Płyn doustny Naturalne sterydy anaboliczne Na bazie wody Stanozolol 50 Winstrol 50

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Steryd na bazie wody
Minimalne zamówienie: 100ml
Cena: USD1-100
Szczegóły pakowania: dyskretny pkg
Czas dostawy: 24 = 48 godzin po otrzymaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000 kg / miesiąc
Nazwa produktu: Winstrol 50 mg / ml Wygląd: Mleczny płyn
Stosowanie: Kulturystyka Użytkownik: Dorosły
Format: Olejek do jamy ustnej Dawkowanie: 50 lub 100 mg co drugi dzień
High Light:

budowanie mięśni sterydy anaboliczne

,

sterydy anaboliczne

Stanozolol na bazie wody 50 Winstrol 50 Doustny płyn steroidowy do kulturystyki

 

 

O nas:Specjalizujemy się w surowcach farmaceutycznych (proszki steroidów hormonalnych, płyny do wstrzykiwania sterydów, peptydy, Sarmy), nasza firma integruje badania i rozwój, produkcję, obsługę i marketing w organiczną całość.Posiadamy uprawnienia do eksportu i importu oraz od 15 lat mamy doświadczenie w eksporcie.
Główny rynek: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia, Kanada, Szwecja, Rosja, Polska, Brazylia, Izrael, Holandia, Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria, Polska i tak dalej.
MOQ:100ml
Pakiet:Pakiet przebrany i dyskretny
Zapłata:T/T, Western Union, Moneygram, Bitcoinco
Dostawa: wysłał towar w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności.
Płyn doustny Naturalne sterydy anaboliczne Na bazie wody Stanozolol 50 Winstrol 50 0

Winstrol jest związkiem steroidowym, który jest dostępny zarówno doustnie, jak i do wstrzykiwań.Jest najczęściej używany jako środek tnący, ponieważ nie powoduje dużych przyrostów masy ciała, a także odwraca część wzdętego wyglądu testosteronu i zastępuje go suchym wyglądem.

 

Winstrol nie nadaje się do budowania masy;wysoce anaboliczny i bardzo lekko androgenny, jest to steryd o wiele bardziej odpowiedni do siły i cięcia.Ze względu na jego zdolność do radykalnego obniżenia SHBG może być stosowany w cyklu łączenia jako środek do zwiększenia wydajności innych hormonów, zwiększenia wolnego testosteronu, a nawet wzmocnienia przyrostów w większym stopniu, ale większość uzna inne steroidy za znacznie bardziej korzystne w długi bieg;to naprawdę jeden z niewielu sterydów, które możemy trafnie nazwać sterydem tnącym.Dla tych, którzy wybiorą, dawki Winstrolu 50 mg dziennie mogą nieco dodać do cyklu łączenia na końcu, zapewniając korzyści, jak omówiono, ale ogólnie rzecz biorąc, nie jest to nasza najlepsza opcja.

 

Powszechnie znany jako Winstrol lub Winny, Winstrol jest wysoce skutecznym sterydem anabolicznym opartym na DHT, opracowanym po raz pierwszy przez Sterling-Winthrop Laboratories w latach 60. XX wieku o niskiej jakości androgenów, a jednocześnie wysoce anabolicznym.Steryd dobrze nadający się do gromadzenia siły i wyników sportowych, w przeciwieństwie do wielu sterydów, zwłaszcza tych o silnych właściwościach androgennych, takich jak testosteron, Stanazolol nie nadaje się do dużych nagromadzeń masy.Co ważniejsze, ponieważ ten steryd występuje zarówno w postaci doustnej, jak i do wstrzykiwań, powszechnie znany jako Winstrol Depot, doustny jest wykrywalny tylko przez krótki czas.Oznacza to po prostu, że wielu sportowców jest w stanie uzupełnić steryd, nawet jeśli jest testowany i przechodzi test;znasz sprawdzonego sportowca, takiego jak zawodowy baseballista lub zawodnik olimpijski.

Płyn doustny Naturalne sterydy anaboliczne Na bazie wody Stanozolol 50 Winstrol 50 1

 

 

Opis Winstrola:
Winstrol jest jednym z najskuteczniejszych sterydów, które mogą wzmocnić i wzmocnić mięśnie i wytrzymałość.Jest wykonany z dobrze znanych składników w środowisku medycznym i jest uważany za jego bezpieczeństwo i skuteczność.Podczas gdy spożycie sterydów zależy głównie od Ciebie, Winstrol w przeciwieństwie do większości innych sterydów jest dostępny w wielu formach.W zależności od upodobań możesz wybierać między tabletkami a zastrzykami.
Winstrol 50 (stanozolol)
Nazwa Stanzolol
Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
CAS 10418-03-8
EINECS 233-894-8
MF C21H32N2O
MW 328,49
Test 98%


Przepis na Winstrol 50mg/ml-1L
Winstrol proszek 50 gram
BB 180ml
BA 20ml
PS 80 25ml
Woda destylowana 737,5 ml


Przepisy:
Winstrol 500ml @ 50mg/ml
winstrol 25g=20ml
20% kulek = 100ml
2% BA=10ml
3% PS80=15ml
woda destylowana 355ml

Przepis Winstrola:
Najwyższe wykonane stężenie - 50mg/ml
Na 1 gram Winsdrolu będziesz potrzebować:
8,4 ml PEG 300
10,5 ml alkoholu zbożowego 190 Proof

 

Używanie i dawkowanie
Forma do wstrzykiwań: Na rynku jest zwykle sprzedawana jako ampułka 50 mg/ml.Najczęściej zalecana dawka to 50 lub 100 mg co drugi dzień dla kulturystów.

Forma doustna: Na rynku jest zwykle sprzedawana w postaci tabletek (pigułek) 5 lub 10 mg.Najczęściej zalecana dawka to 25-50 mg dziennie dla kulturystów.

Dawki mogą zmieniać się od 25 do 50 mg na dzień, więc jak wybrać najbardziej odpowiednią dawkę dla swojego organizmu?Powinieneś zadbać o kilka rzeczy.Po prostu wspominam, czym one są.
Pierwszym najważniejszym czynnikiem jest twoja historia sterydów.Jeśli wziąłeś 25 mg w jednym z poprzednich cykli, na pewno otrzymasz wyższą dawkę.

To dlatego, że twoje ciało przyzwyczai się do dawkowania, więc nie reaguje jak pierwsze.Inne czynniki to Twoja waga i wzrost.Dawkowanie musi wzrastać w stosunku do Twojej wagi.

 

Obsługa posprzedażna:
Rabaty są dostępne dla naszych klientów po raz drugi.Możemy dostarczyć przepisy i profesjonalne sugestie, które pomogą Ci się wypromować.Numer śledzenia i zdjęcia pakowania można szybko podać po wysłaniu towarów.Zawsze czekamy na Ciebie!

 

Nasze główne produkty w magazynie:
Anaboliczne proszki steroidowe
Półprodukt płyn steroidowy
Peptydy
Męski proszek wzmacniający
Proszki przeciwbólowe
Środek nootropowy (inteligentne leki)
Antydepresant
Seria SARM
Utrata tłuszczu
Rozpuszczalniki do sterydów: BA, BB, GSO, Guaiacol, EO, PEG itp.
Narzędzia i urządzenia: filtr, zaciskarka, fiolki, nasadki, itp.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

E-mail: sinosource6666@gmail.com

Whatsapp: + 86-13657291547

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +https://api.whatsapp.com/send?phone=8613657291547