GW501516 Mass Lean Weight Loss Supplements Sarms CAS 317318-70-0 Biały proszek

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: 317318-70-0
Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretnie zamaskowana paczka lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000 kg / tydzień
Wygląd: biały proszek Przechowywanie długoterminowe: +4°C
Stopień: Klasa farmaceutyczna Czystość: 99% +
Numer CAS: 317318–70–0 MF: C21h18f3no3s2
High Light:

sterydy odchudzające

,

proszki odchudzające

CAS: 317318-70-0 Biały proszek GW501516 Mass Lean Fat Burning Steroids Sarms dla  Utrata tłuszczu

 

Opis:

 

GW 501516 to lek działający jako modulator PPARd.GW 501516 aktywuje kinazę białkową aktywowaną przez AMP i stymuluje wychwyt glukozy w tkance mięśni szkieletowych, a wykazano, że GW 501516 odwraca nieprawidłowości metaboliczne u otyłych mężczyzn z przedcukrzycowym zespołem metabolicznym, najprawdopodobniej poprzez stymulację utleniania kwasów tłuszczowych.

 

Zaproponowano go jako potencjalne leczenie otyłości i powiązanych stanów, zwłaszcza gdy jest stosowany w połączeniu z synergistycznym związkiem AICAR, ponieważ wykazano, że połączenie to znacznie zwiększa wytrzymałość wysiłkową w badaniach na zwierzętach.GW-50156 reguluje spalanie tłuszczu poprzez szereg szeroko rozpowszechnionych mechanizmów;zwiększa wychwyt glukozy w tkance mięśni szkieletowych i zwiększa ekspresję genów mięśniowych, zwłaszcza genów zaangażowanych w preferencyjne wykorzystanie lipidów.

 

Ta zmiana zmienia metabolizm organizmu, aby faworyzować spalanie tłuszczu w celu uzyskania energii zamiast węglowodanów lub białek mięśniowych, potencjalnie umożliwiając kliniczne zastosowanie u otyłych pacjentów w celu skutecznej utraty tłuszczu bez doświadczania katabolizmu mięśniowego lub skutków i problemów z uczuciem sytości związanych z niskim poziomem cukru we krwi.GW-501516 zwiększa również masę mięśniową, co poprawia tolerancję glukozy i zmniejsza akumulację masy tłuszczowej nawet u myszy karmionych dietą bardzo wysokotłuszczową, co sugeruje, że GW-501516 może mieć działanie ochronne przed otyłością.

 

 

 

Szybki szczegół:

 

 

 

Nazwa produktu: Gw501516


Nr CAS: 317318-70-0


Wzór cząsteczkowy: C21H18F3NO3S2


Masa cząsteczkowa: 453,498


Wygląd: biały drobny proszek


Utrata po suszeniu: ≤0,5%


Test: ≥98,0%


Pozostałość po zapłonie: ≤0,1%


Ciężki metal: ≤20PPm


Standard: standard korporacyjny

 

Zastosowanie: eksperymentalny lek mający kontrolować lipidy i zwiększać poziom HDL, czyli dobrego cholesterolu we krwi.Przepuszczalny dla komórek związek tiazolilowy, który działa jako silny agonista PPARδ o wysokim powinowactwie.Wykazuje selektywność dla PPARδ w porównaniu z PPARα i PPARγ.Nie wykazuje żadnej aktywności przeciwko innym receptorom jądrowym lub niejądrowym.Odnotowano, że zwiększa wypływ cholesterolu i ekspresję ABAC1 w makrofagach, fibroblastach i komórkach jelitowych.

 

 

HISTORIA:

 

Cardarine została odkryta w wyniku współpracy badawczej GSK i Ligand Pharma, która rozpoczęła się na początku lat 90-tych.Co ciekawe, w 2000 roku związek przeszedł próby I fazy leczenia nadwyrężenia lipidów, a następnie został przerwany w 2008 roku. Niemniej jednak obecnie jest używany jako związek badawczy, podczas gdy sportowcy używają go do zwiększania wydajności i spalania tłuszczu.

Co to jest:

Cardarine (GW-501516) zaliczana jest do kategorii SARMS, jednak pod względem budowy i definicji jest modulatorem PPAR.Jako modulator PPAR aktywuje kinazę białkową aktywowaną przez AMP i stymuluje wychwyt glukozy w tkance mięśni szkieletowych.GW-501516 posiada zdolność odwracania problemów z metabolizmem poprzez stymulację utleniania kwasów tłuszczowych.Jest uważany za silne leczenie otyłości i innych powiązanych schorzeń.

 

Jak działa GW 501516:

 

GW stymuluje wychwyt glukozy i tkankę mięśni szkieletowych.Spala tłuszcz poprzez stymulację utleniania kwasów tłuszczowych.Jest sugerowany jako potencjalny sposób leczenia otyłości ze względu na jego zdolność do szybkiego topienia tłuszczu.Ponadto mówi się, że Cardarine zwiększa HDL średnio o 79% (dobry cholesterol) i obniża LDL (zły cholesterol) w obecnych badaniach fazy II.GW 501516 jest agonistą PPARδ.Pomagają one zwiększyć poziom HDL dzięki zwiększonej ekspresji transportera cholesterolu ABCA1.

 

Aplikacje:

 

Istnieją dwa główne zastosowania GW-501516.Pierwszym i najczęstszym zastosowaniem jest zwiększenie wytrzymałości.GW został zakazany dla profesjonalnych sportowców ze względu na nieuczciwą przewagę, jaką zapewnia sportowcom wytrzymałościowym.Każdy, kto chce drastycznego wzrostu wytrzymałości, przekona się, że GW naprawdę świeci w tym aspekcie.Działa bardzo szybko, a wyniki mogą być oszałamiające.Zwykła dawka 10 mg dziennie zapewni znaczny wzrost wytrzymałości.

 

Drugim powszechnym zastosowaniem GW jest utrata tłuszczu.Wielu użytkowników zwraca się do GW, ponieważ okazało się, że topi tłuszcz, a jednocześnie nie jest kataboliczny.Przekonasz się, że nadal możesz utrzymać niektóre mięśnie, gdy tracisz tłuszcz.Pomaga, gdy biegasz w połączeniu z SARMS Ostarine i S4, aby utrzymać jak najwięcej mięśni.Dawka 10 mg dziennie zapewni dobrą utratę tłuszczu, ale zwiększenie dawki do 20 mg zapewni znacznie więcej w tym obszarze.

 

GW 501516 można stosować w cyklach 8-tygodniowych, ale podobnie jak w przypadku każdego innego sterydu lub suplementu, należy go cyklicznie podawać prawidłowo, aby uniknąć wszelkich możliwych skutków ubocznych i zachować jak największą skuteczność.

 

Zastosowania i umiejętności:

 

GW-501516 posiada wiele silnych atrybutów i zdolności, ale jest znany z dwóch głównych mocnych stron.

 

1. Korzyści wytrzymałościowe, które można uzyskać dzięki badaniom GW-501516, nie mają sobie równych.Istnieje silny powód, dla którego został zakazany w wielu profesjonalnych ustawieniach sportowych, w szczególności na igrzyskach olimpijskich, NCAA i wśród profesjonalnych rowerzystów.GW-501516 może drastycznie poprawić wytrzymałość przez dłuższy czas, ale zwiększając pułap tlenowy, umożliwiając ciągłą poprawę wydolności tlenowej.Pozwala to podmiotom badawczym osiągnąć potencjał, który w innym przypadku byłby nieosiągalny.GW pozwala pokonać płaskowyże i osiągnąć szczyt.

 

Wielu sportowców używa Cardarine, aby poprawić swoje wyniki.Cardarine nie zwiększa siły, a raczej zwiększa wytrzymałość i wytrzymałość.Na przykład kulturyści używali go, aby skrócić czas odpoczynku między seriami i móc wykonać więcej serii z dużą intensywnością.Biegacze doświadczają natychmiastowego wzrostu wydajności, dzięki czemu bieganie 10 mil wydaje się być 5 milami.Inni sportowcy używali go, zgłaszając, że są w stanie trenować ciężej przez dłuższy czas bez zmęczenia i poprawiając czas regeneracji.

 

2. GW-501516 został pierwotnie zaprojektowany do leczenia cholesterolu i jest to cecha, o której nigdy nie należy zapominać, ale w wielu przypadkach tak jest.Chociaż jest to niezwykle silna cecha, nie jest to jedna z dwóch głównych mocnych stron, z których jest znana.Ta cecha to utrata tłuszczu.GW jest niezwykle pożądany, ponieważ ma zdolność szybkiego zrzucania tłuszczu, pozostając w stanie niekatabolicznym.GW daje możliwość zrzucania tłuszczu z dużo większą szybkością niż zwykle, ale w niezwykle bezpiecznym aspekcie.

 

Korzyści z GW-501516:

 

GW 501516 to „najlepszy wzmacniacz wytrzymałości” - nie bez powodu jest używany przez elitarnych sportowców i zawodników.


Zapewnia niesamowity poziom energii - dzięki czemu możesz mocniej ćwiczyć na siłowni, zwiększać intensywność i przebijać się przez płaskowyże jak nigdy dotąd.
Skraca czas regeneracji – co oznacza, że ​​możesz podnosić ciężary prawie każdego dnia podczas przyjmowania GW.


Szybko stopi tłuszcz, ale jest NIEKATABOLICZNA.Oznacza to, że zachowasz wszystkie swoje zyski, jednocześnie odchudzając się.
Otrzymasz natychmiastowe, zauważalne rezultaty: dosłownie po pierwszej dawce.


Zapewnia jedną z najczystszych energii.To nie jest stymulant, więc w ogóle się nie rozbijesz ani nie będziesz się niepokoić.
Możliwość biegania nawet przez 12 tygodni.Im dłużej to zabierzesz, tym lepsze rezultaty osiągniesz.
Jest wszechstronna – można ją układać praktycznie ze wszystkim.


Może być używany podczas krojenia lub łączenia.Cardarine przyspieszy Twoje wyniki bez względu na to, co robisz.
Daje ogólne poczucie zdrowia i dobrego samopoczucia.Poczujesz się niesamowicie, gdy będziesz na nim.


Nie zgłoszono żadnych skutków ubocznych, toksyczności wątroby ani supresji.Nie ma też potrzeby stosowania PCT.


Nazywany możliwym lekarstwem na otyłość, Cardarine pozwala schudnąć, wykorzystując zapasy tłuszczu zamiast energii, a nie węglowodanów.

 

Czas dozowania:

 

GW-501516 ma również bardzo długi okres półtrwania, dzięki czemu można go dozować raz dziennie lub podzielić na 12 godzin.Najskuteczniejszą metodą dawkowania jest przyjmowanie w jednej porcji 30 minut przed treningiem.W dni nietreningowe najlepszą metodą jest dawkowanie raz dziennie rano.W przypadku zastosowania podzielonej dawki optymalne są 10-12 godzinne przerwy.

 

Streszczenie:

 

GW 501516 jest niezwykle popularny i niezwykle skuteczny.Wpływ, jaki ma na zwiększoną wytrzymałość i utratę tłuszczu, był oszałamiający.Zalecana dawka dla GW to 10-20 mg i przez 8 tygodni.Wykazano, że GW ma drastyczne skutki i niewielkie lub żadne skutki uboczne.Jest ulubieńcem wielu użytkowników i oferuje wiele wspaniałych korzyści.

 

Produkty powiązane:

 

NIE. Nazwa produktu Nr CAS
SERIA TESTOSTERONU
1 Enanthate testosteronu Numer CAS: 315-37-7
2 Testosteron Numer CAS: 58-22-0
3 Octan testosteronu Numer CAS: 1045-69-8
5 Propionian testosteronu Numer CAS: 57-85-2
6 Cypionat testosteronu Numer CAS: 58-20-8
7 Fenylopropionian testosteronu Numer CAS: 1255-49-8
8 Izokapronian testosteronu Numer CAS: 15262-86-9
9 Dekanian testosteronu Numer CAS: 5721-91-5
10 Testosteron Sustanon 250  
11 Undekanian testosteronu Numer CAS: 5949-44-0
12 Metylotestosteron Numer CAS: 65-04-3
13 Metylotestosteron Numer CAS: 58-18-4
14 Metylotestosteron Numer CAS: 1039-17-4
15 Turinabol Numer CAS: 855-19-6
16 Oralturinabol Numer CAS: 2446-23-3
17 Mestanolon Numer CAS: 521-11-9
18 Stanolon (androstanolon) Numer CAS: 521-18-6
19 Mesterolon (Proviron) Numer CAS: 1424-00-6
20 Fluoksymesteron (Halotestin) Numer CAS: 76-43-7
SERIA NADROLONE
21 Nandrolon Numer CAS: 434-22-0
22 Dekanian nandrolonu (DECA) Numer CAS: 360-70-3
23 Cypionian nandrolonu Numer CAS: 601-63-8
24 Fenypropionian nandrolonu (Durabolin) Numer CAS: 62-90-8
SERIA TRENBOLONOWA
25 Octan Trenbolonu (Finaplix H/Revalor-H) Numer CAS: 10161-34-9
26 Trenbolon Enanthate (parabolan) Numer CAS: 10161-33-8
27 Metribolon (Metylotrienolon) Numer CAS: 965-93-5
28 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu Numer CAS: 23454-33-3
29 Tybolon Numer CAS: 5630-53-5
SERIA BOLDENONE
30 Boldenone Numer CAS: 846-48-0
31 Undecylenian Boldenonu (Równowaga) Numer CAS: 13103-34-9
SERIA DROSTANOLONE
32 Propionian drostanolonu (Masteron) Numer CAS: 521-12-0
33 Drostanolone Enanthate Numer CAS: 472-61-1
34 Proszek Superdrol (metylo-drostanolon) Numer CAS: 3381-88-2
SERIA DHEA
35 Epiandrosteron Numer CAS: 481-29-8
36 Dehydroepiandrosteron (DHEA) Numer CAS: 53-43-0
37 3-octan dehydroizoandrosteronu Numer CAS: 853-23-6
38 7-keto DHEA Numer CAS: 566-19-8
SERIA METENOLONE (Primobolan)
39 Enanthate metenolonu Numer CAS: 303-42-4
40 Octan metenolonu Numer CAS: 434-05-9
STEROIDY DOUSTNE
41 Oxymetholon (Anadrol) Numer CAS: 434-07-1
42 Oksandrolon (Anavar) Numer CAS: 53-39-4
43 Stanozolol (Winstrol) Numer CAS: 10418-03-8
44 Methandrostenolon (Dianabol, metandienon) Numer CAS: 72-63-9
ANTYESTROGEN
45 Androsteron Numer CAS: 53-41-8
46 Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) Numer CAS: 54965-24-1
47 cytrynian klomifenu Numer CAS: 50-41-9
48 cytrynian toremifenu Numer CAS: 89778-27-8
49 Eksemestan (aromasin) Numer CAS: 107868-30-4
50 Anastrozol (Arimidex) Numer CAS: 120511-73-1
51 Letrazol (Femara) Numer CAS: 112809-51-5
EPINEFRYNA I TYROKSYNA
52 T3 Numer CAS: 55-06-1
53 T4 Numer CAS: 51-48-9
54 Chlorowodorek L-epinefryny Numer CAS: 55-31-2
55 Wodorowinian epinefryny Numer CAS: 51-42-3
POŚREDNI STERYD
56 1,4-Androstadienodion Numer CAS: 897-06-3
57 Androstendion Numer CAS: 63-05-8
58 Metoksydienon Numer CAS: 2322-77-2
MĘSKIE WZMOCNIENIE
59 Cialis (Tadalafil) Numer CAS: 171596-29-5
60 Cytrynian sildenafilu Numer CAS: 171599-83-0
61 Mesylan sildenafilu (Sildenafil) Numer CAS: 139755-83-2
62 Syldenafil () Numer CAS: 139755-83-2
63 wardenafil (Levitra) Numer CAS: 831217-01-7
64 Avanafil Numer CAS: 330784-47-9
65 Acetylodenafil (Hongdenafil) Numer CAS: 831217-01-7
66   Numer CAS: 119356-77-3
67 HCl Numer CAS: 1071929-03-7
68 Dutasteryd Numer CAS: 164656-23-9
69 Finasteryd Numer CAS: 98319-26-7
70 Chlorowodorek johimbiny Numer CAS: 65-19-0
71 Baza Jinyang  

 

Nasza przewaga:

 

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:


1) Standard: Standard korporacyjny


2) Cała czystość:> = 99%


3) Jesteśmy producentem i możemy dostarczać produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.

 

Szybka i bezpieczna dostawa:


1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia.


2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.


3) Stawka przepustki celnej:> = 99%


4) Mamy własnego agenta/remailera/dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkim i bezpiecznym wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przesłania.

 

Mamy klientów na całym świecie:


1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.


2) Opinie rynkowe i opinie o towarach będą mile widziane, spełnienie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.


3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwały od klientów.

GW501516 Mass Lean Weight Loss Supplements Sarms CAS 317318-70-0 Biały proszek 0

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

E-mail: sinosource6666@gmail.com

Whatsapp: + 86-13657291547

 

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547