Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySARM Surowy proszek

Muscle Building Ostarine SARMs Surowy proszek, SARMS Mk 2866 CAS 841205-47-8

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny You Wei Biotech. Co.,Ltd Certyfikaty
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Muscle Building Ostarine SARMs Surowy proszek, SARMS Mk 2866 CAS 841205-47-8

Muscle Building Ostarine SARMs Raw Powder , SARMS Mk 2866 CAS 841205-47-8
Muscle Building Ostarine SARMs Raw Powder , SARMS Mk 2866 CAS 841205-47-8 Muscle Building Ostarine SARMs Raw Powder , SARMS Mk 2866 CAS 841205-47-8

Duży Obraz :  Muscle Building Ostarine SARMs Surowy proszek, SARMS Mk 2866 CAS 841205-47-8 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LSW
Orzecznictwo: GMP,SGS,BV,ISO
Numer modelu: 841205-47-8
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryte opakowanie i worek foliowy lub zgodnie z potrzebami celnymi
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Szczegółowy opis produktu
CAS: 841205–47–8 Postać: biały proszek
Czystość: 99,5% Stosowanie: Kulturystyka i zawody sportowców
High Light:

surowy proszek sarmowy

,

sarmy budujące mięśnie

Muscle Building Sarms Ostarine Powder, SARMS Mk 2866 Stop Muscle Wasting CAS 841205-47-8
 

1. szybkie szczegóły:
 
Ostarine (MK-2866)

CAS 841205-47-8

Nazwa produktu: Ostarine, Enobosarm

Alias: GTx-024, MK-2866

NR CAS: 841205-47-8

Wzór cząsteczkowy: C19H14F3N3O3

Masa cząsteczkowa: 389,3279696

Czystość: 99%

Wygląd: biały proszek

Stopień: klasa farmaceutyczna
 
 
2. opis:
 
Ostarine (MK-2866) to SARM opracowany w celu zapobiegania i leczenia zaniku mięśni.Ostatecznie może to być recepta lekarska na zapobieganie kacheksji, atrofii i sarkopenii, a także na hormonalną lub testosteronową terapię zastępczą.
Jako substancja chemiczna do badań, Ostarine należy do klasy chemikaliów znanych jako SARMS lub selektywne modulatory receptora androgenowego.SARMS wywołują selektywną aktywność anaboliczną w stosunku do niektórych receptorów androgenów.W porównaniu z testosteronem i innymi sterydami anabolicznymi, zaletą SARMS jest to, że nie wykazują one działania androgennego w tkankach mięśni innych niż szkieletowe.
Ostaryna skutecznie utrzymuje i zwiększa beztłuszczową masę ciała.
 
3. zastosowanie:
 
Ostarine (MK-2866) to SARM opracowany przez GTx do zapobiegania i leczenia zaniku mięśni.Ostatecznie może to być recepta lekarska na zapobieganie kacheksji, atrofii i sarkopenii, a także na terapię hormonalną lub zastępczą.
Jako substancja chemiczna do badań, Ostarine należy do klasy chemikaliów znanych jako SARMS lub selektywne modulatory receptora androgenowego.SARMS wywołują selektywną aktywność anaboliczną w stosunku do niektórych receptorów androgenów.W porównaniu z innymi sterydami anabolicznymi, zaletą SARMS jest to, że nie wykazują one działania androgennego w tkankach mięśni innych niż szkieletowe.Ostaryna skutecznie utrzymuje i zwiększa beztłuszczową masę ciała.
 

4. administracja:
 
MK 2866 to doustny SARM.W celu zachowania mięśni podczas diety zwykle przyjmuje się co najmniej 15 mg dziennie.Aby pobudzić wzrost, większość użytkowników uzna 20-25 mg dziennie za dobry początek.Niektóre cięższe osoby mogą uznać za potrzebne 30 mg dziennie, ale większość danych pokazuje, że takie dawki często mają niewielki wpływ w porównaniu z zakresami 20-25 mg u większości mężczyzn.Całkowite użycie zwykle trwa 6-8 tygodni, przy czym 4 tygodnie nie będą używane SARM po zakończeniu cyklu Ostarine.Chociaż supresja testosteronu może nie być ciężka, PCT może być potrzebna lub nie.Jednak będzie istnieć pewne tłumienie i najlepiej jest dać organizmowi szansę na normalizację.MK 2866 ma okres półtrwania około 24 godzin;wystarczające jest dawkowanie raz dziennie.Nie ma korzyści z wielokrotnych dawek dziennie.
 
 
 
 
5. COA:
 
Produkt
MK-2866
Nr CAS
159752-10-0
Nr partii
Mk-161027
Mandat
2016-10-27
Ilość
20 kg
Data testu
2016-10-27
Standard testowy
Wewnętrzny standard jakości
Data wygaśnięcia
2017-10-36
Przedmiotów
Specyfikacje
Wyniki
Wygląd
biały proszek
Zgodne
(HPLC) Test
≥ 99,0%
99,36%
Dokładny obrót
-15,71
-15,9
Strata przy suszeniu
≤1,0%
0,4%
Wniosek: produkt spełnia specyfikacje wewnętrzne.
 
 
6. zastosowania:
 
Chude przyrosty mięśni (pęcznienie)
Ostaryna jest najbardziej anabolicznym ze wszystkich SARMS, a jej głównym zastosowaniem jest chęć uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej.Wzrost całkowitej masy ciała nie będzie porównywalny ze sterydami zwiększającymi masę ciała, jednak całkowite przyrosty będą prawie w całości związane z beztłuszczowymi mięśniami.
Zyski osiągane na ostarynie są bardzo łatwe do utrzymania, a użytkownicy na ogół zauważają wzrost do 7 funtów beztłuszczowej masy ciała w ciągu 8-tygodniowego cyklu przy 25 mg dziennie (w zależności od diety).Najczęściej stosowana dawka to 25 mg przez 8 tygodni.Skutki uboczne, które można napotkać przy stosowaniu sterydów, nie będą obecne podczas cyklu. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku ostaryny, im wyższa dawka, tym większa supresja.Chociaż supresja jest minimalna i nigdzie nie jest porównywalna z supresją, którą można napotkać na sterydach, każdy cykl ostaryny w okresie 4 tygodni wymaga mini pct 3 tygodni.W tym proc. Nie jest wymagane kazanie.
Utrata tkanki tłuszczowej (cięcie)
Ostaryna pasowałaby przede wszystkim do protokołu cięcia w celu utrzymania masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji kalorii.Jednym z najbardziej przygnębiających skutków cięcia jest utrata ciężko wypracowanej masy mięśniowej.Spadek tempa przemiany materii i poziomu hormonów (T3, IGF, testosteron itp.) Przy braku kalorii to idealne środowisko kataboliczne dla utraty tkanki mięśniowej.Ponieważ Ostarine ma działanie anaboliczne, osoba na diecie może zmniejszyć kalorie bez martwienia się o utratę mięśni lub siły.Ostaryna wykazała również zauważalne efekty podziału składników odżywczych wśród użytkowników, co jest kolejnym powodem, dla którego może być bardzo pomocna podczas cięcia.
Protokół dawkowania 15-20 mg przez 6-8 tygodni jest dobry do cięcia za pomocą Ostarine bez żadnych skutków ubocznych lub wysokiej supresji.Należy jednak stwierdzić, że ze względu na brak androgenności twardość mięśni i ogólne wyniki nie są tak widoczne, jak w przypadku SARM S-4.
 

7. efekty:
 
MK 2866 można stosować zarówno w celu uzyskania jak i zachowania masy mięśniowej.Dla sportowca oznacza to, że może być stosowany zarówno w fazie cięcia, jak i łączenia.Użytkownik może spodziewać się znacznych przyrostów beztłuszczowej masy ciała bez niepożądanego zatrzymywania wody lub obawy przed ginekomastią często związaną ze sterydami anabolicznymi.Jest mało prawdopodobne, że osoba przybierze na wadze tak dużo, jak po cyklu Dianabol lub Anadrol;jednak zyski będą czystsze i łatwiejsze w utrzymaniu po użyciu.Bardzo często zdarza się, że osoba kojarzy każdy przyrost masy ciała z dodatnimi przyrostami podczas stosowania pewnych sterydów, ale przyrost masy mięśniowej jest jedyną, która się liczy.
MK 2866 może być również bardzo przydatny podczas fazy cięcia lub odchudzania.To może być najlepszy moment na użycie SARMu ze względu na jego właściwości chroniące mięśnie.Aby stracić tkankę tłuszczową, musisz spalać więcej kalorii niż spożywasz.Niedobór kalorii zagraża beztłuszczowej masie mięśniowej, może dojść do utraty.Jeśli możemy chronić naszą masę mięśniową podczas diety, nie tylko lepiej wyglądamy, ale także nadal spalamy tłuszcz.Utrata masy mięśniowej utrudni metabolizm, utrudniając utratę tłuszczu.Chroń masę mięśniową, a Ty chronisz metabolizm.MK 2866 zapewnia również znaczne wyleczenie i naprawę stawów, co jest nieocenione podczas diety.Ostra lub ciężka dieta często może prowadzić do dyskomfortu w stawach.
Jeśli potrafimy chronić nasze stawy, a także zwiększać siłę ścięgien i więzadeł, syntezę kolagenu oraz zwiększyć zawartość minerałów w kościach, możemy dalej trenować i trenować ciężej.Efekty MK 2866 w ten sposób są naprawdę korzystne w fazie łączenia lub cięcia, ale zazwyczaj będą bardziej widoczne podczas fazy cięcia.Skutki MK 2866 w tym zakresie są tak mocne, że dane pokazują, że może bezpośrednio leczyć urazy, a nie scenariusz maskujący, jak w przypadku leków przeciwbólowych, ale rzeczywiste gojenie stawów, więzadeł, ścięgien i kości.
 

8. dawkowanie:

Ostarine ma okres półtrwania około 24 godzin, jako taka jest przyjmowana doustnie raz dziennie.Niektórzy ludzie wolą podzielić dzienną dawkę na pół i przyjmować ją rano i wieczorem.Poniżej znajduje się kilka
Przykłady dawek ostaryny:

W leczeniu osteoporozy przyjmuje się 12,5 mg dziennie
12,5 mg do 15 mg dziennie przez 4-6 tygodni, aby pomóc przeciętnej osobie wrócić do ogólnej dobrej formy
12,5 mg do 15 mg dziennie przez 4-6 tygodni jest powszechnie stosowane przez sportowców w okresie redukcji tkanki tłuszczowej podczas treningu na diecie o niższej kaloryczności
W celu zwiększenia libido przyjmuje się 30 mg dziennie (jednorazowo lub podzielone na dawkę poranną i wieczorną)
25 mg do 30 mg dziennie (jednorazowo lub podzielone na dawkę poranną i wieczorną) przez okres 4-6 tygodni to typowy protokół budowania beztłuszczowej masy mięśniowej
36mg dziennie przez okres 4-8 tygodni jest uważane za ekstremalne, do stosowania przez doświadczonych kulturystów (zalecane, a następnie leczenie po cyklu testosteronowym)
Dawkowanie zależy od twoich celów.Ostarynę mogą przyjmować mężczyźni, kobiety i osoby, które chcą leczyć problemy z kością, takie jak osteoporoza.
Najczęściej stosowana dawka przez kulturystów to 25mg.Zakres dla mężczyzn wynosi 20-35 mg, przy czym wyższą dawkę stosują mężczyźni powyżej 200 funtów, którzy są masywni.Do cykli cięcia stosuje się dawkę około 15 mg dziennie.
Kobiety i osoby z problemami z kośćmi powinny przyjmować 10-15 mg dziennie
 

9. nasza przewaga:

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
1) Standard: Standard Enterprise
2) Cała czystość:> = 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.

Szybka i bezpieczna dostawa:
1) Przesyłkę można wysłać w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.
3) Wskaźnik przepustowości celnej:> = 99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkiej i bezpiecznej wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przeniesienia.

Mamy klientów na całym świecie:
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat towarów będą mile widziane, a spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.
 
 
10. inne gorące produkty sprzedaży:
 
Popularny surowy proszek steroidu anabolicznego
1
Testosteron Enanthate
CAS: 315-37-7
2
Octan testosteronu
CAS: 1045-69-8
3
Propionian testosteronu
CAS: 57-85-2
4
Cypionian testosteronu
CAS: 58-20-8
5
Fenylopropionian testosteronu
CAS: 1255-49-8
6
Isocaproate testosteronu
CAS: 15262-86-9
7
Dekanian testosteronu
CAS: 5721-91-5
8
Undekanian testosteronu
CAS: 5949-44-0
9
Sustanon 250
 
10
Cypionian 1-testosteronu
 
11
Turinabol
CAS: 855-19-6
12
Doustny Turinabol
CAS: 2446-23-3
13
Stanolone
CAS: 521-18-6
14
Dekanian nandrolonu (DECA)
CAS: 360-70-3
15
Cypionian nandrolonu
CAS: 601-63-8
16
Nandrolon Phenypropionate (NPP)
CAS: 62-90-8
17
Octan boldenonu
CAS: 2363-59-9
18
Boldenone Undecylenate (Equipoise)
CAS: 13103-34-9
19
Propionian drostanolonu (Masteron)
CAS: 521-12-0
20
Drostanolone Enanthate
CAS: 472-61-1
21
Octan metenolonu (Primobolan)
CAS: 434-05-9
22
Methenolone Enanthate
CAS: 303-42-4
23
Octan trenbolonu
CAS: 10161-34-9
24
Trenbolon Enanthate
CAS;472-61-546
25
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu
CAS: 23454-33-3
26
Epiandrosteron
CAS: 481-29-8
Steroid doustny
27
Anavar
CAS: 53-39-4
28
Anadrol
CAS: 434-07-1
29
Winstrol
CAS: 10418-03-8
30
Dianabol
CAS: 72-63-9
31
Superdrol
CAS: 3381-88-2
Antyestrogen
32
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex)
CAS: 54965-24-1
33
Cytrynian Clomiphene (Clomid)
CAS: 50-41-9
34
Cytrynian Toremifenu (Fareston)
CAS: 89778-27-8
35
Femara
CAS: 112809-51-5
36
Aromasin
CAS: 107868-30-4
37
Proviron
CAS: 1424-00-6
38
Arimidex
CAS: 120511-73-1
39
Formestan (4-hydroksy-testosteron)
CAS: 566-48-3
40
Kabergolina (Caber)
CAS: 81409-90-7
41
Finasteryd
CAS: 98319-26-7
42
Dutasteride
CAS: 164656-23-9
SARMS
1
Ostarine (MK-2866)
CAS: 841205-47-8
2
Cardarine (GW-501516)
CAS: 317318-70-0
3
Andarine (S4)
CAS: 401900-40-1
4
Ligandrol (LGD-4033)
CAS: 1165910-22-4
5
Ibutamoren (MK-677)
CAS: 159752-10-0
6
RAD140
CAS: 118237-47-0
7
SR9009
CAS: 1379686-30-2
8
YK11
CAS: 431579-34-9
Proszek wzmacniający płeć
1
Avanafil
CAS: 330784-47-9
2
Vardenafil
CAS: 224785-91-5
3
 
CAS: 119356-77-3
4
Tadalafil
CAS: 171596-29-5
5
Chlorowodorek wardenafilu
CAS: 431579-34-9
6
Chlorowodorek
CAS: 431579-34-9
7
Chlorowodorek johimbiny
CAS: 65-19-0
Farmaceutyczny produkt pośredni
1
T3
CAS: 55-06-1
2
T4
CAS: 51-48-9
3
Oleinian etylu (EO)
CAS: 111-62-6
4
Alkohol benzylowy (BA)
CAS: 100-51-6
5
Benzoesan benzylu (BB)
CAS: 120-51-4
6
Olej z pestek winogron (GSO)
CAS: 85594-37-2
7
2,4-dinitrofenol (DNP)
CAS: 51-28-5
8
1,3-Dimetylopentyloamina (DMAA)
CAS: 13803-74-2
9
4-Acetamidofenol (Paracetamol)
CAS: 103-90-2
10
Kwas Tauroursodeoksycholowy (TUDCA)
CAS: 14605-22-2
11
Bromowodorek dekstrometorfanu (DXM)
CAS: 6700-34-1
 

11. kontakt:
 
Ben
 
E-mail: sinosource6666@gmail.com
WhatsApp: + 86-13657291547
 
Nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli jesteś zainteresowany lub masz inne pytania, wymagania.Witamy!
 
Muscle Building Ostarine SARMs Surowy proszek, SARMS Mk 2866 CAS 841205-47-8 0
 
 

 

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas