Kulturystyka Natural Oral Steroids Oxandrolone do odchudzania Male Enhancement Anavar White proszek CAS 53 39 4

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,GMP,KOSHER
Numer modelu: 53-39-4
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotitation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000 kg / tydzień
CAS: 53–39–4 EINECS: 200–172–9
Formuła molekularna: C19H30O3 Waga molekularna: 306,4
High Light:

legalne sterydy budujące mięśnie

,

proszek trenbolonu enanthate

 
Kulturystyka Naturalne doustne sterydy Oxandrolone do utraty wagi Wzmocnienie męskie Anavar Biały proszek CAS 53 39 4
 
 
 
Historia i przegląd Anavar:
 
Anavar to nazwa handlowa doustnego sterydu anabolicznego Oxandrolone, który jest ogólną nazwą chemiczną.Anavar został opracowany i wprowadzony na rynek w szczytowym okresie badań nad sterydami anabolicznymi, między latami pięćdziesiątymi a osiemdziesiątymi XX wieku.Jest to szczyt niekończących się poszukiwań i opracowania sterydu anabolicznego, który można uznać za doskonały.Mając to na uwadze, Anavar jest prawdopodobnie najbliższą nauce opracowaniem tego, co można by uznać za idealny steryd anaboliczny.Jest znany ze swojego niezwykłego profilu bezpieczeństwa i stosunku skutków ubocznych do korzyści - do tego stopnia, że ​​jest jednym z nielicznych sterydów anabolicznych uznanych za odpowiednie jako leki dla kobiet i dzieci (dwa typy pacjentów, które są znane z tego, że reagują dość negatywnie na na początek terapie sterydami anabolicznymi).
 
Historia Anavara zaczyna się w 1962 roku jako Oxandrolone [1].Niedługo potem został wypuszczony na rynek leków na receptę pod nazwą handlową Anavar przez GD Searle & Co. Laboratories, które jest dziś znane jako Pfizer Inc. Inne firmy farmaceutyczne wykorzystywały inne nazwy handlowe i marki dla Oxandrolone.Te nazwy to: Protivar, Anatrophil, Antitriol, Lipidex i Lonavar.
 
Anavar był jednym z największych sukcesów przemysłu farmaceutycznego na rynku recept ze względu na mnóstwo raportów medycznych wskazujących na dużą liczbę pacjentów, którzy dość dobrze tolerowali lek .Anavar jest zmodyfikowaną pochodną DHT (dihydroteststeronu) i posiada kilka modyfikacji, które zmieniają swoją działalność na różne sposoby.Jest C-17 alfa alkilowany w celu umożliwienia podawania doustnego, a zastąpienie drugiego atomu węgla atomem tlenu, nadając mu silniejsze właściwości anaboliczne.W porównaniu z testosteronem, badania wykazały, że Anavar ma co najmniej 3 razy, a maksymalnie 6 razy większą siłę testosteronu
 
Dawki:
 

2,5 mg całości pozytywnie zmienia bilans azotowy w organizmie.Dawki przyjmowane przez kulturystów wahają się od 0,125 do 2,5 mg na 1 kg masy ciała.Badania nie potwierdzają zwiększonej skuteczności dawek większych niż 1,1 mg / kg, a europejscy trenerzy w kulturystyce znajdują optymalną dawkę 0,25 do 0,5 mg / kg.Wielu mężczyzn kulturystów zgłosiło znaczną poprawę wydajności i procesów redukcji mocy podczas przyjmowania od 30 do 80 mg oxandrolonu dziennie.Kobiety przyjmują około połowę męskiej dawki.

 
 
Szybki szczegół:
 
 
Oxandrolone (Anavar)
Nazwa chemiczna: 5alfa-androstan-2-oksa-17alfa-metylo-17beta-ol-3-on
CAS: 53-39-4
Numer EINECS: 200-172-9
Test: 99% min.
Wzór cząsteczkowy: C19H30O3
Masa cząsteczkowa: 306,4
MP: 215,3-226,3 ℃
Pakowanie: worek foliowy lub puszka.
Dostawa: Kurier ekspresowy.
Charakter: biały krystaliczny proszek.
Kategorie: Różne;Biochemia;Sterydy (inne)
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina.Jako męski hormon i hormony anaboliczne.
 
 
Opis:
 
 
Anavar, w przeciwieństwie do większości związków doustnych, jest klasyfikowany jako steryd anaboliczny klasy I, najskuteczniej łączony ze związkami klasy II, takimi jak Dianabol lub Anadrol.
 
Anavar dodaje niewiele, jeśli cokolwiek, do stosowania w wysokich dawkach sterydów anabolicznych klasy I, takich jak lub do wysokich dawek, które są klasyfikowane jako mające mieszane działanie.Może to być pomoc, choć droga, w umiarkowanej dawce testosteronu.
 
Obecnie niektórzy lekarze przepisują Anavar w leczeniu konających pacjentów, którzy przybierają na wadze po urazach, oparzeniach lub poważnych infekcjach.Lek jest również stosowany w celu wyrównania katabolizmu białek spowodowanego długotrwałym stosowaniem kortykosteroidów oraz w celu złagodzenia bólu kości spowodowanego osteoporozą.
 
Anavar jest sterydem anabolicznym i ma wszystkie właściwości leku androgennego.Działanie Anavaru jest podobne do bazy testosteronu.Ale Anavar jest często nazywany słabym testosteronem.Ma dwie zalety w porównaniu z innymi sterydami.Po pierwsze, nie przekształca się w estrogen i w małych dawkach nie wpływa znacząco na przysadkę podwzgórzową.Oznacza to, że ponieważ nie jest rozkładany do estrogenu, u mężczyzn nie rozwinie się powiększenie piersi. Po drugie, ponieważ nie wpływa to na podwzgórzową oś przysadki.Dawka nie wpływa na supresję testosteronu.Oznacza to, że osoba przyjmująca Anavar nie będzie miała takich skutków ubocznych, jak utrata libido, impotencja lub zanik jąder - cechy, które są często obserwowane w przypadku innych sterydów anabolicznych.
 
 
 
 
Aplikacje:
 
Anavar jest często nazywany słabym sterydem.Jednym z powodów tego jest fakt, że stosowanie samego sterydu klasy I nigdy nie jest maksymalnie skuteczne.Inną przyczyną jest to, że kulturyści i autorzy w tej dziedzinie czasami dokonują niefortunnych i nieracjonalnych porównań, oceniając sterydy anaboliczne.
 
Anavar dał optymistyczne konsekwencje w leczeniu anemii i dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego.Udowodnione badania dały jednak powiązania łączące szersze stosowanie leku i problemy z toksycznością wątroby, takie jak te występujące w przypadku dodatkowych 17α-alkilowanych steroidów.Jednak w małych dawkach wielu pacjentów wykazywało dolegliwości żołądkowo-jelitowe, takie jak wzdęcia, nudności i biegunka.
 
Specyficzność Anavara ukierunkowana na receptor androgenowy predestynowała, że ​​w przeciwieństwie do wielu innych sterydów nie zaobserwowano zahamowania rozwoju u nastolatków, a także w zwykłych miarach rzadko obserwowano wyraźne reakcje maskulinizujące poza stymulującym wzrostem siły.
 
 
Anavar w żadnym wypadku nie aromatyzuje i nie jest bez problemu wchłaniany z DHT lub estrogenem.W związku z tym typowa dawka 20-30 mg zapewnia wysoki poziom androgenów do ośmiu godzin.Aby zwiększyć wykorzystanie, kulturyści klasyczni „ułożyli” Anavar w stosy z innymi, na przykład, zwiększając zwiększanie mocy ciała.
 
 
Anavar, zwany również Lonavar, Oxandrin, Vasorome, jego nazwa chemiczna to 17beta-hydroksy-17-metylo-2-oksa-5alfa-androstan-3-on.Jest to rodzaj doustnych leków testosteronowych, syntetyzowanych poprzez aktywny metabolizm anaboliczny.Zbadano, że dzienna dawka 20 mg ma wpływ na przyrost masy ciała i rehabilitację mięśni u osób, które mają oparzenia na dużych obszarach.
 
Anavar, który ma charakter androgenny, może powodować zatrzymywanie azotu, potasu i fosforu oraz sprzyjać anabolizmowi i hamować nadmierny katabolizm.Jest szeroko stosowany u chłopców, którzy mają nieprawidłowy wzrost i późne dojrzewanie, a także u dziewcząt, u których występuje wrodzona hipoplazja jajników.
 
Anavar szybko wchłania się w jelitach i żołądku.Jego metabolity i niezmienione są wydalane przez nerki, a niewielka ilość wyklucza z przewodu pokarmowego.
 
 
 
Certyfikat Autentyczności:
 
 
POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek biały krystaloidalny proszek
Identyfikacja Pozytywny Pozytywny
Analiza 97,0 ~ 100,5% 98,33%
Dokładny obrót -18 ° ~ -24 ° -22,0 °
Strata przy suszeniu 1,0% maks 0,13%
Lotne zanieczyszczenia organiczne spełnia wymagania Zgodne
Zwykłe zanieczyszczenia 2,0% maks <2,0%
Pozostałości rozpuszczalników spełnia wymagania Zgodne
Pozostałość po zapłonie 0,2% maks 0,05%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP30
 
 
Wstrzyknięcie receptury Anavar:
 
1) Najwyższe stężenie - 50 ml przy 20 mg / ml 1 gram proszku
 
9,8 ml PEG 300
 
39,2 ml 190 Proof Grain Alcohol
 
 
2) 50 ml przy 50 mg / ml
 
2,5 grama Anavar (2,5 ml) 2,5 ml BA
 
2,5 ml BB 5 ml gwajakolu 37,5 ml oleju
 
 
 
Anavar / Oxandrolone Half Life
 
Anavar nie aromatyzuje ani nie konwertuje do DHT i ma 8-godzinny okres półtrwania.Tak więc umiarkowana dawka przyjmowana rano jest w dużej mierze poza organizmem w nocy, ale zapewnia rozsądne poziomy androgenów w ciągu dnia i wczesnym wieczorem.
 
Jedno z badań wykazało, że oxandrolon jest lepszy od testosteronu i od Deca (nandrolonu) w redukcji tłuszczu brzusznego u mężczyzn lub przynajmniej u otyłych starszych mężczyzn przy określonych badanych niskich dawkach, które niekoniecznie były równie silne.Na tej podstawie niektórzy poczynili szerokie uogólnienia na kulturystykę.Jednak niekoniecznie przenosi się to na cykle sterydów anabolicznych w dawkach powszechnie stosowanych w kulturystyce.W przypadku omawianego badania spodziewam się, że różnica w wynikach była zależna od dawki.
 
W praktyce, przy typowych całkowitych dawkach androgenów, można ciąć równie skutecznie bez oxandrolonu, jak w przypadku, biorąc pod uwagę różne możliwe substytucje oxandrolonu.Nie oznacza to, że ten lek jest nieskuteczny, ale raczej inne androgeny, w tym testosteron, są również skuteczne w wysokich dawkach w przypadku utraty tłuszczu z brzucha.
 
Jednak w przypadku stosowania małych dawek, myślę, że jest to właściwy wniosek, że w większości przypadków stosowanie leku Anavar w niskiej dawce jest bardziej skuteczne w redukcji niż równe dawki większości innych sterydów anabolicznych.Może to wynikać częściowo lub całkowicie z efektu addytywnego z naturalnym testosteronem: takie stosowanie oxandrolonu może nie hamować jego produkcji, użytkownik może cieszyć się zarówno pełnym efektem swojego naturalnego testosteronu, jak i efektem oxandrolonu.W przeciwieństwie do tego, stosowanie niskich dawek testosteronu lub nandrolonu skutkuje znacznym zahamowaniem naturalnego testosteronu, a zatem efekt całkowity jest mniejszy.
 
Oxandrolone, podobnie jak inne 17-alkilowane sterydy, jest hepatotoksyczny.Kiedyś uważano, że tak nie jest, ale zarówno kliniczne, jak i praktyczne doświadczenie z Oxandrinem pokazało, że toksyczność wątroby może rzeczywiście stanowić problem przy długotrwałym stosowaniu.Uważam, że przy stosowaniu oxandrolonu należy stosować zwykłą zasadę ograniczania stosowania 17-alkilowanych związków do 6 tygodni, tak jak w przypadku każdego alkilowanego doustnego leku.
 
Trenbolon lub Primobolan są odpowiednimi substytutami Anavaru, bez problemów z toksycznością wątroby.Jako substytut Primobolan ma tę właściwość, że jest słabo tłumiący, podczas gdy trenbolon nie.
 
Ciekawym zastosowaniem leku wykorzystującym jego doustne podawanie jest stosowanie jako porannego środka pomostowego między cyklami, co moim zdaniem powinno być wykonywane - jeśli zostanie wykonane - dopiero po całkowitym przywróceniu normalnej produkcji testosteronu z ostatniego cyklu.W tym zastosowaniu zwykle dopuszczalne jest co najmniej 20 mg.Idealnie, poziomy testosteronu będą mierzone w celu monitorowania takiego mostkowania.Czynnikiem ograniczającym takie mostkowanie jest problem toksyczności wątroby.
 
Jeśli chodzi o stosowanie przez kobiety, podczas gdy istnieje powszechne przekonanie, że Anavar jest minimalnie wirylizujący dla kobiet, w rzeczywistości wirylizacja nie jest niczym niezwykłym przy 20 mg / dzień i może wystąpić przy znacznie niższych dawkach.Nawet 5 mg / dzień nie jest wolne od skutków ubocznych dla wszystkich.
 
Podczas cyklu oxandrolon nie jest szczególnie polecany, ponieważ istnieją bardziej opłacalne wybory, które w pełni osiągną te same cele i nie zwiększą toksyczności wątroby.
 
Dwa najlepsze zastosowania Anavar to opcjonalne okresy pomostowe między cyklami, jeśli takie są stosowane, przy jednoczesnym zachowaniu ostrożności, aby uniknąć nadmiernego czasu ciągłego stosowania 17-alkilowanej;oraz, jeśli krótko działające preparaty do wstrzyknięć nie są dostępne, uzupełniać cykle, gdy poziomy spadają między czasem ostatniego wstrzyknięcia a rozpoczęciem terapii po cyklu, tak aby okres ten mógł nadal skutecznie zwiększać zyski.
 
 
 
Funkcja i użycie

Anavar jest często nazywany słabym sterydem.Jednym z powodów tego jest fakt, że stosowanie samego sterydu klasy I nigdy nie jest maksymalnie skuteczne.Inną przyczyną jest to, że kulturyści i autorzy w tej dziedzinie czasami dokonują niefortunnych i nieracjonalnych porównań, oceniając sterydy anaboliczne.

Oxanabol (Anavar, Oxanabol) dał optymistyczne konsekwencje w leczeniu anemii i dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego.Udowodnione badania dały jednak powiązania łączące szersze stosowanie leku i problemy z toksycznością wątroby, takie jak te występujące w przypadku dodatkowych 17α-alkilowanych steroidów.Jednak w małych dawkach wielu pacjentów wykazywało dolegliwości żołądkowo-jelitowe, takie jak wzdęcia, nudności i biegunka.Specyficzność oksanabolu (Anavar, Oxanabol) ukierunkowana na receptor androgenowy predestynowała, że ​​w przeciwieństwie do wielu innych sterydów, nie zaobserwowano zahamowania rozwoju u nastolatków, a także w zwykłych miarach rzadko obserwowano wyraźne reakcje maskulinizujące poza stymulującym wzrostem siły .Oxanabold nie aromatyzuje w żadnym stopniu i nie jest bez problemów wchłaniany z DHT lub estrogenem.W związku z tym typowa dawka 20-30 mg zapewnia wysoki poziom androgenów do ośmiu godzin.Aby zwiększyć zastosowanie, kulturyści klasycznie „zestawili” Oxanabol (Anavar, Oxanabol) z innymi, takimi jak przyspieszenie zwiększania siły organizmu.
 
 
 
Nasze atuty:
 
1, wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
 
1) Standard: standard BP / USP / EP / Enterprise
2) Cała czystość ≥99%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.
 
2, Szybka i bezpieczna dostawa
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka Różne metody transportu do wyboru.
3) Wskaźnik przepustowości celnej ≥99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkiej i bezpiecznej wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przeniesienia.
 
3, Mamy klientów na całym świecie.
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat towarów będą mile widziane, a spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.
 
 
Dziękujemy za zainteresowanie naszym produktem.
 
Jesteśmy profesjonalnym producentem od ponad 15 lat, dobrą reputacją w handlu światowym.
Większość naszych produktów ma standard USP i jest dostępna w dowolnym momencie;dobra jakość i wysoka czystość, którą powinieneś się cieszyć.
Ważne jest, aby wybrać partnera biznesowego, który może zaoferować konkurencyjną cenę.
 
 
Produkty powiązane:
 
 
Gorąca wyprzedaż
1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7
2 Octan testosteronu CAS: 1045-69-8
3 Propionian testosteronu CAS: 57-85-2
4 Cypionian testosteronu CAS: 58-20-8
5 Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8
6 Isocaproate testosteronu CAS: 15262-86-9
7 Dekanian testosteronu CAS: 5721-91-5
8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0
9 Sustanon 250  
11 Turinabol CAS: 855-19-6
12 Doustny Turinabol CAS: 2446-23-3
13 Stanolone CAS: 521-18-6
14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3
15 Cypionian nandrolonu CAS: 601-63-8
16 Nandrolon Phenypropionate (NPP) CAS: 62-90-8
17 Octan boldenonu CAS: 2363-59-9
18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
19 Propionian drostanolonu (Masteron) CAS: 521-12-0
20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1
21 Octan metenolonu (Primobolan) CAS: 434-05-9
22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4
23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9
24 Trenbolon Enanthate  
25 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu CAS: 23454-33-3
26 Epiandrosteron CAS: 481-29-8
Steroid doustny
27 Anavar CAS: 53-39-4
28 Anadrol CAS: 434-07-1
29 Winstrol CAS: 10418-03-8
30 Dianabol CAS: 72-63-9
31 Superdrol CAS: 3381-88-2
Antyestrogen
32 Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
33 Cytrynian Clomiphene (Clomid) CAS: 50-41-9
34 Cytrynian Toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8
35 Femara CAS: 112809-51-5
36 Aromasin CAS: 107868-30-4
37 Proviron CAS: 1424-00-6
38 Arimidex CAS: 120511-73-1
39   CAS: 566-48-3
40 Kabergolina (Caber) CAS: 81409-90-7
41 Finasteryd CAS: 98319-26-7
42 Dutasteride CAS: 164656-23-9
SARM
43 Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8
44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0
45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1
46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4
47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0
48 RAD140 CAS: 118237-47-0
49 SR9009 CAS: 1379686-30-2
50 YK11 CAS: 431579-34-9
Wzmocnienie płci
51 Avanafil CAS: 330784-47-9
52 Vardenafil CAS: 224785-91-5
53 Tadalafil CAS: 171596-29-5
54 Chlorowodorek wardenafilu CAS: 431579-34-9
55 Chlorowodorek CAS: 431579-34-9
56 Chlorowodorek johimbiny CAS: 65-19-0
 
 
 
Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną:
 
E-mail: sinosource6666@gmail.com   Whatsapp: + 86-13657291547
 
Odpowiem ci z najlepszą ceną i usługą w najbliższym czasie.
Dziękuję i witam Twoje zapytanie
 
 

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547