USP Standardowy proszek sterydów NPP CAS 62-90-8 Nandrolon fenylopropionian

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,KOSHER
Numer modelu: 62-90-8
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: negotiate
Szczegóły pakowania: Torby foliowe
Czas dostawy: 1-2 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union, Transferwise, BTC
Możliwość Supply: 100kg/tydzień
Nazwa produktu: Fenylopropionian nandrolonu MW: 406,56
MF: C27H34O3 Czystość: powyżej 98%
Wygląd: Białe proszki krystaliczne Uszczelka: 1 kg / worek (opakowanie w torebkę z folii aluminiowej)
MOQ: 10g E-mail: sinosource6666@gmail.com
Whatsapp: +86-13657291547 Wickr: sinoźródło
High Light:

NPP Nandrolon Proszek fenylopropionianowy

,

USP Standardowy proszek steroidowy NPP

,

62-90-8 Proszek steroidowy NPP

Nandrolon Fenpropionian to krótko działający nandrolon, którego niewielka część zostanie przekształcona w estrogen i wystąpią skutki uboczne progesteronu (podobne do skutków ubocznych estrogenu).Brak toksyczności wątroby.Ma silne zdolności syntetyczne, może szybko zwiększyć masę mięśniową i wagę, nie ma wyraźnych skutków ubocznych androgenów i może łagodzić ból stawów

Nandrolon Phenpropionate to zmodyfikowana forma nandrolonu, w której ester kwasu karboksylowego (fenylopropionian) został połączony z grupą 17-β-hydroksylową.Sterydy estryfikowane mają mniejszą polaryzację niż sterydy wolne i są wchłaniane wolniej w obszarze wstrzyknięcia.Po dostaniu się do krwi ester jest usuwany, aby wytworzyć wolny (aktywny) noron.Sterydy estryfikowane mają na celu wydłużenie okna terapeutycznego po podaniu, umożliwiając rzadsze wstrzyknięcia niż sterydy wolne (niezestryfikowane).Szczyt uwalniania noronu osiągnięto 24-48 godzin po wstrzyknięciu fenylopropionianu noronu do mięśnia głębokiego i zmniejszył się do poziomu bliskiego wartości wyjściowej w ciągu jednego tygodnia.

Nandrolon Phenylpropionate (w skrócie NPP) to steryd anaboliczny, który ostatnio zyskał wiele uwagi, jest to w zasadzie krótko działająca wersja Deca.Użytkownicy zgłaszają jednak, że w przypadku elektrowni jądrowych jest mniejsza retencja wody niż w przypadku Deca i nie „zamyka cię” tak mocno.Istnieje wiele korzyści z używania NPP zamiast Deca, jednak jedną wadą jest częstotliwość wstrzykiwania ze względu na krótszy okres półtrwania.NPP należy wstrzykiwać co 2 dni, aby osiągnąć stabilny poziom we krwi.

Nandrolon fenylopropionian ma wiele pozytywnych cech, które są podobne do wielu sterydów anabolicznych.Jednak ten związek ma również cechy funkcjonalne, które znacznie przewyższają możliwości niektórych hormonów steroidowych.Pozytywne cechy funkcjonalne Nandrolonu fenylopropionianu obejmują:

1. Zwiększona produkcja IGF-1: Insulinopodobny czynnik wzrostu-1 (IGF-1) jest silnym hormonem anabolicznym, który jest również niezbędny dla zdolności naszego organizmu do regeneracji.Jest to hormon, który wpływa na prawie wszystkie komórki w ludzkim ciele.

2. Hamowanie glukokortykoidów: Znane jako hormony stresu (kortyzol) hormony te są niezbędne dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia.Jednak glikokortykoidy mogą również promować utratę mięśni i przyrost tkanki tłuszczowej, gdy stają się dominujące.Energiczna aktywność może prowadzić do wzrostu hormonów stresu.Hormony takie jak Nandrolon mogą zmniejszać produkcję hormonów stresu.

3. Zwiększona retencja azotu: Cała tkanka mięśniowa składa się z 16% azotu.Jeśli retencja spada, wpadamy w stan kataboliczny.Im więcej zatrzymujemy, tym bardziej anaboliczne pozostajemy.

4. Zwiększona synteza białek: odnosi się do tempa, w jakim komórki budują białka, elementy budulcowe tkanki mięśniowej.

5. Zwiększona liczba czerwonych krwinek: Czerwone krwinki przenoszą tlen do krwi i przez nią.Większa wydajność skutkuje zwiększoną wytrzymałością mięśni i regeneracją.

6. Zwiększona synteza kolagenu i zawartość minerałów w kościach: Odnosi się to do wytrzymałości kości i chrząstki oraz zdolności do wzmacniania i zapewniania ulgi w gojeniu.Będzie to bardziej prawdziwe w stawach niż gdziekolwiek indziej.

Ważna uwaga: Często mówi się, że Nandrolon wtłacza wodę do stawów, zapewniając w ten sposób ulgę.Nie jest to fizycznie możliwe.To nie woda, to wzmocnienie syntezy kolagenu i zawartości minerałów w kościach przynosi ulgę.

Hormon nandrolonu jest jednym z najcenniejszych sterydów anabolicznych ze wszystkich;bez wątpienia pierwsza piątka.Z medycznego punktu widzenia jest to niesamowity hormon, chociaż wersja fenylopropionianowa nigdy nie dawała pełnej możliwości zabłyśnięcia.Nie wynika to z jego niższości, po prostu dlatego, że świat medyczny tak naprawdę nie potrzebuje więcej niż jednego hormonu nandrolonu, a dekanat jest po prostu tym, który został wybrany.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

E-mail: sinosource6666@gmail.com

Whatsapp: + 86-13657291547

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547