HgH Secretagoue Pharmaceutical Human Growth Peptides Ghrp-6 CAS 87616-84-0 5 mg / fiolka 10 mg / fiolka

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,GMP.KOSHER
Numer modelu: 863288-34-0
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000 kg / tydzień
CAS: 863288-34-0 Synonimy: Octan GHRP-6, GHRP-6
MF: C46H56N12O6 Czystość: 98% min
High Light:

ludzki hormon wzrostu steroid

,

legalny ludzki hormon wzrostu

 

 

HgH Secretagoue Farmaceutyczne peptydy wzrostu ludzkiego Ghrp-6 CAS 87616-84-0 5 mg / fiolka 10 mg / fiolka

 

 

Szybkie Szczegóły:

 

Nazwa produktu: Octan GHRP-6
CAS: 87616-84-0
MF: C46H56N12O6
Inna nazwa: octan GHRP-6;
His (1) -lys (6) -ghrp;
Peptyd uwalniający GH
Czystość: 0,98% min
Przechowywanie: suche fajne miejsce
Specyfikacja: 5 mg / fiolkę lub 10 mg / fiolkę
Pakowanie: 10 fiolek / zestaw
Wygląd: biały proszek


 

Informacje ogólne


Peptyd uwalniający hormon wzrostu-6 lub GHRP-6 to w zasadzie sekretagoue hgH, który ma potencjał ułatwiania skutecznego zwiększania poziomu naturalnego wydzielania hgH w naszym organizmie.Jednocześnie związek ten może również sprzyjać nagłemu przyrostowi masy ciała i spowodować masywną redukcję tkanki tłuszczowej.GHRP-6 zawiera również sztuczne d-aminokwasy, które prowadzą organizm do uwalniania hormonów wzrostu.GHRP-6 nie działa dobrze z GHRH, więc działa na receptorze greliny zamiast tego receptora.

GHRP-6 to związek o unikalnym łańcuchu składającym się z 6 aminokwasów, który odpowiada za informowanie naszego organizmu, kiedy musi zacząć uwalniać wydzieliny HGH.GHRP-6 blokuje również somatostatynę, hormon, który jest głównie odpowiedzialny za zatrzymywanie wydzielania HGH.


Głównym zastosowaniem GHRP-6 jest promowanie spożycia żywności poprzez inicjowanie uczucia głodu i poprawę metabolizmu energetycznego człowieka.Związek ten był również szeroko stosowany w leczeniu niedoboru hormonu wzrostu wraz z innymi powikłaniami, takimi jak kacheksja, otyłość i zaburzenia odżywiania.


Chociaż GHRP-6 jest stosunkowo nowy na rynku, stał się wściekłością jako wzmacniacz wydajności.Udostępnia go na rynku kilka firm badawczych.

 

 

 

 

Certyfikat Autentyczności:

 

Elementy testowe Specyfikacja Wyniki
Wygląd Biały lub prawie biały krystaliczny proszek biały krystaliczny proszek
Strata przy suszeniu <= 0,5% 0,34%
Temperatura topnienia 139-141 ° C 139-140 ° C
(HPLC) Test 97–103,0% 98,68%
Wolny kwas 0,5% maks 0,31%
Wniosek Produkt aboye jest zgodny ze standardem analizy

 

 

1. Wstęp


Wraz z wiekiem nie przestajemy produkować hormonu wzrostu (GH), ale w rzeczywistości po prostu nie produkujemy tak dużo, jak robiliśmy, gdy dorastaliśmy.Ciało mężczyzny określiło okresy w ciągu dnia, kiedy organizm jest gotowy do uwolnienia części zgromadzonego hormonu wzrostu.Co ciekawe, najsilniejsze wydzielanie GH następuje, gdy śpimy (dlatego tak ważne jest, aby spać jak dziecko).Jeśli martwisz się budowaniem mięśni, wiesz, że spanie i jedzenie to dwa z najważniejszych czynników, których potrzebujesz, aby dalej rosnąć.

 

2. Głód i grelina


Spożycie pokarmu to miejsce, w którym GHRP-6 przyćmiewa inne peptydy GHRP.Wynika to głównie z faktu, że GHRP-6 drastycznie zwiększa głód, który zwykle występuje w ciągu godziny po wstrzyknięciu.Ekstremalny głód został powiązany ze wzrostem greliny w żołądku.Grelina to hormon wytwarzany przez komórki w żołądku, które są uwalniane z powodu pustego żołądka lub gdy żołądek myśli, że jest pusty.Grelina nie tylko pomaga w stymulowaniu wydzielania GH, ale także pomaga regulować apetyt, wspomaga utratę tłuszczu w tkankach mięśniowych i pomaga w gojeniu uszkodzonych ścięgien.Badania sugerują, że podwyższony poziom greliny w żołądku wykazał bezpośredni związek z szybkim gojeniem uszkodzonych tkanek.Dlatego GHRP-6 może być lepszą opcją leczenia niż nowsza zmodyfikowana wersja GHRP-2.GHRP-2 działa tak samo jak GHRP-6, ale efekt uboczny ekstremalnego głodu nie jest tak silny.

 

3. Rodzina GHRP


GHRP-6 jest znany jako stymulator dużego apetytu, ale nie jest najsilniejszym peptydem uwalniającym GH w rodzinie GHRP.Są inni członkowie rodziny GHRP, którym powinniśmy krótko przyjrzeć się.Ta lista jest uporządkowana od najsilniejszego do najsłabszego.
Hexarelin - najsilniejszy w rodzinie znany z tego, że daje największy puls ze wszystkich.Spowoduje skutki uboczne prolaktyny i kortyzolu.Odczulanie nastąpi niezależnie od dawki GHRP-2 - Drugie miejsce w kategorii, jednak odczulanie jest niejasne, jeśli zostanie zastosowane poza dawką nasycającą GHRP-6 - Trzeci w składzie pod względem siły działania, a gdy strzały są rozbijane, odczulanie nie występuje .Nieznacznie powoduje problemy z prolaktyną i kortyzolem. Ipamorelin - ten najłagodniejszy z grupy, nie wytwarza prolaktyny ani kortyzolu i wykazano, że w bardzo dużych dawkach uwalnia duże ilości GH bez odczulania

 

 

4. Harmonogram wtrysku


100 mcg po przebudzeniu 100 mcg po treningu 100 mcg przed snem
GHRP-6 nie jest specyficzny dla płci, więc te same dawki dotyczą również kobiet i mężczyzn.Podobnie jak inne peptydy, GHRP-6 występuje w postaci liofilizowanego (liofilizowanego) proszku w ilości 5 mg lub mniej.GHRP-6 należy rozpuścić w wodzie bakteriostatycznej i przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, takim jak lodówka.Strzykawki insulinowe to najlepszy sposób podawania heksapeptydu, często podskórnie lub nawet domięśniowo.

 

5. Wniosek


.Dramatyczne wyniki mogą nie nastąpić z dnia na dzień w przypadku jakichkolwiek peptydów;jednakże poprawa snu i pobudzenie głodu powinny być odczuwalne natychmiast.Przy odpowiedniej diecie i treningu użytkownicy zauważą, że zmiany w budowie ciała pojawiają się w ciągu miesiąca od stosowania.Podsumowując, GHRP-6 jest silnym peptydem uwalniającym hormon wzrostu, ale nie jest najsilniejszym z rodziny GHRP.Ma silne skłonności do wywoływania skoków głodu.Stosowany z GHRH pozwala użytkownikom uwolnić maksymalną ilość zgromadzonego hormonu wzrostu w organizmie.GHRP-6 może pomóc w utracie tłuszczu, ale lepiej wiedzieć, aby pomóc w wzorach snu, zwiększeniu energii i zwiększeniu beztłuszczowej masy ciała.Dlatego kulturystów przyciąga ten hexapeptie.Wreszcie, GHRP-6 jest jednym z niewielu peptydów, o których wiadomo, że aktywnie zwiększają poziom greliny w żołądku.

 

 

Dozowanie i stosowanie


Pomimo tego, że jest trzecim w swojej klasie pod względem siły uwalniania GH, GHRP-6 nadal jest silnym GHRP i można go przyjmować 2-3 razy dziennie.Chociaż istnieje niewielki problem, wykazano, że GHRP-6 nie jest tak skuteczny w przypadku podwyższonego poziomu glukozy we krwi.W rezultacie uważam, że najlepszą praktyką dawkowania GHRP-6 jest dawkowanie 2 godziny po ostatnim posiłku i 30 minut przed przyjęciem jakiegokolwiek pokarmu, aby żadne interakcje nie osłabiły działania GHRP-6.Biorąc to pod uwagę, GHRP-6 można przyjmować 2-3 razy dziennie (około 3 godziny między wstrzyknięciami), aby uzyskać maksymalną skuteczność w zakresie od 100 mcg do 200 mcg na dawkę.Poza tymi dawkami GHRP-6 nie okazał się bardziej skuteczny.Te punkty nasycenia są powodem, dla którego będziesz chciał przerwać czas podawania w ciągu dnia, aby umożliwić oczyszczenie receptorów.

 

Produkty powiązane

 

Nazwa Specyfikacja
MGF 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
PEG MGF 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
PT-141 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
MT-1 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
MT-2 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-2 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-2 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-6 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-6 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Ipamorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Hexarelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Sermorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Oksytocyna 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
TB500 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
HGH 176-191 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Triptorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Tesamorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Gonadorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Gonadorelin 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
DSIP 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Selank 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko

 

 

Przewaga konkurencyjna:

 

Nasza firma to fabryka specjalizująca się od wielu lat w produkcji chińskiego przemysłu farmaceutycznego.Zajmują obszar dostawy naszych produktów: USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Czechy, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Tajlandia, Izrael itd.

 

1. Metoda płatności: T / T, Western Union, Moneygram, Bitcoin

 

2. Staranne opakowanie.Najlepsza paczka, którą wybierzesz, może bezpiecznie przekroczyć celną.A jeśli masz swój idealny sposób, możesz to również rozważyć.

 

3. Najwyższa jakość.Gwarancja wysokiej jakości, po znalezieniu problemu paczka zostanie ponownie wysłana.

 

4. Bezpieczny transport: ekspresowy (FedEx, UPS, DHL, EMS), lotniczy.Polecą Ci go najbardziej profesjonalni spedytorzy.

 

5.Posiadamy zapasy, dzięki czemu możemy szybko dostarczyć w dniu zaksięgowania wpłaty.Specjalne okoliczności zostaną wysłane w ciągu 3-7 dni roboczych, mam nadzieję, że zrozumiesz.

 

6. Zapewnić całodobową, entuzjastyczną obsługę posprzedażną.Ze względu na różnicę czasu możesz nie być w stanie odpowiedzieć natychmiast.Mam nadzieję, że rozumiesz, ale po otrzymaniu informacji niezwłocznie Ci odpowiemy, a wszelkie problemy, które rozwiążesz, zostaną rozwiązane tak szybko, jak to możliwe.

 

7. Przy dużym zamówieniu otrzymasz rabat.Mam nadzieję, że poczujesz naszą szczerość i zostaniesz naszym przyjacielem.Ceny współpracy długoterminowej będą korzystniejsze.

 

8. Oprócz relacji między kupującym a sprzedającym mam nadzieję, że zostanę przyjacielem, który podzieli się historiami z Twojego życia.Możesz komunikować się ze mną, kiedy jesteś szczęśliwy lub nieszczęśliwy, i uwolnić się od presji.

 

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną:E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

 

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547