Peptyd ludzkiego hormonu wzrostu oksytocyny CAS 50-56-6 Czystość 99%

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 50-56-6
Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: białe pudełko
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - Transferwise-Paypal
Możliwość Supply: 10000 zestawów/tydzień
Nazwa produktu: Oksytocyna CAS: 50-56-6
Czystość: Powyżej 99% czystości MF: C43H66N12O12S2
MW: 1007.19 E-mail: sinosource6666@gmail.com
Whatsapp: +86-13657291547 Wickr: sinoźródło
High Light:

Ludzki peptyd hormonu wzrostu Oksytocyna

,

oksytocyna Ludzki peptyd hormonu wzrostu

,

CAS 50-56-6

Korzyści z oksytocyny

Oksytocyna (Oxt) jest hormonem neurohipofizycznym ssaków.Wytwarzana przez podwzgórze oraz magazynowana i wydzielana przez tylną część przysadki mózgowej, oksytocyna działa przede wszystkim jako neuromodulator w mózgu.

Oksytocyna odgrywa ważną rolę w neuroanatomii intymności, szczególnie w rozmnażaniu płciowym obu płci, w szczególności podczas i po porodzie;jego nazwa, oznaczająca "szybki poród", pochodzi od greckiego oksys "szybki" i , tokos "narodziny".Jest uwalniany w dużych ilościach po rozdęciu szyjki macicy i macicy w czasie porodu, ułatwiając poród, wiązanie matczyne, a po stymulacji sutków – laktację.Zarówno poród, jak i wyrzut mleka wynikają z mechanizmów pozytywnego sprzężenia zwrotnego.

Funkcja oksytocyny

W procesie porodu oksytocyna stymuluje skurcz mięśni gładkich macicy i sprzyja dokończeniu porodu.Estrogen zwiększa wrażliwość macicy na oksytocynę.

Wpływ na gruczoł sutkowy w warunkach fizjologicznych uwalnianie oksytocyny jest ważnym ogniwem wywołującym odruch wydalania mleka i odgrywa ważną rolę w procesie laktacji (lub doju).Oksytocyna może silnie stymulować skurcz komórek mioepitelialnych przewodu sutkowego i powodować wydzielanie mleka.

Wpływ na jajnik oksytocyny wytwarzanej w ciałku żółtym może wpływać na regulację autokrynną i parakrynną oraz sprzyjać rozpuszczaniu ciałka żółtego.

Wpływ na ośrodkowy układ nerwowy w ośrodkowym układzie nerwowym, oksytocyna pełni rolę neuroprzekaźnika, uczestniczy w regulacji różnych funkcji organizmu, takich jak pobudzanie przebudzenia zwierząt, hamowanie funkcji uczenia się i pamięci zwierząt, pobudzanie neuronów ruchowych w celu wzmocnienia całości ruch ciała, hamowanie przyjmowania pokarmu, hamowanie ruchów i wydzielania żołądkowego, indukowanie działania przeciwbólowego, podwyższanie temperatury ciała, promowanie zachowań seksualnych i macierzyństwa Zachowania seksualne i regulacja czynności sercowo-naczyniowych.

Oksytocyna w dużych dawkach ma również pewne działanie antydiuretyczne.

 

Wszelkie potrzeby prosimy o kontakt

Whatsapp: + 86-13657291547

E-mail:gigantsteroidsource@protonmail.com

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8613657291547