Wysoka czystość 99% Kulturystyka Sterydy anaboliczne Testosteron Enanthate Biały proszek CAS 315-37-7

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: LSW
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 315-37-7
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000kg/miesiąc
CAS: 315-37-7 EINECS: 206-253-5
M.F: C26H40O3 M.W: 400.59
Badania: 99% Wygląd: Biały lub prawie biały, krystaliczny proszek
High Light:

testosterone raw powder

,

male hormone testosterone

Manufaktura zapewnia wysoką czystość 99% Kulturystyka Sterydy anaboliczne Testosteron Enanthate Biały proszek, CAS: 315-37-7
Szybki szczegół:
Nazwa: Enanthate testosteronu
Synonimy:
Nr CAS: 315-37-7
EINECS: 206-253-5
Test: 98%
Wzór cząsteczkowy C26H40O3
Masa cząsteczkowa 400,6
Temperatura topnienia 34-39 ° C
Współczynnik załamania światła: 77 °
Charakter: Biały, krystaliczny proszek.
Opakowanie 5 kg netto / puszka aluminiowa
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina. Klinicznie w leczeniu męskiej funkcji seksualnej, niedokrwistości aplastycznej i innych chorób.
Opis fenacetyny
Enantanat testosteronu jest rodzajem leku androgenowego i jest syntetycznym związkiem propionianu testosteronu i enancjum testosteronu. Jego działanie jest takie samo jak działanie octanu testosteronu, co obejmuje promowanie rozwoju męskich narządów płciowych i drugorzędowych cech płciowych oraz oporności na estrogen. Ma również działanie asymilujące białka, które pozwalają mu na wzrost mięśni i przyrost masy. Enanthate testosteronu może hamować przysadkę mózgową i promować wydzielanie hormonu płciowego, zmniejszając w ten sposób endogenny testosteron wydzielany przez komórki Leydiga, który osiąga cel zatrzymania spermatogenezy.

Primoteston jest jednym z najpopularniejszych produktów testosteronu na rynku. Jest bardzo skuteczny w budowaniu mięśni, spalaniu tłuszczu i zyskiwaniu siły. Jest także tani i łatwy do zdobycia.
Testosteron jest męskim hormonem płciowym odpowiedzialnym za wiele cech fizycznych i emocjonalnych mężczyzn. Tworzy głębsze głosy, popęd seksualny, agresję i grubsze, większe mięśnie u mężczyzn. Testosteron sprawia, że ​​mięśnie zachowują więcej azotu, co z kolei sprawia, że ​​mięśnie syntetyzują białka lepiej, produkując większe mięśnie.


Minusem sterydów testosteronowych jest to, że aromatyzują one lub przekształcają się w estrogen w organizmie. Kiedy organizm ma zbyt dużo estrogenu, zaczyna przyjmować kobiece cechy ginokomii, zatrzymanie wody, przyrost tłuszczu, utratę popędu płciowego i skurcze jąder są najbardziej pewnymi skutkami ubocznymi przyjmowania testosteronu i pozwalania mu aromatyzować w organizmie.


Enanthate testosteronu jest sterydem do wstrzykiwań na bazie oleju, przeznaczonym do powolnego uwalniania testosteronu z miejsca wstrzyknięcia (depot). Po podaniu, stężenie tego hormonu w surowicy będzie rosło przez kilka dni i pozostanie znacząco podwyższone przez około dwa tygodnie. Może upłynąć trzy tygodnie, zanim działanie tego leku całkowicie się zmniejszy. Do celów medycznych jest to najczęściej przepisywany testosteron, stosowany regularnie w leczeniu hipogonadyzmu i innych zaburzeń związanych z niedoborem androgenów. Ponieważ pacjenci zazwyczaj nie przyjmują takich zastrzyków, bardzo pożądany steryd o takim działaniu jest bardzo pożądany. Terapia jest wyraźnie wygodniejsza w porównaniu z propionianem estrowym, który wymaga znacznie częstszego harmonogramu dawkowania.
Testosteron jest silnym hormonem o wyraźnie widocznych efektach ubocznych. Wiele z nich wynika z faktu, że testosteron wykazuje wysoką tendencję do przekształcania się w estrogen. Powiązane działania niepożądane mogą zatem stanowić problem podczas cyklu.

Aplikacje:

Testosteron Enanthate jest pojedynczym, dużym, estrowym związkiem testosteronu. Jest to czysty syntetyczny hormon testosteronu, który ma ester kwasu karboksylowego przyłączony w Enantate (kwas enancoicowy). Sam ester jest przyłączony do hormonu w grupie hydroksylowej 17-beta. Poprzez przyłączenie estru enanthatu pozwala to na kontrolowanie aktywnego czasu trwania hormonów i całkowitego czasu uwalniania.

Wcześniejsze

Testosteron Enanthate Po wstrzyknięciu testosteron nie staje się aktywny, dopóki ester nie oddzieli się od hormonu. Całkowite oderwanie nie następuje od razu, ale pozwala na powolne, stabilne uwalnianie aktywnego hormonu do organizmu. Po wstrzyknięciu nastąpi ostry skok testosteronu w ciągu pierwszych 24-48 godzin po wstrzyknięciu. Stąd hormon będzie nieustannie się rozdzielał i rozpraszał poprzez ciało. Po pewnym czasie Testosteron Enanthate ma okres półtrwania wynoszący około 8 dni, co pozwoli na wykonanie tylko jednego wstrzyknięcia co 2 tygodnie w warunkach terapeutycznych. Jednak co 7-10 dni okażą się znacznie bardziej skuteczne w utrzymaniu stabilności.

Wcześniejsze

Testosteron Enanthate, podobnie jak wszystkie hormony testosteronu, Testosteron Enanthate ma wskaźnik anaboliczny równy 100 i wskaźnik androgeniczny wynoszący 100. Hormon testosteronu jest podstawą oceny wszystkich ocen wszystkich sterydów anabolicznych. I w przeciwieństwie do ocen niektórych sterydów, testosteron doskonale przekłada się z jego struktury na funkcjonalne podstawy. Hormon ten będzie wykazywał wysoki poziom aktywności anabolicznej i androgennej.

Wcześniejsze

Testosteron Enanthate, na bazie funkcjonalnej, Testosteron Enanthate jest doskonałym lekarstwem na leczenie niskiego testosteronu. Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, oznacza to, że twoje ciało nie wytwarza już wystarczającej ilości tego pierwszorzędowego androgenu. Ponieważ Testosteron Enanthate jest po prostu tym testosteronem, naprawi stan niskiego poziomu. Miliony ludzi na całym świecie cierpią na pewien rodzaj niskiego poziomu niedoboru androgenów.

COA:
Test Standard analizy Wyniki
Charakterystyka Biały do ​​żółtawobiałego krystaliczny proszek odpowiadać
Analiza 97 ~ 103% 99,31%
Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,18%
Identyfikacja Pozytywny odpowiadać
Specyficzna rotacja optyczna + 77 ° ~ + 82 ° + 79,3 °
Temperatura topnienia 32 ~ 37ºC 34 ~ 36ºC
Bezpłatny kwas heptanowy ≤0,2% 0,11%
Substancje pokrewne ≤2% odpowiadać
Rozpuszczalniki resztkowe (GC) ≤100ppm odpowiadać
Wniosek Ta partia jest zgodna z EP 5

Benifit z Enathate testosteronu

Korzyści z testosteronu-Enanthate są doskonałe, a na pewno niesamowite. Dzięki zastosowaniu Testosteronu-Enanthate tworzymy idealne środowisko, w którym można uzyskać atrybuty zwiększonej masy mięśniowej i siły, a także lepszy metabolizm dzięki zwiększeniu ilości tkanki, a także kontroli steroidów nad hormonami odpowiedzialnymi za wydzielanie tłuszczu.

Ponadto, ponieważ testosteron jest niezbędny do naprawy i regeneracji po intensywnej aktywności, kiedy nasze poziomy są zwiększone dzięki zastosowaniu Testosteronu-Enanthatu, możemy szybko przyspieszyć ten proces, a także zwiększyć jego wydajność. Z natury Testosteron-Enanthate znacznie zwiększa retencję azotu w mięśniach, konieczny do wzrostu i regeneracji tkanki mięśniowej, dzięki czemu zwiększony azot zwiększa syntezę białek; imperatywny proces, jakim jest białko, jest budulcem tkanki mięśniowej.

Ponadto, jako anaboliczny androgenny steryd Testosteron-Enanthate chroni hormony wyniszczenia mięśni, które promują przyrost tłuszczu i utratę mięśni i umożliwia nam zwiększenie naszej aktywności metabolicznej.

Wskazówki dotyczące zmniejszania bólu iniekcji

  • Wstrzyknąć lek, który jest w temperaturze pokojowej.
  • Przed wstrzyknięciem usunąć wszystkie pęcherzyki powietrza ze strzykawki.
  • Pozostaw skórę do wyschnięcia po użyciu chusteczek nasączonych alkoholem przed wstrzyknięciem.
  • Utrzymuj mięśnie w okolicy zastrzyku zrelaksowane.
  • Przebij się szybko przez skórę igłą.
  • Nie zmieniaj kierunku igły podczas jej wsuwania lub wysuwania.
  • Nie używaj ponownie jednorazowych igieł.

Wiesz, kiedy i dlaczego testosteron jest przepisywany. Ludzie szukają leczenia testosteronem dla różnych schorzeń. Testosteron jest często przepisywany w leczeniu hipogonadyzmu u mężczyzn - stanu, który rozwija się, gdy jądra nie działają prawidłowo. Jednak nie jest to jedyny powód, dla którego ktoś może chcieć testosteronu. Poniżej znajduje się tylko kilka innych powodów:

Testosteron jest czasami podawany osobom transpłciowym w ramach afirmacji i przejścia płci.

Niektóre kobiety otrzymują testosteron jako leczenie niedoboru androgenów, które może wystąpić po menopauzie. Najczęstszym objawem niedoboru androgenów u kobiet jest zmniejszenie libido.

Wreszcie, niektórzy mężczyźni szukają leczenia testosteronem, aby przeciwdziałać normalnym skutkom obniżonej produkcji testosteronu, które wynikają ze starzenia. Jednak ta praktyka nadal nie jest dobrze zbadana, dlatego wielu lekarzy odradza jej stosowanie. Niektóre z przeprowadzonych badań dały mieszane wyniki.

Wysyłka i Dostawa
1. Opakowania są zazwyczaj wysyłane w ciągu około 2 dni po otrzymaniu płatności.
2. Po każdej wysyłce dostarczymy ci:
1) numer śledzenia, aby śledzić przesyłkę online.
2) kilka zdjęć z zamówieniem i szczegółami.
3. O odprawy celnej, pakujemy w przebraniu. W naszym doświadczeniu, odpowiedniej i bezpiecznej dostawy, nie będzie problemów.
4. Potwierdzamy 99% zezwolenia, 100% ponownego wysłania.
5. Jest to najlepsza i najbezpieczniejsza wysyłka dla wszystkich naszych stałych klientów!
Najważniejszy powód, dla którego nas wybierasz?
(1) Szybka, dyskretna dostawa z dużym sukcesem wysyłkowym!
(2) Zdjęcia z zamówieniem i szczegółami!
(3) Dostarczymy ci numer śledzenia!
(4) Śledź swoje towary, dopóki towary nie zostaną wysłane do twoich rąk.
(5) Potwierdzamy 99% rozliczenia, 100% ponowne wysyłanie.
(6) Wysokiej jakości produkty w 100% czyste!
(7) Czas dostawy około 4-6 dni roboczych.
(8) Najlepsze, bezpieczne i bezpieczne usługi.
(9) Obsługa klienta 24/7.
Zamów informacje
Metody płatności: West Union, Moeny Gram, Bitcoin and Bank Transfer.
Sposoby dostawy: EMS, HKEMS, TNT, DHL, FedEX, UPS itp.
Czas wysyłki: w ciągu 12 godzin od potwierdzenia płatności
Inne usługi: Bezpieczne przesyłki, wysoka czystość i najlepsza cena dla Ciebie.
Jeśli masz jakieś pytania, prosimy o kontakt ze mną:
Email: pennsy (at) chembj (dot) com
Whatsapp: +8618872220800
Witryna: http://www.legalanabolic-steroids.com
Odpowiem ci najlepszą ceną i usługą w najbliższym czasie.
Dziękujemy i witamy Twoje zapytanie!

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547