GHRP-6 Zaopatrzenie w peptydy kulturystyczne 5 mg Utrata wagi mięśni budujących

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GSP
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: GHRP-6
Minimalne zamówienie: 10 fiolek
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Torby foliowe
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: Przelew bankowy - Bitcoin - Western Union - Transferwise-Paypal
Możliwość Supply: negocjować
Nazwa: GHRP-6 Specyfikacja: 5 mg / fiolkę, 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Sposób wysyłki: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, ETC CAS: 87616-84-0
MW: 873.01 MF: C46H56N12O6
Analiza: 99% E-mail: sinosource6666@gmail.com
Whatsapp: +86-13657291547 Wickr: sinoźródło
High Light:

GHRP-6 Zaopatrzenie w peptydy do kulturystyki

,

5 mg Zaopatrzenie w peptydy do kulturystyki

Efekt GHRP-6

Korzyści płynące z GHRP-6 są bardzo atrakcyjne dla wielu sportowców i tych, którzy chcą poprawić swoje ogólne zdolności i mogą pomóc chronić mięśnie organizmu poprzez promowanie regeneracji i syntezy białek.Co ważniejsze, wykazano również, że jest skuteczny przeciwko stanom zapalnym.Jednocześnie przyczynia się do zwiększenia masy mięśniowej i rozwoju oraz jest bardzo skuteczny w wspomaganiu odchudzania.

Należy zauważyć że:

Im więcej w dobrym zdrowiu, tym bardziej oczywiste jest użycie.Jeśli jesteś otyły, najlepiej wykonać kondycjonowanie przed użyciem GHRP-6.

Dawka GHRP-6

GHRP-6 to zastrzyk na bazie wody, który należy mieszać z wodą BAC i przechowywać.Pamiętaj, że ważne jest, aby wymieszać GHRP-6 i prawidłowo przechowywać go w lodówce.Powinien działać przez 3-4 tygodnie, więc mieszaj tylko to, co planujesz użyć w tym czasie.

Po dokładnym wymieszaniu, związek jest zwykle wstrzykiwany podskórnie.Aby osiągnąć najlepszy efekt, należy go przyjmować codziennie, a użytkownik zazwyczaj musi wstrzykiwać kilka razy dziennie, aby zachować odstęp.Co ciekawe, GHRP-6 działa najlepiej, gdy poziom cukru we krwi jest niski i nie powinieneś nic jeść przez godzinę po użyciu.

Jeśli jest stosowany samodzielnie, użytkownicy mogą wstrzykiwać 100-400 mikrogramów (MCG) na raz.W przypadku dodania innego hormonu wzrostu dawkę można zmniejszyć o połowę.

Być może słyszałeś, jak wielu kulturystów mówi, że podczas przyjmowania GHRP-6, około 20 minut po wstrzyknięciu, apetyt znacznie wzrośnie, co jest sygnałem opróżniania żołądka i głodu spowodowanego przez antypeptydową grelinę GHRP-6.Wiele osób uważa, że ​​grelina jest jedną z przyczyn otyłości i insulinooporności, co jest sposobem, w jaki GHRP-6 pomaga zredukować tłuszcz poprzez walkę z nim.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

 

E-mail: sinosource6666@gmail.com

Whatsapp: + 86-13657291547

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8613657291547