Octan boldenonu o wysokiej czystości CAS 846-48-0 Krystaliczny proszek USP Standard

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 846-48-0
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Torby foliowe
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, Transferwise, BTC
Możliwość Supply: 100kg/tydzień
Nazwa produktu: Octan Boldenonu MW: 328,45
MF: C21H28O3 Czystość: powyżej 98%
Wygląd: Biały lub białawy krystaliczny proszek Uszczelka: 1 kg / worek (opakowanie w torebkę z folii aluminiowej)
MOQ: 10g E-mail: sinosource6666@gmail.com
Whatsapp: +86-13657291547 Wickr: sinoźródło
High Light:

Octan Boldenone o wysokiej czystości

,

octan boldenonu C21H28O3

,

octan boldenonu standardowy USP

Jakość produktu jest produkowana i kontrolowana w ścisłej zgodności ze standardem USP.Każda partia posiada kompletny raport z badań oraz spektrum badań.Czystość przekracza 99%, a zanieczyszczenia są kontrolowane na najniższym poziomie.

Oprócz zalet jakościowych istnieją również zalety systemu transportowego.Posiadamy wieloletnie doświadczenie.W większości krajów mamy dedykowane kanały, aby zapewnić, że klienci otrzymają 100% towarów.Wielu klientów ma kłopoty z odprawą celną i nie chce im przeszkadzać.Tutaj nie będzie żadnych problemów.Na przykład: Kanada, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Szwecja, Włochy, Hiszpania i inne kraje mogą być wysyłane.

 

 

1. Funkcja i zastosowanie

Octan boldenonu może zwiększać liczbę czerwonych krwinek w organizmie, zwiększać apetyt i skuteczniej naprawiać tkankę łączną.To ogromna zaleta.

Aby zrozumieć, w jaki sposób ta konkretna wersja boldenonu w octanie różni się od normalnej z estrem undecylenianu, musimy najpierw zrozumieć, co oznaczają estry i półtrwania.Najpopularniejszą wersją Equipoise (EQ) jest wersja undecylenianowa z okresem półtrwania 14 dni, podczas gdy okres półtrwania estru octanowego wynosi zaledwie 3 dni.Oczywiście jest to ogromna dysproporcja.

Wbrew powszechnemu przekonaniu promowanemu na większości forów o sterydach, okres półtrwania nie odnosi się do tego, jak długo związek będzie aktywny w organizmie, a w rzeczywistości potrzeba kilku okresów półtrwania, zanim estry związku całkowicie oczyszczą organizm.Co więcej, zależy to również od tego, ile czasu podałeś związkowi na „nagromadzenie”, ponieważ jeden lub dwa wstrzyknięcia to nie to samo, co 10 wstrzyknięć.Gdy związek osiągnie szczytowy poziom w twoim systemie, w większości przypadków zajmie mu około 3-4 pół życia.Dlatego w przypadku estru „Undecylenate” Equipoise opuszczenie systemu zajmie 5-6 tygodni w porównaniu z 1-2 tygodniami w wersji octanowej.

Stąd okres półtrwania odnosi się po prostu do okresu czasu potrzebnego do zmniejszenia stężenia leku o 1/2 podanej ilości.Tak więc, w przypadku estru octanowego, jeśli wstrzykniesz 100 miligramów (mg) octanu, to po 3 dniach (długość okresu półtrwania) będziesz miał 50 mg nadal obecnych w organizmie;potem po kolejnych 3 dniach tylko 25 mg i tak dalej.

2. Długie estry a krótkie estry

Najpiękniejszą częścią sterydów anabolicznych są długotrwałe efekty, które zmniejszają częstotliwość koniecznych zastrzyków, co byłoby główną zaletą stosowania długich estrów.W końcu, czy nie byłoby to trudne, gdybyś musiała wstrzykiwać co kilka godzin?Jednak po zaprzestaniu wstrzykiwania długiego estru jego usunięcie zajmie tygodnie.Jest to bardzo ważna kwestia, ponieważ dopóki estry nie znikną całkowicie, twoje HPTA nie będzie w stanie samodzielnie się zregenerować i wytworzyć hormonów.

Z drugiej strony, zaletą krótkich estrów jest to, że są one wnoszone i wyprowadzane z organizmu znacznie szybciej, co ma ogromne znaczenie, jeśli chcesz wykonywać wiele cykli rocznie, ponieważ wymagany czas wolny zostanie skrócony.Co więcej, krótki ester może być bardzo korzystny, jeśli obawiasz się niepokojących skutków ubocznych.

3.PIP (ból po wstrzyknięciu)

PIP oznacza ból po wstrzyknięciu, a octan boldenonu jest uważany za substancję silnie bolesną do wstrzykiwania.Jest to prawdopodobnie największa wada korzystania z octanowej wersji EQ w porównaniu z wersją undecylenianową.Jest jednak kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby złagodzić PIP.Na przykład, możesz zaparzyć w domu swój octan boldenonu, aby zmienić jego konwersję, dostosowując proporcje alkoholu benzylowego i benzoesanu benzylu (BA i BB), co pomoże „rozcieńczyć” zastrzyk.Jeśli nie jesteś czarodziejem domowego warzenia piwa, możesz również uzyskać inny olej steroidowy (np. testosteron) i po prostu wymieszać go, aby uzyskać efekt rozcieńczenia przed wstrzyknięciem.

Niektórzy twierdzą, że podgrzewanie oleju pomaga, a także powolne wstrzykiwanie go w małych ilościach na raz.Zachęcam jednak do wypróbowania dwóch pierwszych sugestii, ponieważ są one najbardziej korzystne i skuteczne.

Jest to bardzo ważny aspekt stosowania sterydów, ponieważ radzenie sobie z PIP może zrujnować treningi, ponieważ spowoduje, że mięsień, który wstrzyknięto, będzie bolał przez kilka dni, a nawet spowoduje obrzęk i zaczerwienienie.Ponadto należy zauważyć, że niektóre osoby są bardziej wrażliwe niż inne i możesz reagować inaczej niż na poprzednich cyklach, ponieważ ciało zmienia się z biegiem czasu.

4. Oczekiwania

Teraz, gdy rozumiemy, o co chodzi w octanie boldenonu, możemy porozmawiać o wyjątkowych właściwościach tego sterydu.Jedną z zalet boldenonu jest jego struktura, która sprawia, że ​​nie ulega on konwersji do estrogenu.Chociaż ma powinowactwo do powodowania pewnych problemów z estrogenem, jeśli jest stosowany w dużych dawkach, co sprawia, że ​​zatrzymywanie wody prawie nie istnieje w porównaniu z innymi związkami.To sprawia, że ​​octan boldenonu jest dobrym wyborem dla sportowców wytrzymałościowych, którzy nie chcą nosić ze sobą wody podczas biegania, pływania lub jazdy na rowerze.

Co więcej, octan boldenonu ma również łagodne skutki uboczne, ponieważ użytkownicy zgłaszają bardzo małe problemy z estrogenami i pewne zmiany apetytu (co może być korzystne dla tych, którzy próbują spowolnić masę).To sprawia, że ​​ten steryd jest dobrym wyborem dla tych, którzy chcą dodać szczupłą masę.Ponieważ octan boldenonu ma krótszy ester niż wersja undecylenianowa, możesz skrócić cykl, aby uzyskać szybsze wyniki bez konieczności czekania tygodniami.

Zazwyczaj użytkownicy będą rozmawiać o tym, jak poprawili swoją wytrzymałość na tym związku, mieli niewielkie skutki uboczne i byli w stanie dodać trochę masy i siły w tym procesie.

5. Efekty uboczne

Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, octan boldenonu ma tendencję do powodowania wzrostu liczby czerwonych krwinek, więc dobrym pomysłem jest stosowanie takich suplementów wspomagających cykl, jak N2Guard, a także podawanie krwi przed i po cyklu, aby pomóc w odchudzaniu krew w ciele.

Ponadto niektórzy użytkownicy zgłaszają zmiany apetytu, co powoduje, że mają ochotę na określone pokarmy lub budzą się w nocy głodni.Androgenne skutki uboczne, takie jak zwiększona agresja, trądzik, tłusta skóra i wypadanie włosów, mogą nasilać lub przyspieszać ten związek.Dlatego kobiety powinny być szczególnie ostrożne, jeśli chcą go używać, i stosują ten steryd tylko w bardzo małych dawkach.

Podobnie jak wszystkie sterydy anaboliczne, octan boldenonu hamuje oś podwzgórza-przysadki-jąder (HPTA), więc potrzebna jest pełna terapia po cyklu (PCT).Dobrym przykładem prawidłowego PCT jest doskonały PCT, który zdecydowanie powinieneś sprawdzić.

6. Cykle

Octan boldenonu powinien być podawany w dawce 300-700 miligramów (mg) na tydzień z zastrzykami wykonywanymi co najmniej co 2-3 dni.Minimalny zalecany czas trwania cyklu z octanem boldenonu to 6 tygodni.Niektórzy faceci lubią łączyć z nim trochę testosteronu lub trenbolonu;a piękną częścią wersji acetatowej jest to, że nie jest potrzebny kickstart, więc oszczędzasz na konieczności używania ustnego, aby zacząć wszystko.

 
 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

E-mail: sinosource6666@gmail.com

Whatsapp: + 86-13657291547

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547