Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPrawne steroidy anaboliczne

Sterydy do wstrzykiwania w cyklu iniekcyjnym, proszek Enanthate testosteronu 250mg / ml przyrost mięśni

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny You Wei Biotech. Co.,Ltd Certyfikaty
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Sterydy do wstrzykiwania w cyklu iniekcyjnym, proszek Enanthate testosteronu 250mg / ml przyrost mięśni

Injectable Bulking Cycle Steroids , Testosterone Enanthate Powder 250mg/ml Muscle Gaining
Injectable Bulking Cycle Steroids , Testosterone Enanthate Powder 250mg/ml Muscle Gaining Injectable Bulking Cycle Steroids , Testosterone Enanthate Powder 250mg/ml Muscle Gaining Injectable Bulking Cycle Steroids , Testosterone Enanthate Powder 250mg/ml Muscle Gaining

Duży Obraz :  Sterydy do wstrzykiwania w cyklu iniekcyjnym, proszek Enanthate testosteronu 250mg / ml przyrost mięśni Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001, KOSHER, USP, GMP
Numer modelu: Testosteron Enanthate 250mg / ml
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50ml
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretnie zamaskowana paczka lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 2 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: T / T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 5000L / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: Żółty olej siła: 250 mg / ml
Inna nazwa: Primoteston Depot, test E Pół życia: 8 dni po wstrzyknięciu.
Stopień: Klasa farmaceutyczna Stosowanie: Budowanie mięśni, spalanie tłuszczu i zdobywanie siły
E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: +86-13657291547
High Light:

prawnych mięśni budynku sterydy

,

bodybuilding legal steroids

Sterydy do wstrzykiwania w cyklu masowym Testosteron Enanthate 250 mg / ml do wzmocnienia mięśni

 

Opis:

 

Testosteron enanthate jest obecnie najbardziej rozpowszechnionym i najpopularniejszym sterydem, jest to długotrwały steryd jednoestrowy, który może dramatycznie budować masę mięśniową, aby nadać zwiększoną siłę.Nawet w normalnych okolicznościach starzejący się mężczyźni mogą używać tego sterydu pod nadzorem ekspertów, aby osiągnąć siłę i męskość swoich młodzieńczych lat.

 

Testosteron enanthate ma okres półtrwania w fazie eliminacji wynoszący 4,5 dnia, gdy jest stosowany jako wstrzyknięcie domięśniowe typu depot.Wymaga częstego podawania około raz w tygodniu, co skutkuje dużymi wahaniami poziomu testosteronu, początkowo podwyższonymi i ponadfizjologicznymi.

 

Dane techniczne:

 

Nazwa produktu: Testosteron Enanthate
Inna nazwa: Primoteston Depot, Test E
Numer rejestru CAS: 315-37-7
EINECS: 207-097-0
Wzór cząsteczkowy: C26H40O3
Masa cząsteczkowa: 400,59
Test: 99%
Wygląd: biały proszek
okres półtrwania: 8 dni po wstrzyknięciu.
Nazwy chemiczne: 4-androsten-3-one-17beta-ol 17beta-hydroxy-androst-4-en-3-one
Aktywność estrogenna: umiarkowana
Zastosowanie: w budowaniu masy mięśniowej, spalaniu tłuszczu i przybieraniu na sile

 

Tło:

 

Większość mężczyzn w późnych latach 30. i wczesnych 40. przechodzi przez tak zwany kryzys wieku średniego cierpi na prawdziwe i poważne zaburzenia hormonalne z powodu spowolnienia produkcji testosteronu. Produkcja testosteronu występuje naturalnie we wszystkich męskich ciałach, a to sprawia, że ​​jesteś większy i silniejszy.Ten biochemiczny związek sprawia, że ​​mężczyzna czuje się jak mężczyzna.Buduje mięśnie i dodaje wytrzymałości, a także wyzwala uczucia związane z męskością.Jednak w niektórych przypadkach produkcja tego hormonu jest niska lub niewystarczająca, więc hormon testosteronowy można im podawać w postaci zastrzyków jako enanthate testosteronu.

 

Terapia testosteronem Enanthate ma na celu zwiększenie produkcji testosteronu w organizmie.W branży medycznej terapia ta jest znana jako wstrzykiwanie depot.Jest wstrzykiwany do organizmu i z czasem przekształca się w testosteron.Oferuje najbardziej podstawowe rozwiązanie problemu braku testosteronu u przeciętnego mężczyzny.Istnieje kilka innych leków testosteronowych, ale ten jest najczęstszy.

 

Aplikacje:

 

1. leczenie niskiego testosteronu:

 

Funkcjonalnie Testosteron Enanthate jest idealnym lekarstwem na leczenie niskiego poziomu testosteronu.Jeśli cierpisz na niski poziom testosteronu, oznacza to po prostu, że twoje ciało nie wytwarza już wystarczającej ilości tego pierwotnego androgenu.Ponieważ testosteron Enanthate to po prostu testosteron, który naprawi stan niskiego poziomu.Miliony ludzi na całym świecie cierpią na pewien rodzaj niedoboru androgenów na niskim poziomie.Szacuje się, że w samych Stanach Zjednoczonych ponad 20 milionów mężczyzn cierpi na niedobór androgenów.Kobiety mogą również cierpieć na niski poziom testosteronu, a testosteron Enanthate może go leczyć.Jednak większość kobiet będzie lepiej obsługiwana z alternatywnymi formami leczenia testosteronem, takimi jak żele zawierające mieszankę testosteronu i progesteronu lub małe granulki implantu testosteronowego, takie jak Testopel.

 

2. Efekty w kulturystyce:

 

Podobnie jak w przypadku wszystkich preparatów do wstrzykiwania testosteronu, testosteron enanthate jest niezwykle preferowany przez sportowców ze względu na jego skuteczność w reklamowaniu silnych przyrostów masy mięśniowej i siły.

 

Chociaż Testosteron Enanthate ma okres działania dłuższy niż kilka tygodni, jest stosowany przez kulturystów, ciężarowców i sportowców.Głównym priorytetem jest fakt, że aktywna substancja chemiczna ma silne działanie androgenne i anaboliczne.Oznacza to, że każdy sportowiec może, stosując Testosteron Enanthate, zwiększyć swoją moc i wagę w minimalnym czasie.Szybki i znaczny przyrost masy ciała jest skorelowany z zatrzymanymi w organizmie płynami.Ciężarowcy i ciężarowcy bardzo doceniają tę jakość testosteronu Enanthate.

 

Jak to działa?

 

Ze swej natury Testosteron-Enanthate znacznie zwiększa retencję azotu w mięśniach, co jest niezbędne dla wzrostu i regeneracji tkanki mięśniowej, przez co zwiększony azot wzmaga syntezę białek;koniecznym procesem, ponieważ białko jest budulcem tkanki mięśniowej.Ponadto, jako steryd anaboliczno-androgenny, testosteron-enanthate powstrzymuje hormony niszczące mięśnie, które promują przyrost tkanki tłuszczowej i utratę mięśni oraz umożliwiają nam zwiększenie aktywnego tempa metabolizmu.Co więcej, jako równie ważny i często pomijany, testosteron-enanthate znacznie zwiększa poziom IGF 1 w organizmie;naturalnie występujący hormon peptydowy o silnych właściwościach anabolicznych.

 

Informacje dotyczące układania:

 

Chociaż wszystkie korzyści z testosteronu enanthate można uzyskać z niego samego, w większości przypadków musi on być częścią cyklu z innymi sterydami, w zależności od tego, jak reagują na niego użytkownicy.Na przykład związki Trenbolonowe i Deca Durabolin będą najlepiej pasować dla tych, którzy się wypełniają, podczas gdy istnieją opcje takie jak związki takie jak Winstrol, Masteron i Anavar dla tych, którzy się tną.Użytkownicy dobrze zrobią, aby sprawdzić swój wyjściowy poziom krwi podczas stosowania enanthate testosteronu raz lub dwa razy w tygodniu.Zazwyczaj część cyklu testosteronu jest większa lub równa w przeliczeniu na mg innych sterydów przyjmowanych jednocześnie.

 

Informacje o wtrysku:

 

Często stosuje się tygodniowe dawki 250-1000 mg tygodniowo, a czasem więcej dla bardzo zaawansowanych sportowców.Ze względu na stosunkowo długi okres półtrwania enanthate (4-5 dni), zastrzyki podaje się zwykle dwa razy w tygodniu.Umożliwi to utrzymanie stabilnego poziomu we krwi.Kiedy poziom sterydów spada, wykonuje się nowy zastrzyk, utrzymując wszystko na równym poziomie.W przeciwieństwie do sustanonu, który wymaga częstszych zastrzyków dla tego samego efektu.W pierwszym cyklu 500 mg samego testosteronu enanthate, podawanego dwa razy w tygodniu (na przykład w poniedziałek i czwartek), przez 10 tygodni wraz ze standardową terapią po cyklu byłoby bardzo wystarczające, aby uzyskać dobre przyrosty.

 

Skutki uboczne:

 

Estrogenne:

 

Testosteron jest szybko aromatyzowany w organizmie do estradiolu (estrogenu).Enzym aromataza (syntetaza estrogenu) jest odpowiedzialny za ten proces metaboliczny testosteronu.Podwyższony poziom estrogenów może wywołać skutki uboczne, takie jak zwiększona retencja wody, przyrost tkanki tłuszczowej i ginekomastia.


Antyestrogen, taki jak Clomid lub cytrynian tamoksyfenu, może być wymagany do zapobiegania estrogennym skutkom ubocznym.

 

Androgenne:

 

Testosteron jest podstawowym męskim androgenem, odpowiedzialnym za młodsze podtrzymywanie drugorzędnych męskich cech płciowych.Podwyższony poziom testosteronu może powodować androgenne skutki uboczne obejmujące tłustą skórę, trądzik i wzrost włosów na ciele / twarzy.

 

 

 

Lista powiązanych produktów:

 

1 Enanthate testosteronu Numer CAS: 315-37-7
2 Octan testosteronu Numer CAS: 1045-69-8
3 Propionian testosteronu Numer CAS: 57-85-2
5 Cypionat testosteronu Numer CAS: 58-20-8
6 Fenylopropionian testosteronu Numer CAS: 1255-49-8
7 Izokapronian testosteronu Numer CAS: 15262-86-9
8 Dekanian testosteronu Numer CAS: 5721-91-5
9 Testosteron Sustanon 250 --
10 Undekanian testosteronu Numer CAS: 5949-44-0
11 Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu) Numer CAS: 855-19-6
12 Turinabol doustny Numer CAS: 2446-23-3
13 Stanolon (androstanolon) Numer CAS: 521-18-6
14 Dekanian nandrolonu (DECA) Numer CAS: 360-70-3
15 Cypionian nandrolonu Numer CAS: 601-63-8
16 Fenypropionian nandrolonu (Durabolin) Numer CAS: 62-90-8
17 Undecylenian Boldenonu (Równowaga) Numer CAS: 13103-34-9
18 Octan Boldenonu Numer CAS: 2363-59-9
19 Propionian drostanolonu (Masteron) Numer CAS: 521-12-0
20 Drostanolone Enanthate Numer CAS: 472-61-1
21 Proszek Superdrol (metylo-drostanolon) Numer CAS: 3381-88-2
22 Octan Trenbolonu (Finaplix H/Revalor-H) Numer CAS: 10161-34-9
23 Trenbolon Enanthate (parabolan) Numer CAS: 10161-33-8
24 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu Numer CAS: 23454-33-3
25 Epiandrosteron Numer CAS: 481-29-8
26 Octan dehydroizoandrosteronu Numer CAS: 853-23-6
27 7-keto DHEA (7-okso DHEA) Numer CAS: 566-19-8
28 Methenolon Enanthate (Primobolan) Numer CAS: 303-42-4
29 Octan metenolonu Numer CAS: 434-05-9
30 Methandrostenolon (Dianabol) Numer CAS: 72-63-9
31 Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) Numer CAS: 54965-24-1
32 cytrynian klomifenu Numer CAS: 50-41-9
33 cytrynian toremifenu Numer CAS: 89778-27-8
34 Letrazol (Femara) Numer CAS: 112809-51-5
35 wardenafil Numer CAS: 831217-01-7
36   Numer CAS: 119356-77-3
37 HCl Numer CAS: 1071929-03-7
38 Dutasteryd Numer CAS: 164656-23-9
39 Finasteryd Numer CAS: 98319-26-7
40 Chlorowodorek johimbiny Numer CAS: 65-19-0

 

O LSW:

 

Firma Wuhan Lianshangwang Technology Co., Ltd. została założona w 1993 roku w mieście Wuhan w prowincji Hubei.PR Chiny.Obecnie została rozszerzona do zatrudnia ponad 200 pracowników i personelu, z czego 30% to chemicy.

 

Firma ściśle przestrzega przepisów GMP, aby krok po kroku nadążać za międzynarodowymi standardami zarówno w zakresie produkcji, jak i zarządzania.Firma produkuje i sprzedaje steroidowe i hormonalne surowce farmaceutyczne (API) oraz ich półprodukty dla firm farmaceutycznych na całym świecie.

 

Produkujemy: androgeny-estrogeny-progestyny-kortykosteroidy.

 

Sprzedajemy API na całym świecie.W szczególności jesteśmy nawet silni, aby dostarczać półprodukty do międzynarodowej firmy farmaceutycznej dla ich API w Indiach, Europie i Ameryce itp.

 

W Wuhan założyliśmy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, w którym pracuje ponad 30 doświadczonych chemików.Dzięki ich bardzo silnej zdolności badawczo-rozwojowej i ciężkiej pracy opracowujemy najnowocześniejsze technologie dla naszych zakładów.Tymczasem współpracujemy z naszymi klientami za pomocą wszelkiego rodzaju metod, badań kontraktowych, niestandardowej syntezy, niestandardowej produkcji, postaramy się jak najlepiej zadowolić wszystkich naszych klientów ich wymaganiami.

 

Zapraszamy do wszelkiego rodzaju współpracy z przyjaciółmi na całym świecie.

 

Nasze atuty:

 

1) Bogate doświadczenie
Specjalizujemy się w tej dziedzinie od wielu lat, nasze towary są eksportowane do zagranicy, do Europy, Afryki, Azji, obu Ameryk i innych krajów, a my mamy bardzo dobre opinie od naszych klientów i nawiązaliśmy długie przyjazne stosunki współpracy.

2) Świetna jakość, czystość i korzystna.
Dobra jakość to jeden z naszych sekretnych sukcesów, zapraszamy do zamówienia próbek.

3) Najbezpieczniejsza i najszybsza dostawa
Posiadamy odpowiednie zapasy i możemy je zorganizować w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie szybko poinformowany po wysyłce.

4) Dobra obsługa posprzedażna!
Poinformuj o aktualizacji pakietu jak najszybciej i postaraj się jak najlepiej rozwiązać, gdy klient napotka różne problemy!

5) Wszystko dla klientów
Nasze produkty i usługi będą koncentrować się na największym zapotrzebowaniu klientów. Mamy największy entuzjazm i szczerą współpracę z każdym klientem.

 

 

Sterydy do wstrzykiwania w cyklu iniekcyjnym, proszek Enanthate testosteronu 250mg / ml przyrost mięśni 0

 

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

E-mail: sinosource6666@gmail.com

Whatsapp: + 86-13657291547

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas