aboutus

Profil firmy

Wuhan Lianshangwang Technology Co., Ltd. jest wiodącym dostawcą anabolicznych steroidów i proszków hormonalnych w Chinach, znajduje się w jednym z najpiękniejszych miast w Wuhan w Chinach, znanym jako Yellow Crane Tower i Jangcy. Specjalizujemy się w proszkach steroidowych i mamy profesjonalne firmy logistyczne do zorganizowania wysyłki. Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, bezpieczna wysyłka i przemyślana obsługa posprzedażna zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie.

Firma inwestuje duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i półprodukty, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają jakość badań i rozwoju. Nasze produkty osiągają zaawansowane standardy na rynku krajowym, z których wiele osiąga międzynarodowy standard.

Kapitał firmy utrzymuje się powyżej 100 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP firma zbudowała zakład o powierzchni 10000 m2 wyposażony w zaawansowane urządzenia. Fabryka ma kompletny system QA i QC. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Posiadamy uprawnienia eksportowe i importowe, drobne produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i ich półprodukty dystrybuowane przez firmę są sprzedawane zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym i są wysoce zalecane przez naszych klientów. Aby dalej rozwijać rynek, pragniemy współpracować z wytwórnią i firmą handlową na całym świecie, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość.

Opowiadamy się za ideą przedsiębiorstwa, że ​​"ludzie na pierwszym miejscu, wiodą w rozwoju nauki i technologii, służąc społeczeństwu", nalegają na podjęcie drogi, która "łączy naukę i technologię jako małżeństwo", w oparciu o wysoki standard, nową technologię, wysoką jakość . Mamy jedną grupę talentów zaawansowanych technologicznie, którzy są menedżerowie przemysłu chemicznego, producenci, deweloperzy, wszelkiego rodzaju konta zawodowe i techniczne dla 30% całkowitej liczby przedsiębiorstw, poświęca się na badania, rozwój, produkcję nowych wysokich -tech produktu, wprowadzaj produkty innowacyjne stale na rynek. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001.

Nasi pracownicy będą dążyć do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i odziedziczą ducha przedsiębiorczości na "szczerej, pracowitej, wyrafinowanej, w górę", kierując się teorią zarządzania przedsiębiorstwem "życia, usług lub duszy jakości", korzystając z produktów pierwszej klasy i wysokiej jakości usługi, aby sprostać wymaganiom rynku.

Daj nam szansę, wierzymy, że zaskoczymy Cię najwyższej jakości, bezpieczną i szybką dostawą, ciepłą usługą po sprzedaży. Mamy nadzieję na zbudowanie długoterminowej współpracy ze światowymi przyjaciółmi i powitanie w Chinach z wizytą.

Historia

Wuhan Lianshangwang Technology Co., Ltd. jest kompleksowym i zaawansowanym technologicznie przedsiębiorstwem specjalizującym się w ekstraktach roślinnych, integrującym badania i rozwój, produkcję, obsługę i marketing w organiczną całość. Siedziba firmy znajduje się w mieście Xiaogan, w pobliżu krajowych autostrad nr.107, maszerowali z miastem Wuhan.

Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 33500 metrów kwadratowych, z czystym otoczeniem i ładnym układem. Istnieje kilka dużych, średnich warsztatów i QA oraz centrum badań z zaawansowanymi urządzeniami.

Nasze produkty osiągają zaawansowane standardy rynku krajowego, z których wiele osiąga międzynarodowy standard, przekazują certyfikat Kocher i ISO9001.

Nasi pracownicy będą dążyć do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i odziedziczą ducha firmy na "energooszczędne, rzeczowe, przedsiębiorcze, innowacyjne", zgodnie z teorią zarządzania firmą "życia, usług lub duszy jakości", z produkty klasy i wysokiej jakości usługi, aby sprostać wymaganiom rynku.

Usługa

Wuhan Lianshangwang Technology Co., Ltd jest aktywną firmą, która specjalizuje się głównie w proszkach hormonalnych steroidowych i innych surowcach chemicznych.

Nasze zalety i usługi:

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:


1) Standard: Enterprise Standard
2) Całkowita czystość:> = 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.

Szybka i bezpieczna dostawa:


1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stawka celna:> = 99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może nam pomóc w bardzo szybkim i bezpiecznym wysyłaniu naszych produktów i mamy tam zapas do przeniesienia.

Mamy klientów na całym świecie:


1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają Twoje oczekiwania.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat produktów zostaną docenione, spełniając wymagania klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów.

Ciepły serwis po sprzedaży:

1) Nasze WhatsApp i skype jest 24 godziny online, e-mail zostanie odpowiedział, jak tylko go zobaczymy.

2) Jeśli paczka utknie w urzędach celnych, ponownie wysłaliśmy polisę.

3) Możemy dostarczyć szczegółowe instrukcje dotyczące umiejętności gotowania sterydów, jeśli potrzebujesz.

Nasz zespół

Wuhan Lianshangwang Technology Co., Ltd pracowała w tym złożonym przez 5 lat.

Posiadamy własny magazyn i stworzyliśmy własny system kontroli jakości, profesjonalny kontroler kontroli jakości i kontroli jakości.

Oto proces sprawdzania w celach informacyjnych:

1. Rozwój i produkcja, dostawa wszystkich rodzajów referencyjnych standardów medycyny chińskiej, fabryka monomerów o wysokiej czystości;
2. Rozdzielanie i oczyszczanie rozwoju procesu amplifikacji w wytwórni monomeru o wysokiej czystości;
3. Gramów rozdzielających do kilogramów oczyszczalni monomeru o wysokiej czystości;
4. Chińskie preparaty medyczne Badania farmaceutyczne i ponowna ocena jakości firmy;
5. Nowa działalność w zakresie outsourcingu w zakresie rozwoju działalności związanej z aktywnym produktem;
6. Izolacja i identyfikacja zanieczyszczeń lekowych;

7. QC odpowiedzialna za kontrolę jakości podczas linii produkcyjnej.

8. Menedżer zespołu ds. Kontroli jakości ponownie sprawdzi przed wysyłką, aby wszyscy nasi klienci otrzymali najwyższą standardową jakość.

Skontaktuj się z nami
Osoba kontaktowa : Mr. Ben
Tel : Wickr: sinosource
Pozostało znaków(20/3000)