Enterprise Standard Weight Loss Ghrp-6 CAS 87616-84-0 HgH Secretagoue Pharmaceutical Human Growth Peptides High Purity

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,GMP.KOSHER
Numer modelu: 863288-34-0
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000 kg / tydzień
CAS: 863288-34-0 Synonimy: Octan GHRP-6, GHRP-6
MF: C46H56N12O6 Czystość: 98% min
High Light:

ludzki hormon wzrostu steroid

,

legalny ludzki hormon wzrostu

 

 

Utrata masy ciała w standardzie Enterprise Ghrp-6 CAS 87616-84-0 HgH Secretagoue Farmaceutyczne peptydy wzrostu ludzkiego Wcześniejsze 98% wysokiej czystości

 

 

 

Szybkie Szczegóły:

 

Nazwa produktu: Octan GHRP-6
CAS: 87616-84-0
MF: C46H56N12O6
Inna nazwa: octan GHRP-6;
His (1) -lys (6) -ghrp;
Peptyd uwalniający GH
Czystość: 0,98% min
Przechowywanie: suche fajne miejsce
Specyfikacja: 5 mg / fiolkę lub 10 mg / fiolkę
Pakowanie: 10 fiolek / zestaw
Wygląd: biały proszek


 

Informacje ogólne


Peptyd uwalniający hormon wzrostu-6 lub GHRP-6 to w zasadzie sekretagoue hgH, który ma potencjał ułatwiania skutecznego zwiększania poziomu naturalnego wydzielania hgH w naszym organizmie.Jednocześnie związek ten może również sprzyjać nagłemu przyrostowi masy ciała i spowodować masywną redukcję tkanki tłuszczowej.GHRP-6 zawiera również sztuczne d-aminokwasy, które prowadzą organizm do uwalniania hormonów wzrostu.GHRP-6 nie działa dobrze z GHRH, więc działa na receptorze greliny zamiast tego receptora.

GHRP-6 to związek o unikalnym łańcuchu składającym się z 6 aminokwasów, który odpowiada za informowanie naszego organizmu, kiedy musi zacząć uwalniać wydzieliny HGH.GHRP-6 blokuje również somatostatynę, hormon, który jest głównie odpowiedzialny za zatrzymywanie wydzielania HGH.


Głównym zastosowaniem GHRP-6 jest promowanie spożycia żywności poprzez inicjowanie uczucia głodu i poprawę metabolizmu energetycznego człowieka.Związek ten był również szeroko stosowany w leczeniu niedoboru hormonu wzrostu wraz z innymi powikłaniami, takimi jak kacheksja, otyłość i zaburzenia odżywiania.


Chociaż GHRP-6 jest stosunkowo nowy na rynku, stał się wściekłością jako wzmacniacz wydajności.Udostępnia go na rynku kilka firm badawczych.

 

 

 

 

Certyfikat Autentyczności:

 

Elementy testowe Specyfikacja Wyniki
Wygląd Biały lub prawie biały krystaliczny proszek biały krystaliczny proszek
Strata przy suszeniu <= 0,5% 0,34%
Temperatura topnienia 139-141 ° C 139-140 ° C
(HPLC) Test 97–103,0% 98,68%
Wolny kwas 0,5% maks 0,31%
Wniosek Produkt aboye jest zgodny ze standardem analizy

 

 

GHRP-6 Efekt


Korzyści z GHRP-6 są niezwykle atrakcyjne dla wielu typów sportowców i tych, którzy chcą poprawić swoje ogólne samopoczucie.

GHRP-6 może pomóc chronić mięśnie organizmu, przyspieszając regenerację i syntezę białek.Co więcej, wykazano również, że skutecznie zwalcza stany zapalne.

Oczywiście wszyscy chcemy mieć więcej mięśni, a ten związek pomoże zwiększyć masę mięśniową i rozwój.

 

Prawdopodobnie jest to powód, dla którego ludzie gromadzą pieniądze na GHRP-6 i działa on świetnie jako pomoc w utracie tłuszczu, co czyni go bardzo dobrą opcją do ponownego sprasowania lub cięcia.

Korzyści z GHRP-6 są znacznie bardziej widoczne u osób, które są już w formie i są uwarunkowane.Dlatego jeśli jesteś otyły lub całkowicie straciłeś formę, najlepiej najpierw popracować nad kondycją przed użyciem GHRP-6.Tymczasem ci, którzy są w szczytowej formie, najbardziej skorzystają z tego związku, bo to wisienka na torcie

 

 

 

 

Funkcja i użycieKorzyści z GHRP-6 są niezwykle atrakcyjne dla wielu typów sportowców i tych, którzy chcą poprawić swoje ogólne samopoczucie.

GHRP-6 może pomóc chronić mięśnie organizmu, przyspieszając regenerację i syntezę białek.Co więcej, wykazano również, że skutecznie zwalcza stany zapalne.

Oczywiście wszyscy chcemy mieć więcej mięśni, a ten związek pomoże zwiększyć masę mięśniową i rozwój.

Prawdopodobnie jest to powód, dla którego ludzie gromadzą pieniądze na GHRP-6 i działa on świetnie jako pomoc w utracie tłuszczu, co czyni go bardzo dobrą opcją do ponownego sprasowania lub cięcia.

Korzyści z GHRP-6 są znacznie bardziej widoczne u osób, które są już w formie i są uwarunkowane.Dlatego jeśli jesteś otyły lub całkowicie straciłeś formę, najlepiej najpierw popracować nad kondycją przed użyciem GHRP-6.Tymczasem te, które są w szczytowej formie, najbardziej skorzystają na tym związku, ponieważ jest on wisienką na torcie.


 

Dawkowanie GHRP-6GHRP-6 to preparat do wstrzykiwania na bazie wody, który należy wymieszać z wodą bac i przechowywać.Pamiętaj, że ważne jest prawidłowe przechowywanie GHRP-6 po wymieszaniu - w lodówce.Powinien wystarczyć do 3-4 tygodni, więc mieszaj tylko to, co planujesz używać w tym czasie.

Po dokładnym wymieszaniu związek ten jest zwykle wstrzykiwany podskórnie

dobrze ze szpilką.Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy go przyjmować codziennie, a użytkownicy zwykle wykonują kilka wstrzyknięć dziennie, aby je rozdzielić.Co ciekawe, GHRP-6 działa najlepiej, jeśli bierzesz go, gdy poziom cukru we krwi jest niski i nie powinieneś nic jeść przez godzinę po jego użyciu.

W przypadku stosowania solo użytkownicy będą wykonywać 100-400 mikrogramów (mcg) na wstrzyknięcie, a jeśli zostaną połączone z innym hormonem GH, dawki można zmniejszyć o połowę.

 

 

Produkty powiązane

 

Nazwa Specyfikacja
MGF 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
PEG MGF 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
PT-141 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
MT-1 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
MT-2 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-2 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-2 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-6 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-6 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Ipamorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Hexarelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Sermorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Oksytocyna 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
TB500 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
HGH 176-191 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Triptorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Tesamorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Gonadorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Gonadorelin 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
DSIP 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Selank 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko

 

 

Przewaga konkurencyjna:

 

Nasza firma to fabryka specjalizująca się od wielu lat w produkcji chińskiego przemysłu farmaceutycznego.Zajmują obszar dostawy naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Tajlandia, Izrael itd.

 

1. Metoda płatności: T / T, Western Union, Moneygram, Bitcoin

 

2. Staranne opakowanie.Najlepsza paczka, którą wybierzesz, może bezpiecznie przekroczyć celną.A jeśli masz swój idealny sposób, możesz to również rozważyć.

 

3. Najwyższa jakość.Gwarancja wysokiej jakości, po znalezieniu problemu paczka zostanie ponownie wysłana.

 

4. Bezpieczny transport: ekspresowy (FedEx, UPS, DHL, EMS), lotniczy.Polecą Ci go najbardziej profesjonalni spedytorzy.

 

5.Posiadamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć w dniu zaksięgowania wpłaty.Specjalne okoliczności zostaną wysłane w ciągu 3-7 dni roboczych, mam nadzieję, że zrozumiesz.

 

6. Zapewnić całodobową, entuzjastyczną obsługę posprzedażną.Ze względu na różnicę czasu możesz nie być w stanie odpowiedzieć natychmiast.Mam nadzieję, że rozumiesz, ale po otrzymaniu informacji niezwłocznie Ci odpowiemy, a wszelkie problemy, które rozwiążesz, zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

 

7. Przy dużym zamówieniu otrzymasz rabat.Mam nadzieję, że poczujesz naszą szczerość i zostaniesz naszym przyjacielem.Ceny współpracy długoterminowej będą korzystniejsze.

 

8. Oprócz relacji między kupującym a sprzedającym mam nadzieję, że zostanę przyjacielem, który podzieli się historiami z Twojego życia.Możesz komunikować się ze mną, kiedy jesteś szczęśliwy lub nieszczęśliwy, i uwolnić się od presji.

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną:E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

 

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547