Pharmaceutical Injectable White Masteron Sterydy Drostanolone Enanthate do kulturystyki

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001, GMP, USP, KOSHER
Numer modelu: 472-61-145
Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny ukryty pakiet lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
Możliwość Supply: 5000 kg/miesiąc
CAS:: 472–61–145 Czystość:: 99%
MW:: 416,64 MF:: C27H44O3
Stosowanie:: Kulturystyka Wygląd:: biały proszek
High Light:

steroidy wzmacniające mięśnie

,

syntetyczny steryd anaboliczny

Farmaceutyczne iniekcyjne białe steroidy Masteron Drostanolone Enanthate do kulturystyki

 

 

Szybkie Szczegóły:

 

Nazwa produktu Drostanolone Enanthate
Nr CAS 13425-31-5
Synonimy Masteron Enanthate
Formuła molekularna C27H44O3
Waga molekularna 416,637 g · mol − 1
Czystość 99% min
Stosowanie Zyskaj mięśnie
Postać Biały krystaliczny proszek
Stopień Klasa farmaceutyczna
Standard USP, CP
Sposób dostawy EMS, DHL, TNT, FedEx

 

Opis:

Drostanolone Enanthate lub Masteron Enanthate jest zwykle sterydem pierwotnie stworzonym w 1959 roku przez Syntex i obecnie jest dostarczany tylko na temat lokalizacji czarnego / podziemnego rynku.Zdecydowanie często jest to rodzaj sterydu anaboliczno-androgennego, który może być oparty głównie na propionianu Drostanolone znanym jako Masteron, który został wycofany.

Termin steryd anaboliczno-androgenny odnosi się do tego, w jaki sposób lek powoduje łączenie komórek i wpływa na poprawę typowo męskich cech, takich jak rozwój włosów i wielkość mięśni.Androgeny odnoszą się do męskich hormonów płciowych, na przykład testosteronu, podczas gdy anabolizm oznacza budowanie komórek na drodze metabolizmu.

Masteron, na którym opiera się głównie Drostanolone Enanthate, był początkowo stosowany jako część twojego lekarstwa na nieoperacyjne osoby z rakiem piersi w latach 70-tych i 80-tych.Jednak ostatecznie spadła ona pod koniec lat 80. i na początku 90., gdy inne terapie stały się znacznie ważniejsze.Chociaż drostanolon jest dopuszczony przez FDA jako steryd anaboliczny, żadna apteka w Stanach Zjednoczonych obecnie go nie produkuje.

Kiedy Masteron zyskał sławę dzięki efektom terapeutycznym, kulturyści zaczęli używać go do przygotowania do zawodów.Jest teraz postrzegany jako praktycznie krytyczny w szeregach pro, jeśli chodzi o jego użycie podczas cięcia na dowolny pokaz. Wyjaśnieniem, że steryd jest tak pomocny, jest fakt, że opiera się głównie na dihydrotestosteronie zwanym DHT, steroidzie płciowym i hormonie androgenowym.Hormon Drostanolon jest zwykle tylko hormonem DHT, z wyjątkiem tego, że jego struktura została zmieniona, aby zapewnić, że hormon nie ulegnie żadnemu rozkładowi metabolicznemu zaraz po wstrzyknięciu.Ten sposób działania zwiększa również działanie anaboliczne na hormon.

Ponieważ DHT nie może być aromatyzowany, nie niesie zagrożenia niepożądanymi skutkami estrogenowymi, na przykład ginekomastią, procesem, w którym męska tkanka piersiowa rozwija się po nienormalnej cenie.To naprawdę jest zwykle znacznie częściej rozpoznawane jako „męskie cycki” lub „moobs”.Sam drostanolon jest zdecydowanie rozpoznawany ze względu na jego wpływ na obniżenie poziomu estrogenu w organizmie, co jest również przyczyną, dla której miał dużo lepsze wyniki u osób cierpiących na raka piersi.Ten wpływ, który przenosi steryd, powoduje dalsze mocne i twarde wrażenie na ciele poprzez cykle cięcia.

Drostanalon ma powinowactwo wiązania z receptorami androgenów, które może być o 500% większe niż testosteronu.Promuje to bardziej jędrną estetykę w podobnym czasie jak reklamowanie utraty tłuszczu, ponieważ może bezpośrednio wpłynąć na lipolizę, rozpad komórek tłuszczowych wewnątrz ciała.

 

Masteron Enanthate, który powinien być bardziej znany jako Drostanolone Enanthate, jest długo estetyczną odmianą Drostanolone.Drostanolon był pierwotnie wprowadzany do obrotu na rynku leków na receptę pod marką Masteron, którą był propionian drostanolonu (krótka esterowana odmiana Drostalononu. Nazwa handlowa Masteron bardzo szybko zyskała popularność w kręgach kulturystów i oba powinny być naprawdę określane jako „ Drostanolone Propionate ”i„ Drostanolone Enanthate ”ze względu na fakt, że nazwa handlowa Masteron jest tak naprawdę deskryptorem dla Drostanolone Propionate i tylko Drostanolone Propionate. Jednak nazwa handlowa Masteron utkwiła na zawsze na ustach kulturystów i sportowców na całym świecie. wariant Enanthate Drostanolone jest teraz nazywany przez cały czas Masteron Enanthate. Chemicznie, różnica między Masteron Propionate i Masteron Enanthate jest bardzo podobna do różnicy między Testosterone Propionate i Testosterone Enanthate. Podstawowy hormon, który w tym przypadku to Drostanolon, jest przyłączony estrem enantanowym do jego grupy hydroksylowej 17-beta.


Masteron Enanthate jest długo estryfikowaną (a zatem długo działającą) odmianą Masteron i dlatego najlepiej jest stosować ją w kontekście dłuższych cykli (powyżej 10-12 tygodni lub dłużej).Najlepiej sprawdza się w cyklach cięcia, a jeszcze lepiej w cyklach przed zawodami dla zawodników kulturystów.Ci, którzy szukają znaczących przyrostów siły lub zwiększenia masy na Masteron Enanthate, będą bardzo rozczarowani, ponieważ jest to jeden steryd anaboliczny, który nie jest uważany za imponujący w dziedzinie siły anabolicznej, aw niektórych przypadkach może być słabszy niż testosteron.Ocena anaboliczna Masterona wynosi 63 - 130. Ocena anaboliczna testosteronu w porównaniu to 100. Widzimy tutaj, że Masteron jest w najgorszym przypadku około 30% słabszy niż możliwości anaboliczne testosteronu, aw najlepszym przypadku jest o 30% silniejszy niż testosteron pod tym względem (w przypadku powinowactwa wiązania receptora).Tak więc, chociaż można z pewnością doświadczyć satysfakcjonujących wyników z Masteron Enanthate, w żadnym wypadku nie wywołałoby to imponującej lub prawie dramatycznej reakcji u osoby.Ponadto Masteron Enanthate najlepiej stosować w połączeniu z innymi sterydami anabolicznymi.Samo jego użycie może przynieść rozczarowanie użytkownikowi, zwłaszcza jeśli dana osoba nie jest nagim początkującym lub pierwszym użytkownikiem sterydów anabolicznych

 

Certyfikat Autentyczności:

 


Test

Standard analizy

Wyniki

Opis

Biały lub prawie biały krystaliczny proszek

Biały krystaliczny proszek

Temperatura topnienia

63ºC-69ºC

65ºC-68ºC

Dokładny obrót

+ 20º - + 30º

+ 25,6 °

Strata przy suszeniu

≤0,5%

0,32%

Pozostałość po zapłonie

≤0,1%

0,02%

Analiza

≥97%

98,7%

Wniosek

Bądź zgodny ze standardem przedsiębiorstwa

 

Aplikacje:

Masteron Enanthate jest długo estryfikowaną (a zatem długo działającą) odmianą Masteron i dlatego najlepiej jest stosować ją w kontekście dłuższych cykli (powyżej 10-12 tygodni lub dłużej).Najlepiej sprawdza się w cyklach cięcia, a jeszcze lepiej w cyklach przed zawodami dla zawodników kulturystów.

Wymagania dotyczące dawkowania Masteron Enanthate nie muszą być tak wysokie, ale zaleca się rozpoczęcie (i normalne utrzymanie) około 400 mg tygodniowo.Ostatecznie zależy to prawie całkowicie od tego, co jednostka chce zyskać z cyklu i samego związku.Początkowa dawka Masteron Enanthate zwykle zaczyna się od wspomnianej powyżej strefy 400 mg / tydzień, chociaż wielu kulturystów, którzy używają go tylko ze względu na działanie antyestrogenowe lub przed zawodami, może z łatwością wykorzystać 200 mg / tydzień oprócz innych związków.Jeśli w tym przypadku procent tkanki tłuszczowej danej osoby jest wystarczająco niski, powinny przynosić znaczące korzyści estetyczne dla ciała, nawet w zakresie dawek 200 mg / tydzień.Można stosować średnie i zaawansowane dawki Masteron Enanthate nawet do 600 mg / tydzień lub więcej (800 mg / tydzień lub więcej), ale są one prawie całkowicie niepotrzebne.Ci, którzy chcieliby uzyskać znaczne ilości siły i rozmiaru od Masteron Enanthate, musieliby zaryzykować tak wysoko, ale biorąc pod uwagę kosztowną naturę tego związku i jego możliwości, użycie Masteron Enanthate do celów takich jak masa i siła byłoby stratą zyskiwać.Co więcej, możliwości Masteron są rozumiane przez prawie wszystkich kulturystów jako poprawa estetyczna - nie jest to znacząca poprawa wydajności, a na pewno nie jest to znaczący wzrost i siła.

 

Efekty Masteron Enanthate

Aby można było zobaczyć pełne pozytywne efekty Masteron Enanthate, szczupła sylwetka pokaże je najlepiej.Oznacza to, że najlepszy czas dla tego steroidu będzie podczas cyklu cięcia, a im szczuplejsza osoba jest, tym wyraźniejsze będą efekty.

W przypadku kulturystów biorących udział w zawodach w okresie 12-16 tygodni, Masteron najczęściej pojawia się w drugiej połowie przygotowań, po usunięciu znacznej ilości tłuszczu.Dodatek hormonu Drostanolone może pomóc mu stracić trochę tłuszczu, który wciąż się trzyma, ale co ważniejsze, zapewni jego sylwetce pożądany twardy wygląd.

 

Dla rekreacyjnego kulturysty lub użytkownika sterydów, który nie będzie tak chudy jak zawodowy kulturysta, Masteron Enanthate jest nadal dobrym wyborem na cykl cięcia.Możesz nie skończyć tak ciężko, jak zawodowy kulturysta, ponieważ nie jesteś tak szczupły, ale mimo to pojawi się twardość.

Jednakże, jeśli na ciele znajduje się znaczna warstwa tłuszczu, może być bardzo trudno znaleźć jakąkolwiek zauważalną korzyść pod względem twardości i definicji.To naprawdę jest steryd, który działa najlepiej, gdy jest już szczupły pod względem twardości.

Chociaż chude stosowanie jest najlepszym zastosowaniem do utwardzania, nie jest to jedyne zastosowanie tego sterydu anabolicznego.Masteron Enanthate to dobry wybór dla sportowca, który szuka zwiększenia siły i więcej niż często się przyznaje.

Większość użytkowników sterydów używa Masteron tylko podczas cięcia, gdy kalorie są niskie, a siła jest koniecznie zmniejszona.Ale dla sportowca, który chce zwiększyć siłę przy niewielkim lub zerowym wzroście masy ciała, może to być dobry wybór.Sportowiec powinien również znaleźć poprawę w zakresie regeneracji i wytrzymałości mięśni, a niezależnie od celu końcowego regeneracja i wytrzymałość są nieocenione.

 

Pozostaje nam wtedy stosowanie masowania i chociaż każdy steryd anaboliczny może być użyty do łączenia Masteron Enanthate jest prawdopodobnie jednym z najgorszych wyborów.Hormon Drostanolone nie zapewnia ciosu potrzebnego do znacznego wzrostu.

Może wystąpić pewien wzrost, zwłaszcza przy bardzo wysokiej dawce, ale są znacznie lepsze opcje.Są takie, które będą zawierać niskie do umiarkowanych ilości Masteron Enanthate w swoim cyklu, aby uzyskać korzyści antyestrogenowe podczas fazy łączenia, ale kiedy mówimy o cyklu łączenia, który często obejmuje wysokie dawki testosteronu, nie wystarczy to. zwalczać aktywność estrogenową indukowaną przez tearomatazę.

 

Dawkowanie

 

Jak wspomniano, przyjmowany sam i przy dawce propionianu Drostanolone 100 mg, efekty uboczne nie są typowe.Jednak im wyższa dawka, tym większe ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

 

Średnio doświadczony kulturysta może wstrzyknąć od 100 mg do 400 mg roztworu propionianu Drostanolone tygodniowo.To rozpada się do dawki 100 mg propionianu drostanolonu co drugi dzień.

 

Niektórzy kulturyści zmniejszają dawkę do 50 mg dziennie, aby zapobiec efektom ubocznym - z różnymi wynikami cyklu Masteron.

 

Kobietom stosującym Drostanolone zaleca się trzymanie się dawki 50 mg na tydzień, aby zmniejszyć ryzyko wirylizmu.Dawkę 50 mg na tydzień dzieli się również na mniejsze wstrzyknięcia co dwa do trzech dni.

 

Funkcje i cechy

Masteron Enanthate (Drostanolone Enanthate) to steryd anaboliczny oparty na dihydrotestosteronie (DHT).Drostanolon to po prostu strukturalnie zmieniony hormon DHT.Zmiana zachodzi poprzez dodanie grupy metylowej w pozycji węgla 2. Dzięki temu hormon nie ulega rozpadowi metabolicznemu wywołanemu przez enzym dehydrogenazę 3-hydroksysteroidową znajdujący się w mięśniach szkieletowych.

 

Ta prosta zmiana strukturalna sprawia, że ​​hormon jest znacznie bardziej anaboliczny, a to daje nam Drostanolon.Po utworzeniu hormonu, zmienionego z DHT, przyłączany jest ester, w tym przypadku przyłączonym estrem jest Enanthate.Enanthate nie jest sterydem ani lekiem, ale niczym innym jak narzędziem pomiaru czasu używanym w przypadku leku.

 

Produkty powiązane:

 

Nazwa produktu Nr CAS
Seria testosteronu
Testosteron Enanthate CAS 315-37-7
Baza testosteronu CAS 58-22-0
Octan testosteronu CAS 1045-69-8
Propionian testosteronu CAS 57-85-2
Cypionian testosteronu CAS 58-20-8
Fenylopropionian testosteronu CAS 1255-49-8
Isocaproate testosteronu CAS 15262-86-9
Dekanian testosteronu CAS 5721-91-5
Testosteron Sustanon 250 /
Undekanian testosteronu CAS 5949-44-0
Fluoksymesteron (Halotestin) CAS 76-43-7
17-metylotestosteron CAS 58-18-4
Mestanolon CAS 521-11-9
Mesterolone (Proviron) CAS 1424-00-6
Doustny Turinabol CAS 2446-23-3
17a-metylo-1-testosteron CAS 65-04-3
Octan Clostebolu (Turinabol) CAS 855-19-6
1-Testosteron CAS 65-06-5
Seria nandrolonu
Nandrolon CAS 434-22-0
Dekanian nandrolonu (DECA) CAS 360-70-3
Nandrolon Phenypropionate (Durabolin) CAS 62-90-8
Stanolon (Androstanolon) CAS 521-18-6
Miboleron CAS 3704-09-4
Propionbinian nandrolonu CAS
Cypionian nandrolonu CAS 601-63-8
Seria trenbolonu
Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) CAS 10161-34-9
Trenbolon Enanthate CAS 10161-33-8
Metribolon (metylotrienolon) CAS 965-93-5
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu (parabolan) CAS 23454-33-3
Baza trenbolonu CAS 10161-33-8
Tibolone CAS 5630-53-5
Seria Boldenone
Boldenone Base CAS 846-48-0
Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS 13103-34-9
Octan boldenonu CAS 2363-59-9
Boldenone Cypionate CAS 106505-90-2
Sterydy doustne
Oxymetholone (Anadrol) CAS 434-07-1
Oxandrolone (Anavar) CAS 53-39-4
Stanozolol (Winstrol) CAS 10418-03-8
Stanozolol (Winstrol) Micro Powder CAS 10418-03-8
Dianabol (metandienon) CAS 72-63-9
Seria Drostanolone
Propionian drostanolonu (Masteron) CAS 521-12-0
Drostanolone Enanthate CAS 472-61-1
Metasteron (Superdrol) CAS 3381-88-2
Seria metenolonów
Methenolone Enanthate CAS 303-42-4
Octan metenolonu / Primobolan CAS 434-05-9
Sterydy antyestrogenowe
Tamoksyfen CAS 10540-29-1
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) CAS 54965-24-1
Cytrynian klomifenu CAS 50-41-9
Cytrynian toremifenu CAS 89778-27-8
Eksemestan (Aromasin) CAS 107868-30-4
Formestan CAS 566-48-3
Anastrozol (Arimidex) CAS 120511-73-1
Letrazol (Femara) CAS 112809-51-5
Wzmocnienie płci
Cialis (Tadalafil) CAS 171596-29-5
Cytrynian sildenafilu () CAS 171599-83-0
Mesylan sildenafilu /
Chlorowodorek wardenafilu (Levitra) CAS 224785-91-5
HCL CAS 119356-77-3
Dutasteride (Avodart) CAS 164656-23-9
Finasteryd CAS 98319-26-7
Johimbina HCL CAS 65-19-0
Rozpuszczalniki do sterydów
Benzoesan benzylu CAS 120-51-4
Alkohol benzylowy CAS 100-51-6
Olej z pestek winogron CAS 85594-37-2
Oleinian etylu CAS 111-62-6
Guaiacol CAS 90-05-1
Polisorbat 80 (Tween 80) CAS 9005-65-6
Glikol polietylenowy (PEG) CAS 25322-68-3
Glikol propylenowy CAS 57-55-6
Olej MCT  
Seria SARM
MK-2866 (Ostarine, Enobosarm) CAS 841205-47-8
GW501516 (GSK-516, Cardarine) CAS 317318-70-0
MK-677 (Ibutamoren) CAS 159634-47-6
S-4 (Andarine, GTX-007) CAS401900-40-1
LGD-4033 CAS1165910-22-4
SR9009 CAS1379686-30-2
SR9011 CAS1379686-29-9
YK-11 CAS431579-34-9
RAD140 CAS1182367-47-0
AICAR (Acadesine) CAS 2627-69-2
Hormony polipeptydowe
CJC1295 bez DAC CAS 863288-34-0
CJC1295 z DAC CAS 863288-34-0
Hexarelin CAS 140703-51-1
MGF  
PEG MGF  
MT-1 CAS 75921-69-6
MT-2 CAS 121062-08-6
GHRP-2 CAS 158861-67-7
GHRP-6 CAS 87616-84-0
Ipamorelin CAS 170851-70-4
Sermorelin CAS 86168-78-7
Oksytocyna CAS 50-56-6
TB500 CAS 77591-33-4
Powiat Radziecki 157  
AOD 9604 CAS 221231-10-3
Triptorelin CAS 57773-63-4
Tesamorelin CAS 218949-48-5
DSIP CAS 62568-57-4
Selank  
PT141 CAS 189691-06-3
Gonadorelin CAS 34973-08-5
Epitalon 307297-39-8
IGF-1 LR3 1mg
GDF-8 1mg
Wiśniewska 344  
Utrata tłuszczu
T3 / Liotyronina sodu / Cytomel CAS 55-06-1
Sól sodowa T4 / L-tyroksyny CAS 25416-65-3
L-karnityna CAS 541-15-1
DMAA CAS 13803-74-2
Teobromina CAS 83-67-0
Synefryna CAS 94-07-5
Rimonabant CAS 168273-06-1
Lorcaserin HCl CAS 846589-98-8
CLA (sprzężony kwas linolowy) CAS 2420-56-6
Orlistat  


Proces pakowania i dostawy:


1 Wystarczające zapasy, abyśmy mogli szybko dostarczyć towar już w dniu otrzymania płatności.


2 Wyrafinowany i profesjonalny agent logistyczny.Bierzemy odpowiedzialność za zapewnienie naszym klientom szybkiej dostawy i bezpiecznej wysyłki.


3 Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący.Wyjątkowe sposoby wysyłki jednorazowo 10 gramów do 100 kg proszków do miejsca docelowego.Szybka i dyskretna przesyłka może zostać zorganizowana w celu zagwarantowania przepustki celnej.


4 Zdjęcia opakowania i kod haczykowy są dostarczane w ciągu 18 godzin od otrzymania płatności.Zaktualizowane informacje o śledzeniu będą dostarczane co drugi dzień.


5 Obsługa posprzedażna: Wszelkie pytania lub problemy po otrzymaniu produktu, prosimy o kontakt.Problemy zostaną natychmiast rozwiązane.

 

Przewagi konkurencyjne:

 

1. Nasza firma jest renomowanym producentem farmaceutycznym specjalizującym się w surowych proszkach steroidowych w Chinach kontynentalnych.Jest nie tylko wiodącym producentem proszków steroidowych i surowców farmaceutycznych w centralnej części Chin, ale także eksportuje na cały świat.Wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę.

 

2. Nasze produkty są eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów.Miesięczna wydajność to ponad 100 kg.Dbamy o dużą liczbę lojalnych klientów obsługujących siłownie, boiska sportowe, placówki medyczne, kliniki i tak dalej.

 

3. Produkty najwyższej jakości w najbardziej konkurencyjnej cenie.Dostępne są bezpłatne próbki.

 

4. Dobrze zamaskowane opakowanie.Szybka i bezpieczna dostawa przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.

 

5. Elastyczne warunki płatności.

 

6. Ekskluzywna obsługa klienta oraz terminowa i pomocna obsługa posprzedażna 24/7 online.

 

Jak złożyć zamówienie:

 

Krok 1 Nazwij swoje potrzeby (jaki produkt, ilość)
Krok 2 Pełna płatność miałaby nastąpić po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.
Krok 3 Przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu płatności.
Krok 4 Informacje o paczce byłyby oferowane (zdjęcie, numer śledzenia)
Krok 5 Wreszcie otrzymasz paczkę w ciągu 5 ~ 9 dni.

 

 

 

Wszelkie pytania, prosimy o kontakt ze mną.

 

E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8613657291547