Suplement kulturystyczny Surowe proszki hormonalne Anastrozole Arimidex CAS 120511 73 1

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: 120511-73-1
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny pakiet lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 5 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000 kg / tydzień
Stosowanie: Budowanie mięśni CAS: 120511-73-1
Analiza: 98% min. Dostawa: Kurier ekspresowy.
Postać: biały proszek MF: C17H19N5
E-mail: sinosource6666@gmail.com whatsapp: +86-13657291547
Wickr: sinoźródło
High Light:

naturalny bloker estrogenu

,

naturalne suplementy antyestrogenowe

Wysokiej jakości 99% suplement kulturystyczny Biały surowy proszek Anastrozol Arimidex do wzmocnienia mięśni CAS 120511 73 1
 
Opis:
 
Anastrozol jest lekiem stosowanym w leczeniu raka piersi u kobiet po menopauzie (kobiet, które przeszły menopauzę / zmianę życia).Anastrozol jest rodzajem terapii hormonalnej znanej jako inhibitor aromatazy.Żeński hormon estrogen stymuluje rozwój niektórych rodzajów raka piersi.Są one określane jako guzy wrażliwe na hormony lub guzy z dodatnim receptorem.
 
Kobiety po menopauzie nadal wytwarzają estrogen, który jest głównie wytwarzany, gdy inne hormony są przekształcane w estrogen przez enzym znany jako aromataza, który znajduje się w wątrobie i tkankach tłuszczowych organizmu.Anastrozol działa poprzez zatrzymanie tej przemiany, dzięki czemu zmniejsza się ilość estrogenu krążącego w organizmie.
 
Anastrozol został przetestowany pod kątem redukcji estrogenów, w tym estradiolu, u mężczyzn.Nadmiar estradiolu u mężczyzn może powodować łagodny przerost prostaty, ginekomastię i objawy hipogonadyzmu.Anastrozol może również przyczyniać się do zwiększonego ryzyka udaru, zawału serca, przewlekłego zapalenia, przerostu prostaty i raka prostaty. Niektórzy sportowcy i kulturyści stosują anastrozol jako część swojego cyklu sterydowego w celu zmniejszenia i zapobiegania objawom nadmiaru estrogenu - ginekomastii, niestabilności emocjonalnej i retencja wody.
 
 
Szczegóły Produktu:
 
Arimidex (Anastrozol) antyestrogenowy proszek Boldenone steroidowy
Nazwa produktu: Arimidex
Synonim: arimidex Anastrozol Arimidex Wysokiej jakości anastrozol Arimidex Anastrozol Arimidex tabletki Anastrozol 1MG HPLC Wstrzykiwalne steroidy antyestrogenowe Arimidex Lek bez skutków ubocznych / Anastrozol o wysokiej czystości Arimidex
Nr CAS: 120511-73-1
Wzór cząsteczkowy: C17H19N5
Masa cząsteczkowa: 293,37
Oznaczenie: 99%
Wygląd: biały do ​​białego krystaliczny proszek
 
 
Sposób nakładania produktu:
 
Anastrozol zostanie przyjęty w dniu rozpoczęcia cyklu, a Arimidex będzie działał przez całą aplikację steroidu.Arimidex jest również ważny, aby zwrócić uwagę, że ważna jest również zdolność GP Arimidex do zwiększania poziomu testosteronu w organizmie.Niektóre badania wykazały, że naturalny poziom testosteronu wzrasta nawet o 60% po 7 dniach stosowania tej substancji.W rezultacie kulturyści odkryli, że Arimidex był bardzo skuteczny podczas PCT, ponieważ byli w stanie maksymalnie poprawić naturalny poziom, aby uniknąć późnego „zapaści”.
 
Arimidex jest czasami stosowany w leczeniu raka piersi u mężczyzn, ale nie został dobrze przebadany u mężczyzn. Alrimidex jest badany pod kątem bezpłodnych mężczyzn w celu zrównoważenia poziomu testosteronu i utrzymania zdrowej liczby plemników.Niektórzy sportowcy płci męskiej i kulturyści przyjmujący sterydy anaboliczne w celu budowy mięśni również przyjmują Arimidex w celu zmniejszenia produkcji estrogenu, co jest efektem ubocznym stosowania sterydów.
 
 
Certyfikat Autentyczności:
 
 
Przedmiotów Standard Wyniki
Opis Biały krystaliczny proszek Zgodne
Identyfikacja IR Zgodne ze standardowym IR
HPLC Zgodne ze standardową HPLC
Reaktywny Odpowiadać
Rozpuszczalność Dobrze rozpuszczalny w metanolu, acetonie, etanolu i tetrahydrofuranie.Bardzo dobrze rozpuszczalny w acetonitrylu. Zgodne
Całkowita nieczystość maksymalnie 0,5% 0,18%
Całkowite nieokreślone zanieczyszczenie max.0,2% 0,08%
Indywidualna nieokreślona nieczystość max.0,1% 0,05%
Powiązany związek B max.0,2% 0,07%
Powiązany związek C max.0,2% 0,04%
Powiązany związek D max.0,1% 0,05%
Powiązany związek E. max.0,1% 0,06%
Limit cykloheksanu max.0,08% ND
Limit octanu etylu max.0,1% 0,07%
Temperatura topnienia 81,0 ~ 84,0 ℃ 82,5 ~ 83,2 ℃
woda max.0,3% 0,21%
Pozostałość po prażeniu max.0,1% 0,07%
Metale ciężkie maksymalnie 0,001% Zgodne
Test (HPLC) 98,0% ~ 102,0% 99,8%
Przechowywanie Chłodne i suche
Wniosek Jest zgodny z USP32.
 
Cechy produktu:
 
Zatwierdzony do leczenia pooperacyjnego raka piersi oraz kobiet przed i po menopauzie przenoszących leki hamujące anastrozol.Estrogen zwiększa ciężkość raka piersi, ponieważ hormony płciowe powodują hiperplazję i różnicowanie receptorów estrogenowych.Hamując syntezę estrogenu.
 
Badanie pokazuje, że jest to preferowana terapia lekowa dla kobiet po menopauzie z miejscowym rakiem piersi z obecnością receptorów estrogenowych (ER).
 
Triazolowy selektywny inhibitor aromatazy, który hamuje zależny od aromatazy cytochrom P450, hamuje biosyntezę estrogenu i jest głównym czynnikiem stymulowanego przez estrogen wzrostu komórek raka piersi.Może leczyć raka piersi, zwłaszcza u kobiet po menopauzie z hormonalnie wspomaganym rakiem piersi w późnym stadium po leczeniu pacjentek z nawrotem.
 
 
Zalecana dawka:
 
1. Stosowanie u mężczyzn:
Anastrozol został przetestowany pod kątem redukcji estrogenów, w tym estradiolu, u mężczyzn.Nadmiar estradiolu u mężczyzn może powodować łagodny przerost prostaty, ginekomastię i objawy hipogonadyzmu.Może również przyczyniać się do zwiększonego ryzyka udaru, zawału serca, przewlekłego zapalenia, przerostu prostaty i raka prostaty.Niektórzy sportowcy i kulturyści stosują anastrozol jako część swojego cyklu sterydowego w celu zmniejszenia i zapobiegania objawom nadmiaru estrogenu - ginekomastii, labilności emocjonalnej i zatrzymywaniu wody.Dane z badań sugerują, że dawki od 0,5 mg do 1 mg na dobę zmniejszają poziom estradiolu w surowicy o ok.50% u mężczyzn, inaczej niż u kobiet po menopauzie.
 
2. Stosowanie u dzieci:
Anastrozol może być stosowany niezgodnie z zaleceniami u dzieci z przedwczesnym pokwitaniem lub dzieci z ginekomastią pokwitaniową. Po rozpoczęciu dojrzewania płytka nasadowa zaczyna się zamykać z powodu zwiększonej produkcji estrogenów uciekającej z miejscowego metabolizmu i rozprzestrzeniającej się do układu krążenia.Wykazano, że pomaga spowolnić ten proces i zwiększa przewidywanie wzrostu u dorastających mężczyzn leczonych hormonami peptydowymi na bazie białka w leczeniu niedoboru hormonu wzrostu.
 
 
Efekty sterydów antyestrogenowych:
 
Kiedy mężczyzna używa sterydów anaboliczno-androgennych (AAS), niektóre związki aromatyzują do estrogenu.Głównymi winowajcami, którzy to zrobią, są wszystkie estry testosteronu, takie jak: cypionate, enanthate, dianabol, deca durabolin, a mniej Boldenone (EQ).Jeśli estrogen nie jest hamowany przez zastosowanie AI (inhibitora aromatazy), mogą wystąpić skutki uboczne o wysokim poziomie estrogenu.Najbardziej znanym efektem ubocznym jest ginekomastia lub tak zwana „ginekomastia”, „sucze cycki” lub „męskie piersi”.Mężczyzna może zauważyć guzek tworzący się w jego piersi (piersiach) - lub pod sutkami;jeśli nie zostanie szybko leczone, usunięcie tego może wymagać poważnej operacji.Mniej znane, ale bardzo poważne skutki uboczne są spowodowane zatrzymywaniem wody, co może powodować nadęty lub „pełny” wygląd.
 
Dodatkowy ciężar wody na twoje ciało lub twarz (powszechnie nazywany „księżycową twarzą ze względu na okrągły lub pełny wygląd) może zrujnować ładną sylwetkę, sprawiając, że osoba wygląda na grubą.Wewnętrznie, noszenie dodatkowego ciężaru wody obciąży lipidy organizmu na całej planszy.Osoba może spodziewać się wzrostu ciśnienia krwi, zmęczenia serca i utraty energii.Wysoki poziom estrogenu może również wpływać na libido.
Z drugiej strony, jeśli jesteś zbyt agresywny w hamowaniu estrogenu, stosując związki, które są ostrzejsze niż Arimidex, może to spowodować zbyt niski spadek poziomu estrogenu.W efekcie możesz spodziewać się zaburzeń erekcji (ED), utraty energii, depresji i niskiego libido.

 

 

 

Nasza zaleta:


1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
1) Standard: Standard Enterprise
2) Cała czystość ≥98%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.

 

2, Szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.
3) Wskaźnik przepustowości celnej ≥99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkiej i bezpiecznej wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przeniesienia.

 

3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat towarów będą mile widziane, a spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.

 

 

Gorące produkty sprzedawane:

 

1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7
2 Octan testosteronu CAS: 1045-69-8
3 Propionian testosteronu CAS: 57-85-2
4 Cypionian testosteronu CAS: 58-20-8
5 Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8
6 Isocaproate testosteronu CAS: 15262-86-9
7 Dekanian testosteronu CAS: 5721-91-5
8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0
9 Sustanon 250  
11 Turinabol CAS: 855-19-6
12 Doustny Turinabol CAS: 2446-23-3
13 Stanolone CAS: 521-18-6
14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3
15 Cypionian nandrolonu CAS: 601-63-8
16 Nandrolon Phenypropionate (NPP) CAS: 62-90-8
17 Octan boldenonu CAS: 2363-59-9
18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
19 Propionian drostanolonu (Masteron) CAS: 521-12-0
20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1
21 Octan metenolonu (Primobolan) CAS: 434-05-9
22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4
23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9
24 Trenbolon Enanthate  
25 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu CAS: 23454-33-3
26 Epiandrosteron CAS: 481-29-8

Steroid doustny
27 Anavar CAS: 53-39-4
28 Anadrol CAS: 434-07-1
29 Winstrol CAS: 10418-03-8
30 Dianabol CAS: 72-63-9
31 Superdrol CAS: 3381-88-2

Antyestrogen
32 Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
33 Cytrynian Clomiphene (Clomid) CAS: 50-41-9
34 Cytrynian Toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8
35 Femara CAS: 112809-51-5
36 Aromasin CAS: 107868-30-4
37 Proviron CAS: 1424-00-6
38 Arimidex CAS: 120511-73-1
39 Formestan CAS: 566-48-3
40 Kabergolina (Caber) CAS: 81409-90-7
41 Finasteryd CAS: 98319-26-7
42 Dutasteride CAS: 164656-23-9

SARM
43 Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8
44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0
45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1
46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4
47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0
48 RAD140 CAS: 118237-47-0
49 SR9009 CAS: 1379686-30-2
50 YK11 CAS: 431579-34-9

Wzmocnienie płci
51 Avanafil CAS: 330784-47-9
52 Vardenafil CAS: 224785-91-5
53 Chlorowodorek dapoksetyny CAS: 119356-77-3
54 Tadalafil CAS: 171596-29-5
56 Chlorowodorek wardenafilu CAS: 431579-34-9
57 Chlorowodorek CAS: 431579-34-9
58 Chlorowodorek johimbiny CAS: 65-19-0

 

Peptydy:

 

Nazwa produktu Specyfikacja
ACE 031 1 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Wiśniewska 315 1 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Wiśniewska 344 1 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
MGF 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
PEG - MGF 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
DSIP 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
TB500 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Oksytocyna 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Hexarelin 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Triptorelin 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Ipamorelin 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Sermorelin 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Gonadorelin 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Tesamorelin 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
BPC 157 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
AOD-9604 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
H 176-191 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
CJC-1295 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Przetwornik CJC-1295 DAC 2 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
GHRP-2 5 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
GHRP-6 5 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Selank 5 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
GHRP-2 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
GHRP-6 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Epitalon 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
PT-141 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Gonadorelin 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Melanotan II 10 mg / fiolkę, 10 fiolek / zestaw
Prohormony
Mentabolan 4-DHEA
Trenavar 7-keto
Methylstenbolone 6OXO
Epistane Superdrol
Epiandrosteron Dimetazyna
Arimistane Halovar
ATD Halodrol
6BRO MAXLMG
DHEA Hexadrone
1-DHEA Furazanbol
Mesterone Andro-4-en-3,11,17 trion

 

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi produktami, zapraszam do konsultacji w sprawie szczegółowych informacji.

 

E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

 

 

 

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8613657291547