99% Czystość Pharmaceutical Intermediates Lokalny środek znieczulający Pain Killer Powder Procaine CAS 59 46 1

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: 59-46-1
Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny ukryty pakiet lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000 kg / tydzień
Wygląd: biały proszek Analiza: Ponad 99%
Stosowanie: Lokalny lek znieczulający Numer CAS: 59–46–1
MF: C13H20N2O2 MW: 236,31
High Light:

proszek do znieczulenia miejscowego

,

proszek przeciwbólowy

99% czystości Farmaceutyczne półprodukty Lokalne znieczulenie przeciwbólowe Proszek Procaine CAS 59 46 1
 
 
1. szybki szczegół:
 
Nazwa produktu: Procaine
CAS: 59-46-1
Gatunek: farmaceutyczny
Oznaczenie: 99%
MF: C13H20N2O2
MW: 236,3101
Numer EINECS: 200-426-9
Wygląd: biały krystaliczny
Pakowanie: wiadro 25 kg / karton można podzielić
Składniki: kwas 4-aminobenzoesowy -2- (dwa etyloamino) ester etylowy
Właściwości fizyczne i chemiczne: biały lub biały krystaliczny proszek
Kategoria: surowce farmaceutyczne
Pole: znieczulenie miejscowe
Zastosowanie: do znieczulenia miejscowego, do oczu, uszu, nosa, zębów i innych operacji, do znieczulenia infiltracyjnego, znieczulenia korepetytora i terapii blokującej
 
 
2. opis:
 
Prokaina jest lekiem miejscowo znieczulającym z grupy aminoestrów.Stosowany jest przede wszystkim w celu zmniejszenia bólu związanego z domięśniowym wstrzyknięciem penicyliny, znajduje również zastosowanie w stomatologii.Ze względu na wszechobecność nazwy handlowej Novocain, w niektórych regionach prokaina jest ogólnie określana jako Procaine.Działa głównie jako bloker kanału sodowego, a obecnie jest stosowany terapeutycznie w niektórych krajach ze względu na jego działanie sympatykolityczne, przeciwzapalne, poprawiające perfuzję i poprawiające nastrój.
 
Prokaina została po raz pierwszy zsyntetyzowana w 1905 roku, krótko po amylokainie.Został stworzony przez niemieckiego chemika Alfreda Einhorna, który nadał chemikaliowi nazwę handlową Procaine, od łacińskiego nov- (co oznacza nowy) i -caine, co jest powszechnym zakończeniem alkaloidów stosowanych jako środki znieczulające.Został wprowadzony do użytku medycznego przez chirurga Heinricha Brauna.Przed odkryciem amylokainy i prokainy był to najczęściej stosowany środek miejscowo znieczulający. [Potrzebne źródło] Einhorn życzył sobie, aby jego nowe odkrycie było używane do amputacji, ale chirurdzy preferowali znieczulenie ogólne.Dentyści uznali go jednak za bardzo przydatny.Einhorn był z tego niezadowolony [dlaczego?] I spędził wiele lat odwiedzając szkoły dentystyczne, aby odradzić im jego stosowanie.
 
 
3. zastosowanie:
 
Stosowanie prokainy prowadzi do zahamowania aktywności neuronalnej.Depresja powoduje, że układ nerwowy staje się nadwrażliwy, wywołując niepokój i drżenie, co prowadzi do niewielkich do ciężkich drgawek.Badania na zwierzętach wykazały, że stosowanie prokainy prowadziło do wzrostu poziomu dopaminy i serotoniny w mózgu, a inne problemy mogą wynikać z indywidualnej tolerancji na dawkę prokainy.Nerwowość i zawroty głowy mogą wynikać z pobudzenia ośrodkowego układu nerwowego, co w przypadku przedawkowania może prowadzić do niewydolności oddechowej.Prokaina może również wywoływać osłabienie mięśnia sercowego prowadzące do zatrzymania krążenia.
 
Prokaina może również powodować reakcje alergiczne, powodując u osób problemy z oddychaniem, wysypki i obrzęki.Reakcje alergiczne na prokainę zwykle nie są odpowiedzią na samą prokainę, ale na jej metabolit PABA.Około jedna na 3000 osób ma nietypową postać pseudocholinesterazy, [potrzebne źródło], która nie hydrolizuje estrowych środków znieczulających, takich jak prokaina, co powoduje wydłużony okres wysokiego poziomu środka znieczulającego we krwi i zwiększoną toksyczność.
 
 
4. zastosowanie:
 
Prokaina to rodzaj miejscowego środka znieczulającego.Dzięki niskiej toksyczności, ale szybkim i bezpiecznym efektom, prokaina nadaje się do znieczulenia miejscowego, do oczu, uszu, nosa, zębów i innych operacji na oddziale, do znieczulenia nasiękowego, znieczulenia i opiekuna terapii zamkniętej.Prokaina jest również wykorzystywana do produkcji penicyliny prokainowej, która powoduje utratę czucia (drętwienie) skóry i błon śluzowych.Prokaina jest stosowana jako zastrzyk podczas operacji i innych zabiegów medycznych i stomatologicznych.
 
Zastosowanie prokainy przed usunięciem zepsutego zęba Głównym zastosowaniem prokainy jest środek znieczulający.
Prokaina jest obecnie używana rzadziej, ponieważ istnieją bardziej skuteczne (i hipoalergiczne) alternatywy, takie jak lidokaina (ksylokaina).Podobnie jak inne środki miejscowo znieczulające (takie jak mepiwakaina i prylokaina), prokaina jest środkiem rozszerzającym naczynia krwionośne i dlatego często jest podawana razem z epinefryną w celu zwężenia naczyń.
 
Zwężenie naczyń pomaga zmniejszyć krwawienie, wydłuża czas trwania i jakość znieczulenia, zapobiega przedostawaniu się leku do krążenia ogólnoustrojowego w dużych ilościach i ogólnie zmniejsza ilość potrzebnego środka znieczulającego.
 
Prokaina, ester znieczulający, jest metabolizowany w osoczu przez enzym pseudocholinesterazę poprzez hydrolizę do kwasu para-aminobenzoesowego (PABA), który jest następnie wydalany przez nerki do moczu.
 
Prokaina jest głównym składnikiem kontrowersyjnego preparatu Gerovital H3 autorstwa Any Aslan (Rumunia), którego zwolennicy twierdzą, że łagodzi wiele skutków starzenia.Według głównego nurtu medycznego twierdzenia te zostały poważnie zbadane i zdyskredytowane w latach sześćdziesiątych.
 
W leczeniu powikłań wynaczynienia związanych z nakłuciem żyły (wraz z wilgotnym ciepłem, ASA, steroidami, antybiotykami) zaleca się podanie 1% prokainy.Zalecany jest również do leczenia nieumyślnych wstrzyknięć dotętniczych (10 ml 1% prokainy), ponieważ pomaga złagodzić ból i skurcz naczyń.
 
 
5. COA:
 
Elementy testowe Specyfikacja Wyniki testów
Wygląd Białe kryształy lub biały krystaliczny proszek Odpowiadać
Identyfikacja ABE.Wydaje się pozytywna reakcja
Temperatura topnienia 154degree ~ 158degree 154degree ~ 157degree
Kwasowość PH 5,0 ~ 6,5 PH = 5,9
Pojawienie się rozwiązania Przejrzyste i bezbarwne Odpowiadać
Strata przy suszeniu ≤0,5% 0,07%
Metale ciężkie ≤0,0005% Odpowiadać
Substancje pokrewne ≤0,05% Odpowiadać
Popiół siarczanowy ≤0,1% 0,05%
Test (w suchej masie) 99,0-101,0% 99,87%
Wniosek Zgodne z BP2005
 
 
6. efekt uboczny:
 
Stosowanie prokainy prowadzi do zahamowania aktywności neuronalnej.Depresja powoduje, że układ nerwowy staje się nadwrażliwy, wywołując niepokój i drżenie, co prowadzi do niewielkich do ciężkich drgawek.Badania na zwierzętach wykazały, że stosowanie prokainy doprowadziło do wzrostu poziomu dopaminy i serotoniny w mózgu. [8]Inne problemy mogą wystąpić z powodu różnej indywidualnej tolerancji na dawkę prokainy.Nerwowość i zawroty głowy mogą wynikać z pobudzenia ośrodkowego układu nerwowego, co w przypadku przedawkowania może prowadzić do niewydolności oddechowej.Prokaina może również wywoływać osłabienie mięśnia sercowego prowadzące do zatrzymania krążenia.
 
Prokaina może również powodować reakcje alergiczne, powodując u osób problemy z oddychaniem, wysypki i obrzęki.Reakcje alergiczne na prokainę zwykle nie są odpowiedzią na samą prokainę, ale na jej metabolit PABA.Około jeden na 3000 białych mieszkańców Ameryki Północnej jest homozygotyczny (tj. Ma dwie kopie nieprawidłowego genu) pod względem najczęstszej nietypowej postaci enzymu pseudocholinesterazy [10], co oznacza, że ​​nie hydrolizują estrowych środków znieczulających, takich jak prokaina.Skutkuje to przedłużonym okresem wysokiego poziomu środka znieczulającego we krwi i zwiększoną toksycznością.Istnieją jednak populacje na świecie, takie jak społeczność Vysya w Indiach, gdzie niedobór tego enzymu jest znacznie częstszy.
Realizacja zamówienia
 
 
7. funkcja:
 
Środek znieczulający miejscowo z grupy aminoestrów, stosowany przede wszystkim jako środek znieczulający miejscowo, stosowany również w leczeniu bólu po domięśniowym wstrzyknięciu penicyliny, a także w stomatologii.
Chlorowodorek prokainy jest rodzajem znieczulenia miejscowego, do znieczulenia miejscowego, blokady nerwów itp., Może blokować przewodnictwo włókien nerwowych z efektem znieczulającym, silną funkcją, niską toksycznością i bez uzależnienia, ale skóra, siła penetracji błony śluzowej jest słaba, nie nadaje się do znieczulenia powierzchniowego, stosowany klinicznie do znieczulenia nasiękowego, kręgosłupa i przewodnictwa.
 
 
8. nasza korzyść:
 
(1) Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
 
1) Standard: Enterprise Standard;
 
2) Cała czystość ≥98%;
 
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.
 
(2) Szybka i bezpieczna dostawa:
 
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia;
 
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru;
 
3) wskaźnik przepustowości celnej ≥99%;
 
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkiej i bezpiecznej wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przeniesienia.
 
(3) Mamy klientów na całym świecie:
 
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiedni stan magazynowy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania;
 
2) Opinie rynkowe i opinie na temat towarów będą mile widziane, spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem;
 
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.
 
 
9. inne gorące produkty sprzedaży:
 
Popularny steryd  
1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7  
2 Octan testosteronu CAS: 1045-69-8  
3 Propionian testosteronu CAS: 57-85-2  
4 Cypionian testosteronu CAS: 58-20-8  
5 Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8  
6 Isocaproate testosteronu CAS: 15262-86-9  
7 Dekanian testosteronu CAS: 5721-91-5  
8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0  
9 Sustanon 250    
10 Cypionian 1-testosteronu    
11 Turinabol CAS: 855-19-6  
12 Doustny Turinabol CAS: 2446-23-3  
13 Stanolone CAS: 521-18-6  
14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3  
15 Cypionian nandrolonu CAS: 601-63-8  
16 Nandrolon Phenypropionate (NPP) CAS: 62-90-8  
17 Octan boldenonu CAS: 2363-59-9  
18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9  
19 Propionian drostanolonu (Masteron) CAS: 521-12-0  
20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1  
21 Octan metenolonu (Primobolan) CAS: 434-05-9  
22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4  
23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9  
24 Trenbolon Enanthate    
25 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu CAS: 23454-33-3  
26 Epiandrosteron CAS: 481-29-8  

Steroid doustny
 
27 Anavar CAS: 53-39-4  
28 Anadrol CAS: 434-07-1  
29 Winstrol CAS: 10418-03-8  
30 Dianabol CAS: 72-63-9  
31 Superdrol CAS: 3381-88-2  
 
 
10. kontakt:
 
Ben
 
E-mail: sinosource6666@gmail.com
 
WhatsApp: + 86-13657291547
 
Nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli jesteś zainteresowany lub masz inne pytania, wymagania.Witamy!
 
 
 

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547