Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyIniekcyjne steroidy anaboliczne

Zdrowy Deca Durabolin Nandrolon Decanoate Powder CAS 360-70-3 Do wzrostu mięśni

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny You Wei Biotech. Co.,Ltd Certyfikaty
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Zdrowy Deca Durabolin Nandrolon Decanoate Powder CAS 360-70-3 Do wzrostu mięśni

Healthy Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Powder CAS 360-70-3 For Muscle Growth
Healthy Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Powder CAS 360-70-3 For Muscle Growth Healthy Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Powder CAS 360-70-3 For Muscle Growth

Duży Obraz :  Zdrowy Deca Durabolin Nandrolon Decanoate Powder CAS 360-70-3 Do wzrostu mięśni Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: Dekanian nandrolonu 250 mg / ml
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50ml
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny ukryty pakiet lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000L / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Numer CAS: 5949–44–0 MF: C28H44O3
MW: 428,65 siła: 250 mg / ml
Przechowywanie: Cieniowanie, ograniczona konserwacja Stosowanie: Steroid budujący mięśnie
High Light:

sterydy anaboliczne

,

legalne sterydy do wstrzykiwań

Zdrowy Deca Durabolin Nandrolone Decanoate Powder CAS 360-70-3 do wzrostu mięśni
 
 
1. szybki szczegół:
 
Dekanian nandrolonu
 
Nazwa chemiczna: dekanian 4-estren-17beta-ol-3-onu
 
Synonimy: 17-dekanian 19-nortestosteronu;Dekanian 19-nortestoteronu, Deca Durabolin
 
Wzór cząsteczkowy: C28H44O3
 
Masa cząsteczkowa: 428,65
 
NR CAS: 360-70-3
 
Numer EINECS: 206-639-3
 
Test: 98% min.
 
Temperatura topnienia: 33-37 ° C
 
Temperatura przechowywania: 2-8 ° C
 
Pakowanie: 1kg netto / plastikowa butelka lub puszka.
 
Dostawa: Kurier ekspresowy.
 
Min.zamówienie to 10 gramów.
 
Wygląd: biały lub ostrygowy biały do ​​bladożółtego krystaliczny proszek
 
Zastosowanie: Ten produkt jest stosowany głównie w przypadku niedoborów białka, takich jak przewlekła choroba wyniszczająca, przedwczesne, niedożywienie, słabe po operacji, kątowe, utrata apetytu, przewlekła biegunka, niełatwe do wyleczenia, stosowane również przy złamaniach, osteoporozie itp.
 
 
2. opis:
 
Dekanian nandrolonu jest iniekcyjnym rodzajem nandrolonu sterydów anabolicznych.Ester dekanianowy zapewnia powolne uwalnianie nandrolonu z miejsca wstrzyknięcia, utrzymujące się do 3 tygodni.
Tak jak testosteron, nandrolon wykazuje stosunkowo silne właściwości anaboliczne.Odmienny testosteron, jednak w jego budowie tkankowej uczestniczą słabe ośrodki androgenne.
Skromne właściwości dekanianu nandrolonu sprawiły, że jest to jeden z najbardziej popowych sterydów do wstrzykiwań na świecie, bardzo preferowany przez sportowców ze względu na jego moc promowania istotnej siły i beztłuszczowej masy mięśniowej bez silnych androgennych lub estrogenowych skutków ubocznych.
Dekanian nandrolonu jest najsilniejszym z naturalnie występujących androgenów.Androgeny powodują rozwój męskich cech płciowych, takich jak głęboki głos i broda;wzmacniają również napięcie mięśniowe i masę kostną. Wysoki poziom testosteronu wydaje się sprzyjać zdrowiu u mężczyzn, na przykład obniżając ryzyko nadciśnienia i zawału serca.
Dekanian nandrolonu jest wskazany w leczeniu niedokrwistości w niewydolności nerek i wykazano, że zwiększa hemoglobinę i masę krwinek czerwonych.
 
 
3. zastosowanie:
 
We wcześniejszych latach testosteron i nandrolon były jedynymi farmaceutycznymi preparatami do wstrzykiwań, które były zarówno szeroko dostępne dla kulturystów, jak i ekonomiczne.Kontrola estrogenów wtedy nie istniała.Z tego powodu niskie właściwości aromatyzujące Deca były wtedy całkiem przydatne.Dlatego Deca zyskała dużą popularność.
 
Sterydy Hormon Nandrolone Decanoate / Deca-Durabolin / 19-Nortestoterone decanoate / DECA w proszku / CAS No: 360-70-3
 
Stosować po zabiegu chirurgicznym w przypadku przewlekłej choroby wyniszczającej, poważnej choroby i słabego, chudego, niedołężnego, osteoporozy, dziecięcej dysplazji, anemii aplastycznej itp.
 
Deca Durabolin (nandrolon) polega na tym, że związek ten jest stosunkowo łagodny pod względem niekorzystnych skutków ubocznych na skórę głowy i skórę.Dzieje się tak, ponieważ enzym 5-alfa reduktaza działa w celu zmniejszenia siły działania nandrolonu, podczas gdy w przeciwieństwie do wielu innych sterydów anabolicznych ten enzym nie wpływa na działanie tego enzymu, a siła testosteronu jest przez niego faktycznie zwiększana.
 
 
4. dobro:
 
Nandrolon-Decanoate to 19-nor anaboliczny steryd, z Nandrolonem będącym sterydem dołączonym do masywnego estru Decanoate.Zaprojektowany wyłącznie w celu zwiększenia masy ciała, działa głównie poprzez zwiększanie hemoglobiny i liczby czerwonych krwinek, a także radykalnie promując retencję azotu.Dzięki tym funkcjom zwiększamy ogólną aktywność anaboliczną i zdolności regeneracyjne, prowadząc w ten sposób do bardziej umięśnionej sylwetki.
 
Pierwotnie opracowany do leczenia osób, u których zdiagnozowano choroby wyniszczające mięśnie, Deca Durabolin ma potencjał poprawy gęstości kości i wzrostu mięśni.Stosowanie tego sterydu przez okres od sześciu do ośmiu tygodni wiąże się z dramatycznym wzrostem produkcji czerwonych krwinek i leczeniem problemów ze stawami, których doświadczają niektórzy sportowcy podczas intensywnych treningów.Ten steryd jest ogólnie stosowany podczas faz przyrostu masy lub diety i jest jednym z niewielu sterydów, które można stosować zarówno poza sezonem, jak i przed zawodami.
 
Deca może być również używana do radykalnej poprawy syntezy białek, retencji azotu, wydajności i wytrzymałości.Może być nawet stosowany przez niektórych jako środek antykoncepcyjny oparty na progestynie.Ten anaboliczny związek jest łatwy dla wątroby i rzadko wiąże się z wypadaniem włosów, podrażnieniem skóry i trądzikiem.Deca jest również związkiem anabolicznym, który można kojarzyć ze znaczną poprawą czasu rekonwalescencji pomiędzy intensywnymi treningami a maskowaniem drobnych bólów stawów i starych dokuczliwych kontuzji.
 
 
5. COA:
 
POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały proszek
Identyfikacja Absorpcja w podczerwieni Pozytywny
Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,2%
Temperatura topnienia 33 ~ 37 ° C 34,5 ~ 36,5 ° C
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,30%
Dokładny obrót + 32 ° ~ + 36 ° (C = 1 w dioksanie) + 33,5 °
Lotne zanieczyszczenia organiczne 2500 ppm maks <1000 ppm
Pozostałości rozpuszczalników Spełnij wymagania. (USP29) Potwierdza
Czystość chromatograficzna suma zanieczyszczeń: 3,0% max <3,0%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32
 
 
6. dawkowanie:
 
Dodając 400 mg nandrolonu na tydzień do cyklu testosteronowego lub cyklu dianabol, będziesz w stanie zwiększyć ogólną dawkę sterydów bez zwiększania skutków ubocznych.Na przykład kulturysta przyjmujący 500 mg Sustanonu 250 tygodniowo, który czuł, że potrzebuje więcej mocy w swoim cyklu, miałby więcej skutków ubocznych, gdyby po prostu wziął więcej tego samego testosteronu.Ponieważ testosteron aromatyzuje w coraz większym tempie przy wyższych dawkach, wystąpiłby wykładniczy wzrost prawdopodobieństwa wystąpienia ginekomastii i zatrzymywania wody, gdyby co tydzień dodawano więcej testosteronu.Dodając dekanian nandrolonu do tego samego cyklu testosteronu, zwiększasz całkowitą ilość sterydów, które twoje ciało otrzymuje co tydzień.Jednak nie dodajesz już żywego substratu dla niepożądanych reakcji enzymatycznych z aromatazy i 5-reduktazy.Mówiąc prościej, używasz więcej sterydów bez większych skutków ubocznych.
 
Dawkowanie dla mężczyzn wynosi około 400-600 mg na tydzień, ale różni się to w zależności od celów.Widziałem, jak faceci używają tak mało jak 200 mg tygodniowo jako wzmacniacz i do 1500 mg tygodniowo jako ciężki bulker.
 
Kobietom nie sugerowałbym stosowania deca durabolin z powodu skutków ubocznych, które są zbyt różne w zależności od kobiety.
 
 
7. przetwarzanie zamówienia:
 
Po pierwsze: daj mi znać, jakich przedmiotów szukasz, ich ilość i kraj docelowy;
 
Po drugie: potwierdzasz wszystkie szczegóły i proponujesz nam zamówienie;
 
Po trzecie: wysyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednie odniesienie do metody wysyłki;
 
Po czwarte: potwierdzasz zamówienie i wpłacasz 100% z góry oraz przesyłasz nam dokładny adres;
 
Po piąte: Organizujemy przesyłkę zgodnie z Twoimi wymaganiami;
 
Po szóste: Oferujemy obsługę posprzedażną po otrzymaniu przesyłki.
 
 
8. nasza korzyść:
 
(1) Wysoka jakość:
 
Wuhan Lianshangwang jest producentem sterydów z własnym laboratorium i fabryką.
Czystość naszego produktu jest testowana przez nasz dział jakości przed wysłaniem do naszych klientów.Przeważnie sterydy mają 99% czystości i są zatwierdzone przez SGS, CTI i ITS;
 
(2) korzystna cena:
 
Nasza cena odpowiada wynikom na rynku międzynarodowym, a naszym nowym klientom oferujemy najlepszą cenę z rabatem, a naszym stałym klientom cenę promocyjną;
 
(3) Bezpieczna szybka dostawa:
 
Po otrzymaniu płatności będziemy mieć profesjonalny zespół paczek, który zorganizuje przesyłkę w ciągu 12 godzin.Możemy zagwarantować, że każdy towar zostanie pomyślnie dostarczony;
 
(4) Dostępny sposób wysyłki:
 
EMS, HongKong Post, DHL, TNT, UPS, FedEx, Registered Mail, Air Express, Sea Vessel itp .;
 
(5) Obsługa posprzedażna:
 
Możemy zaoferować Ci dobrą obsługę po złożeniu zamówienia, jednocześnie możemy zaoferować Ci przepis na zastrzyk homebrew, więcej usług jest dla Ciebie bardziej dostępne.
 
 
9. produkty powiązane:
 
Nazwa produktu Nr CAS
Seria testosteronu
Testosteron Enanthate CAS 315-37-7
Baza testosteronu CAS 58-22-0
Octan testosteronu CAS 1045-69-8
Propionian testosteronu CAS 57-85-2
Cypionian testosteronu CAS 58-20-8
Fenylopropionian testosteronu CAS 1255-49-8
Isocaproate testosteronu CAS 15262-86-9
Dekanian testosteronu CAS 5721-91-5
Testosteron Sustanon 250 /
Undekanian testosteronu CAS 5949-44-0
Fluoksymesteron (Halotestin) CAS 76-43-7
17-metylotestosteron CAS 58-18-4
Mestanolon CAS 521-11-9
Mesterolone (Proviron) CAS 1424-00-6
Doustny Turinabol CAS 2446-23-3
17a-metylo-1-testosteron CAS 65-04-3
Octan Clostebolu (Turinabol) CAS 855-19-6
1-Testosteron CAS 65-06-5
Seria nandrolonu
Nandrolon CAS 434-22-0
Dekanian nandrolonu (DECA) CAS 360-70-3
Nandrolon Phenypropionate (Durabolin) CAS 62-90-8
Stanolon (Androstanolon) CAS 521-18-6
Miboleron CAS 3704-09-4
Propionbinian nandrolonu CAS
Cypionian nandrolonu CAS 601-63-8
Seria trenbolonu
Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) CAS 10161-34-9
Trenbolon Enanthate CAS 10161-33-8
Metribolon (metylotrienolon) CAS 965-93-5
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu (parabolan) CAS 23454-33-3
Baza trenbolonu CAS 10161-33-8
Tibolone CAS 5630-53-5
Seria Boldenone
Boldenone Base CAS 846-48-0
Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS 13103-34-9
Octan boldenonu CAS 2363-59-9
Boldenone Cypionate CAS 106505-90-2
Sterydy doustne
Oxymetholone (Anadrol) CAS 434-07-1
Oxandrolone (Anavar) CAS 53-39-4
Stanozolol (Winstrol) CAS 10418-03-8
Stanozolol (Winstrol) Micro Powder CAS 10418-03-8
Dianabol (metandienon) CAS 72-63-9
Seria Drostanolone
Propionian drostanolonu (Masteron) CAS 521-12-0
Drostanolone Enanthate CAS 472-61-1
Metasteron (Superdrol) CAS 3381-88-2
Seria metenolonów
Methenolone Enanthate CAS 303-42-4
Octan metenolonu / Primobolan CAS 434-05-9
Sterydy antyestrogenowe
Tamoksyfen CAS 10540-29-1
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) CAS 54965-24-1
Cytrynian klomifenu CAS 50-41-9
Cytrynian toremifenu CAS 89778-27-8
Eksemestan (Aromasin) CAS 107868-30-4
Formestan CAS 566-48-3
Anastrozol (Arimidex) CAS 120511-73-1
Letrazol (Femara) CAS 112809-51-5
Wzmocnienie płci
Cialis (Tadalafil) CAS 171596-29-5
Cytrynian sildenafilu () CAS 171599-83-0
Mesylan sildenafilu /
Chlorowodorek wardenafilu (Levitra) CAS 224785-91-5
HCL CAS 119356-77-3
Dutasteride (Avodart) CAS 164656-23-9
Finasteryd CAS 98319-26-7
Johimbina HCL CAS 65-19-0
Rozpuszczalniki do sterydów
Benzoesan benzylu CAS 120-51-4
Alkohol benzylowy CAS 100-51-6
Olej z pestek winogron CAS 85594-37-2
Oleinian etylu CAS 111-62-6
Guaiacol CAS 90-05-1
Polisorbat 80 (Tween 80) CAS 9005-65-6
Glikol polietylenowy (PEG) CAS 25322-68-3
Glikol propylenowy CAS 57-55-6
Olej MCT  
Seria SARM
MK-2866 (Ostarine, Enobosarm) CAS 841205-47-8
GW501516 (GSK-516, Cardarine) CAS 317318-70-0
MK-677 (Ibutamoren) CAS 159634-47-6
S-4 (Andarine, GTX-007) CAS401900-40-1
LGD-4033 CAS1165910-22-4
SR9009 CAS1379686-30-2
SR9011 CAS1379686-29-9
YK-11 CAS431579-34-9
RAD140 CAS1182367-47-0
AICAR (Acadesine) CAS 2627-69-2
Hormony polipeptydowe
CJC1295 bez DAC CAS 863288-34-0
CJC1295 z DAC CAS 863288-34-0
Hexarelin CAS 140703-51-1
MGF  
PEG MGF  
MT-1 CAS 75921-69-6
MT-2 CAS 121062-08-6
GHRP-2 CAS 158861-67-7
GHRP-6 CAS 87616-84-0
Ipamorelin CAS 170851-70-4
Sermorelin CAS 86168-78-7
Oksytocyna CAS 50-56-6
TB500 CAS 77591-33-4
Powiat Radziejowski 157  
AOD 9604 CAS 221231-10-3
Triptorelin CAS 57773-63-4
Tesamorelin CAS 218949-48-5
DSIP CAS 62568-57-4
Selank  
PT141 CAS 189691-06-3
Gonadorelin CAS 34973-08-5
Epitalon 307297-39-8
IGF-1 LR3 1mg
GDF-8 1mg
Wiśniewska 344  
Utrata tłuszczu
T3 / Liotyronina sodu / Cytomel CAS 55-06-1
Sól sodowa T4 / L-tyroksyny CAS 25416-65-3
L-karnityna CAS 541-15-1
DMAA CAS 13803-74-2
Teobromina CAS 83-67-0
Synefryna CAS 94-07-5
Rimonabant CAS 168273-06-1
Lorcaserin HCl CAS 846589-98-8
CLA (sprzężony kwas linolowy) CAS 2420-56-6
Orlistat CAS 96829-58-2
Pirogronian wapnia CAS 52009-14-0
 
 
10. kontakt:
 
Ben
 
E-mail: sinsource6666@gmail.com
 
WhatsApp: + 86-13657291547
 
Nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli jesteś zainteresowany lub masz inne pytania, wymagania.Witamy!
 
 

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas