabolic Steroids Oxandrolone Anavar CAS 53 39 4 Do kulturystyki Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: 53-39-4
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny pakiet lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 5 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000 kg / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Stosowanie: Wzrost mięśni CAS: 53–39–4
Analiza: 98% min. Dostawa: Kurier ekspresowy.
Postać: Biały lub prawie biały krystaliczny proszek MF: C19H30O3
High Light:

sterydy anaboliczne budujące mięśnie

,

anaboliczne sterydy prawne

Wysokiej czystości biały surowy proszek doustne steroidy anaboliczne Oxandrolone Anavar CAS 53 39 4 do kulturystyki
 
 
1. szczegóły produktu:
 
Nazwa produktu: Oxandrolone
Inna nazwa: Anavar
Synonim: proszek Oxandrolone, proszek Anavar, proszek sterydów anabolicznych
Czystość: 99%
CAS: 53-39-4
MF: C19H30O3
MW: 306,44
Numer EINECS: 200-172-9
Temperatura topnienia: 235 - 238 ° C
Wygląd: biały krystaliczny proszek
Temperatura przechowywania: Substancja kontrolowana, -20 ° C Zamrażarka
 
 
2. opis:
 
Anavar jest często nazywany słabym sterydem.Jednym z powodów tego jest fakt, że stosowanie samego sterydu klasy I nigdy nie jest maksymalnie skuteczne.Inną przyczyną jest to, że kulturyści i autorzy w tej dziedzinie czasami dokonują niefortunnych i nieracjonalnych porównań, oceniając sterydy anaboliczne.Oxandrolone jest również jednym z najpopularniejszych sterydów wśród kulturystek.W badaniach wykazano również, że Oxandrolone faktycznie zmniejsza poziom tłuszczu w organizmie podczas stosowania, co czyni go doskonałym wyborem dla kulturystów, którzy są w fazie cięcia treningu.Jest idealnym sterydem do spalania tłuszczu i nadania ciału bardziej wyciętego wyglądu.Dodatkowo przyrost masy mięśniowej i spalanie tłuszczu są bardziej trwałe niż w przypadku sterydów związanych z dużymi przyrostami masy mięśniowej.
 
Lek ten jest uważany przez sportowców i kulturystów za dobry związek anaboliczny do promowania przyrostów siły i jakości mięśni.Ten łagodny związek anaboliczny o niskiej aktywności androgennej jest pochodną dihydrotestosteronu i nie aromatyzuje.Ten steryd anaboliczno-androgenny jest powszechnie stosowany przez kulturystów i inne osoby w cyklu cięcia, gdy problemem jest zatrzymywanie wody i jest bardzo skuteczny, aby pomóc im stracić tkankę tłuszczową i masę ciała przez pewien czas w bezpieczny, skuteczny i prawie trwały sposób.
 
 
3. zastosowanie:
 
Wśród kulturystów Anavar jest najczęściej stosowany podczas wycinania faz treningu, gdy problemem jest zatrzymywanie wody.Standardowa dawka dla mężczyzn mieści się w zakresie 20-50 mg dziennie, poziom, który powinien przynieść zauważalne rezultaty.
Oxandrolone można dalej łączyć z anabolikami, takimi jak Primobolan i Winstrol, aby uzyskać twardszy, bardziej wyrazisty wygląd bez dodatkowego zatrzymywania wody.Takie kombinacje są bardzo popularne i mogą radykalnie poprawić wygląd show.Można również dodać silne niearomatyzujące androgeny, takie jak Halotestin, Proviron czy trenbolon.
 
Większość mężczyzn, którzy planują odpowiednie dawki leku Anavar w swoich cyklach cięcia, zauważy, że wybrali najlepszy czas na suplementację tego hormonu.W tym celu większość mężczyzn będzie potrzebować 50 mg dziennie, a 80 mg dziennie, chociaż bardzo drogie, znacznie bardziej skuteczne.Niektórzy mężczyźni stwierdzą, że dawki Anavaru w zakresie 30 mg dziennie są wszystkim, czego naprawdę chcą, i chociaż da im to impuls, będzie łagodne;bardzo łagodny, ponieważ hormon Oxandrolone jest bardzo łagodnym sterydem.Niezależnie od twoich całkowitych dawek Anavaru, większość mężczyzn uzna ten steryd za najbardziej skuteczny pod koniec cyklu cięcia, ogólnie wystarczy 6-8 tygodni całkowitego użycia Oxandrolonu.
 
 
4. COA:
 
Nazwa produktu Anavar (Oxandrolone)
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek biały krystaliczny proszek
Identyfikacja Pozytywny Pozytywny
Analiza 97,0 ~ 100,5% 98,4%
Dokładny obrót -18 ° ~ -24 ° -22,5 °
Strata przy suszeniu 1,0% maks 0,15%
Lotne zanieczyszczenia organiczne spełnia wymagania Zgodne
Zwykłe zanieczyszczenia 2,0% maks <1,5%
Pozostałości rozpuszczalników spełnia wymagania Zgodne
Pozostałość po zapłonie 0,2% maks 0,04%
 
 
5. korzyści:
 
Oxandrolone to sztuczny steryd, podobny do naturalnie występującego testosteronu steroidowego.Oxandrolone to „anaboliczny” steryd, który wspomaga wzrost tkanki mięśniowej.
 
Oxandrolone jest stosowany, aby pomóc Ci odzyskać utraconą wagę po operacji, ciężkim urazie lub przewlekłych infekcjach.Oxandrolone jest również stosowany u osób, które nie mogą przybrać lub utrzymać zdrowej wagi z nieznanych przyczyn medycznych.
 
Oxandrolone jest również stosowany w celu zmniejszenia utraty mięśni spowodowanej stosowaniem leków steroidowych oraz w celu zmniejszenia bólu kości u osób z osteoporozą.
 
Oxandrolone może być również stosowany do celów niewymienionych w tym przewodniku po lekach.
 
 
6. dawki:
 
Wśród kulturystów jest najczęściej stosowany podczas skracania faz treningu, gdy problemem jest zatrzymywanie wody.Standardowa dawka dla mężczyzn mieści się w zakresie 20-50 mg dziennie, poziom, który powinien przynieść zauważalne rezultaty.
 
Można go dodatkowo łączyć z anabolikami, takimi jak Primobolan i Winstrol, aby uzyskać twardszy, bardziej wyrazisty wygląd bez dodatkowego zatrzymywania wody.Takie kombinacje są bardzo popularne i mogą radykalnie poprawić sylwetkę pokazu.Można również dodać silne niearomatyzujące androgeny, takie jak Halotestin, Proviron czy trenbolon.
 
 
7. przepisy kulinarne:
 
1) 20 ml przy 50 mg / ml
1 zlewka odpowiednia do przechowywania płynów
8,4 ml PEG 300
10,5 ml 190 Proof Grain Alkohol
 
2) 50 ml przy 50 mg / ml
2,5 grama Anadrol (2,5 ml)
2,5 ml BA
2,5 ml BB
5 ml gwajakolu
37,5 ml oleju
 
 
8. opinie:
 
Recenzje Oxandrolone stwierdzają, że jest stosunkowo bezpieczny i zapewnia czyste zyski.Oksandrolon jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych, najłagodniejszych sterydów.Jest tak bezpieczny, że w przeciwieństwie do innych sterydów był często stosowany nie tylko w przypadku anemii i niedożywienia, kupuj przede wszystkim spalić ofiary, aby pomóc w utracie wagi po ciężkim urazie.
 
Używają go do poprawy składu ciała, szybszego gojenia, zachowania masy mięśniowej i zmniejszenia katabolizmu, co skraca czas pobytu w szpitalu. Z tych powodów Oxandrolone stał się popularny wśród witryn z recenzjami sportowców i kulturystów.Oxandrolone wydaje się wytwarzać bardziej zdefiniowane mięśnie, ponieważ nie powoduje retencji wody i może pomóc w utrzymaniu tłuszczu po zaprzestaniu stosowania.
 
 
9. administracja:
 
Oxandrolone jest doustnie przyjmowanym sterydem anabolicznym, który jest zwykle przepisywany w dawce 5-10 mg na dzień, z zalecanymi dawkami rzadko przekraczającymi 20 mg dziennie.Stosowanie trwa zwykle 2-4 tygodnie, po których następuje krótka przerwa i powtarzanie cyklu do czasu rozwiązania problemu.Korzystanie z tego rodzaju może w niektórych przypadkach trwać bezterminowo.
 
Dla męskiego użytkownika sterydów anabolicznych 20-30mg dziennie, chociaż niska dawka wywoła anaboliczny guz.Jednak 40-50 mg dziennie jest znacznie bardziej powszechne i skuteczne.Niektórzy mężczyźni używają nawet 80-100 mg dziennie, ale pamiętaj, że zwiększa to ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.
 
Kobiety stosujące Oxandrolone zwykle będą dawkować steryd w dawce 5-10 mg dziennie.Kobieta często nie potrzebuje więcej niż 10 mg dziennie, ale jeśli potrzeba więcej, można ją zwiększyć o 5 mg.Dawki przekraczające 20 mg dziennie prawie zapewnią pewien poziom wirylizacji.6-8 tygodni stosowania jest standardem zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.
 
 
10. nasza przewaga:
 
Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
 
1) Standard: Standard Enterprise
2) Cała czystość:> = 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.
 
Szybka i bezpieczna dostawa:
 
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.
3) Wskaźnik przepustowości celnej:> = 99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkiej i bezpiecznej wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przeniesienia.
 
Mamy klientów na całym świecie:
 
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat towarów będą mile widziane, a spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.
 
 
11. powiązane produkty:
 
Seria testosteronu  
Testosteron (CAS: 58-22-0)
Octan testosteronu (CAS: 1045-69-8)
Cypionian testosteronu (CAS: 58-20-8)
Dekanian testosteronu (CAS: 5721-91-5)
Enanthate testosteronu (CAS: 315-37-7)
Fenylopropionian testosteronu (CAS: 1255-49-8)
Izokapronian testosteronu (CAS: 15262-86-9)
Propionian testosteronu (CAS: 57-85-2)
Testosteron Sustanon 250  
Undekanian testosteronu (CAS: 5949-44-0)
Metylotestosteron (17-metylotestosteron) (CAS: 58-18-4)
Doustny turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron) (CAS: 2446-23-3)
Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu, octan Clostebolu) (CAS: 855-19-6)
Mestanolon (CAS: 521-11-9)
Stanolon (androstanolon) (CAS: 521-18-6)
Mesterolone (Proviron) (CAS: 1424-00-6)
Fluoksymesteron (Halotestin) (CAS: 76-43-7)
Seria nandrolonu  
Nandrolon (CAS: 434-22-0)
Dekanian nandrolonu (DECA) (CAS: 360-70-3)
Fenylopropionian nandrolonu (Durabolin) (CAS: 62-90-8)
Octan dehydronandrolonu (CAS: 2590-41-2)
Cypionian nandrolonu (CAS: 601-63-8)
Laurynian nandrolonu (CAS: 26490-31-3)
Propionian nandrolonu (CAS: 7207-92-3)
Undecylan nandrolonu (CAS: 862-89-5)
Seria trenbolonu  
Trenbolon Enanthate (CAS: 10161-33-8)
Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) (CAS: 10161-34-9)
Trenbolon Enanthate (parabolan)  
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu (CAS: 23454-33-3)
Metylotrienolon (CAS: 965-93-5)
Seria Boldenone  
Boldenone (CAS: 846-48-0)
Octan boldenonu (CAS: 846-46-0)
Boldenone Cypionate (CAS: 106505-90-2)
Boldenone Undecylenate (Equipoise) (CAS: 13103-34-9)
Seria DHEA  
Epiandrosteron (CAS: 481-29-8)
Dehydroepiandrosteron (DHEA) (CAS: 53-43-0)
7-keto DHEA (CAS: 566-19-8)
Seria Drostanolone  
Drostanolone Enanthate (CAS: 472-61-1)
Propionian drostanolonu (Masteron) (CAS: 521-12-0)
Proszek Superdrol (Metyl-drostanolon) (CAS: 3381-88-2)
Seria metenolonów  
Octan metenolonu (CAS: 434-05-9)
Methenolone Enanthate (CAS: 303-42-4)
Sterydy doustne  
Oxandrolone (Anavar) (CAS: 53-39-4)
Oxymetholone (Anadrol) (CAS: 434-07-1)
Stanozolol (Winstrol) (CAS: 10418-03-8)
Methandrostenolone (Dianabol, metandienon) (CAS: 72-63-9)
Seria antyestrogenów  
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) (CAS: 54965-24-1)
Cytrynian klomifenu (CAS: 50-41-9)
Anastrozol (CAS: 53-41-8)
Eksemestan (Aromasin) (CAS: 107868-30-4)
Letrazol (Femara) (CAS: 112809-51-5)
Fulwestrant (sterydy) (CAS: 129453-61-8)
Sterydy API  
Androsta-1,4-dien-3,17-dion (CAS: 897-06-3)
Androstenedion (CAS: 63-05-8)
Metoksydienon (CAS: 2322-77-2)
Wzmocnienie dla mężczyzn  
Avanafil (CAS: 330784-47-9)
Cialis (Tadalafil) (CAS: 171596-29-5)
chlorowodorek (CAS: 129938-20-1)
Dutasteride (CAS: 164656-23-9)
Finasteryd (CAS: 98319-26-7)
Baza Huanyang  
Baza Jinyang  
Baza Xinyang  
Cytrynian Sildenafilu (Vigra) (CAS: 171599-83-0)
Wardenafil (Levitra) (CAS: 224785-91-5)
Acetildenafil (CAS: 831217-01-7)
Johimbina HCl (CAS: 65-19-0)
Pro Hormones  
Formestan (CAS: 566-48-3)
Tibolone (CAS: 5630-53-5)
Trestolone (CAS: 3764-87-2)
Miboleron (CAS: 3704-09-4)
1-DHEA (CAS: 76822-24-7)
Środki znieczulające i przeciwbólowe  
Chlorowodorek prokainy (CAS: 51-05-8)
Chlorowodorek lidokainy (CAS: 73-78-9)
Chlorowodorek lidokainy (CAS: 73-78-9)
Benzokaina (CAS: 94-09-7)
Fenacetyna (CAS: 62-44-2)
Paracetamol (CAS: 103-90-2)
Peptydy  
CJC-1295 (CAS: 863288-34-0)
Przetwornik CJC-1295 DAC (CAS: 863288-34-0)
GHRP-2 (Pralmorelin) (CAS: 158861-67-7)
GHRP-6 (CAS: 87616-84-0)
PEG-MGF (CAS: 51022-70-9)
Eptifibatide (CAS: 148031-34-9)
Alarelin (CAS: 79561-22-1)
Melanotan-1  
Melanotan-II (MT-II) (CAS: 121062-08-6)
Seria testosteronu  
Testosteron (CAS: 58-22-0)
Octan testosteronu (CAS: 1045-69-8)
Cypionian testosteronu (CAS: 58-20-8)
Dekanian testosteronu (CAS: 5721-91-5)
Enanthate testosteronu (CAS: 315-37-7)
Fenylopropionian testosteronu (CAS: 1255-49-8)
Izokapronian testosteronu (CAS: 15262-86-9)
Propionian testosteronu (CAS: 57-85-2)
Testosteron Sustanon 250  
Undekanian testosteronu (CAS: 5949-44-0)
Metylotestosteron (17-metylotestosteron) (CAS: 58-18-4)
Doustny turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron) (CAS: 2446-23-3)
Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu, octan Clostebolu) (CAS: 855-19-6)
Mestanolon (CAS: 521-11-9)
Stanolon (androstanolon) (CAS: 521-18-6)
Mesterolone (Proviron) (CAS: 1424-00-6)
Fluoksymesteron (Halotestin) (CAS: 76-43-7)
Seria nandrolonu  
Nandrolon (CAS: 434-22-0)
Dekanian nandrolonu (DECA) (CAS: 360-70-3)
Fenylopropionian nandrolonu (Durabolin) (CAS: 62-90-8)
Octan dehydronandrolonu (CAS: 2590-41-2)
Cypionian nandrolonu (CAS: 601-63-8)
Laurynian nandrolonu (CAS: 26490-31-3)
Propionian nandrolonu (CAS: 7207-92-3)
Undecylan nandrolonu (CAS: 862-89-5)
Seria trenbolonu  
Trenbolon Enanthate (CAS: 10161-33-8)
Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) (CAS: 10161-34-9)
Trenbolon Enanthate (parabolan)  
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu (CAS: 23454-33-3)
Metylotrienolon (CAS: 965-93-5)
Seria Boldenone  
Boldenone (CAS: 846-48-0)
Octan boldenonu (CAS: 846-46-0)
Boldenone Cypionate (CAS: 106505-90-2)
Boldenone Undecylenate (Equipoise) (CAS: 13103-34-9)
Seria DHEA  
Epiandrosteron (CAS: 481-29-8)
Dehydroepiandrosteron (DHEA) (CAS: 53-43-0)
7-keto DHEA (CAS: 566-19-8)
Seria Drostanolone  
Drostanolone Enanthate (CAS: 472-61-1)
Propionian drostanolonu (Masteron) (CAS: 521-12-0)
Proszek Superdrol (Metyl-drostanolon) (CAS: 3381-88-2)
Seria metenolonów  
Octan metenolonu (CAS: 434-05-9)
Methenolone Enanthate (CAS: 303-42-4)
Sterydy doustne  
Oxandrolone (Anavar) (CAS: 53-39-4)
Oxymetholone (Anadrol) (CAS: 434-07-1)
Stanozolol (Winstrol) (CAS: 10418-03-8)
Methandrostenolone (Dianabol, metandienon) (CAS: 72-63-9)
Seria antyestrogenów  
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) (CAS: 54965-24-1)
Cytrynian klomifenu (CAS: 50-41-9)
Anastrozol (CAS: 53-41-8)
Eksemestan (Aromasin) (CAS: 107868-30-4)
Letrazol (Femara) (CAS: 112809-51-5)
Fulwestrant (sterydy) (CAS: 129453-61-8)
Sterydy API  
Androsta-1,4-dien-3,17-dion (CAS: 897-06-3)
Androstenedion (CAS: 63-05-8)
Metoksydienon (CAS: 2322-77-2)
Wzmocnienie dla mężczyzn  
Avanafil (CAS: 330784-47-9)
Cialis (Tadalafil) (CAS: 171596-29-5)
chlorowodorek (CAS: 129938-20-1)
Dutasteride (CAS: 164656-23-9)
Finasteryd (CAS: 98319-26-7)
Baza Huanyang  
Baza Jinyang  
Baza Xinyang  
Cytrynian Sildenafilu (Vigra) (CAS: 171599-83-0)
Wardenafil (Levitra) (CAS: 224785-91-5)
Acetildenafil (CAS: 831217-01-7)
Chlorowodorek Johimbiny (CAS: 65-19-0)
Pro Hormones  
Formestan (CAS: 566-48-3)
Tibolone (CAS: 5630-53-5)
Trestolone (CAS: 3764-87-2)
Miboleron (CAS: 3704-09-4)
1-DHEA (CAS: 76822-24-7)
Środki znieczulające i przeciwbólowe  
Chlorowodorek prokainy (CAS: 51-05-8)
HCl lidokainy (CAS: 73-78-9)
Chlorowodorek lidokainy (CAS: 73-78-9)
Benzokaina (CAS: 94-09-7)
Fenacetyna (CAS: 62-44-2)
Paracetamol (CAS: 103-90-2)
Peptydy  
CJC-1295 (CAS: 863288-34-0)
Przetwornik CJC-1295 DAC (CAS: 863288-34-0)
GHRP-2 (Pralmorelin) (CAS: 158861-67-7)
GHRP-6 (CAS: 87616-84-0)
PEG-MGF (CAS: 51022-70-9)
Eptifibatide (CAS: 148031-34-9)
Alarelin (CAS: 79561-22-1)
Melanotan-1  
Melanotan-II (MT-II) (CAS: 121062-08-6)
 
Super dostosowany mieszany steryd:
Mieszanka roztworów steroidowych do wstrzykiwań
Nazwa produktu Dawkowanie
Supertest 450 450 mg / ml
Anomass 400 400 mg / ml
Rippex 225 225 mg / ml
Tri Tren 180 180 mg / ml
Tri Test 300 300 mg / ml
Tri Deca 300 300 mg / ml
Mieszanka testowa 450 450 mg / ml
Mieszanka testowa 500 500 mg / ml
Nandro Test 225 225 mg / ml
Msza 500 500 mg / ml
Cut Depot 400 400 mg / ml
Powiat Kalicki 225 225 mg / ml
Nandro Test Depot 450 450 mg / ml
Equi Test 450 450 mg / ml
Rip Cut 175 175 mg / ml
Teren testowy Tren 450 450 mg / ml
Mieszanka TMT 375 375 mg / ml
Mieszanka TM 500 500 mg / ml
 
 

12. kontakt:

 

Wendy

 

E-mail: sinosource6666@gmail.com

WhatsApp: + 86-13657291547

 

Nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli jesteś zainteresowany lub masz inne pytania, wymagania.Witamy!

 

High Purity Oral Anabolic Steroids Oxandrolone Anavar CAS 53 39 4 Do kulturystyki 0

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas