Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySterydy na bazie oleju

Cas 100 51 6 Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Benzylowy alkohol Bezbarwny Liquild Farmaceutyczny

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny You Wei Biotech. Co.,Ltd Certyfikaty
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Cas 100 51 6 Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Benzylowy alkohol Bezbarwny Liquild Farmaceutyczny

Cas 100 51 6 Safe Organic Solvents Benzyl Alcohol Colorless Liquild Pharmaceutical
Cas 100 51 6 Safe Organic Solvents Benzyl Alcohol Colorless Liquild Pharmaceutical Cas 100 51 6 Safe Organic Solvents Benzyl Alcohol Colorless Liquild Pharmaceutical

Duży Obraz :  Cas 100 51 6 Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Benzylowy alkohol Bezbarwny Liquild Farmaceutyczny Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: 100-51-6
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50ml
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretnie zamaskowana paczka lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000L / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Wygląd: bezbarwna ciecz Rozpuszczalność w wodzie: rozpuszczalny33 g/L w 20 °C
Numer CAS: 100–51–6 MF: C7H8O
MW: 108,14 poseł: -16-13 ° C (dosł.)
E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: +86-13657291547
High Light:

budujący mięśnie olej sterydowy

,

surowce farmaceutyczne

Bezbarwne płynne farmaceutyczne sterydy na bazie oleju Rozpuszczalnik Alkohol benzylowy CAS: 100-51-6

 

Opis:

 

Alkohol benzylowy jest bezbarwną cieczą o ostrym palącym smaku i lekkim zapachu.Jest stosowany jako środek miejscowo znieczulający oraz w celu zmniejszenia bólu związanego z wstrzyknięciem lidokainy.Jest również stosowany w produkcji innych związków benzylowych, jako środek farmaceutyczny oraz w perfumerii i środkach aromatyzujących.Alkohol benzylowy to aromatyczny alkohol stosowany w wielu różnych preparatach kosmetycznych jako składnik zapachowy, konserwant, rozpuszczalnik i środek zmniejszający lepkość.Alkohol benzylowy jest metabolizowany do kwasu benzoesowego, który reaguje z glicyną i jest wydalany w organizmie człowieka jako kwas hipurowy.Dopuszczalne dzienne spożycie zostało ustalone przez Światową Organizację Zdrowia na 5 mg/kg dla alkoholu benzylowego.Nie zaobserwowano działań niepożądanych alkoholu benzylowego w badaniach na zwierzętach z przewlekłą ekspozycją na szczurach i myszach.Wpływ alkoholu benzylowego w badaniach na zwierzętach z długotrwałym narażeniem ogranicza się do zmniejszonego spożycia paszy i zmniejszonego wzrostu.Pewne różnice odnotowano w jednym badaniu toksycznego wpływu na reprodukcję na myszach, ale były one ograniczone do mniejszej masy ciała matki i zmniejszonej średniej masy miotu.W innym badaniu zauważono również, że masa płodu była zmniejszona w porównaniu z grupą kontrolną, ale trzecie badanie nie wykazało różnic między grupą kontrolną a grupą leczoną alkoholem benzylowym.Alkohol benzylowy jest związany ze zwiększoną liczbą resorpcji i wad rozwojowych u chomików, ale w badaniach na myszach i szczurach nie stwierdzono toksyczności reprodukcyjnej ani rozwojowej.Testy genotoksyczności dla alkoholu benzylowego są w większości negatywne, ale niektóre testy były pozytywne.

Jednak badania rakotwórczości były negatywne.Dane kliniczne wskazują, że alkohol benzylowy może powodować nieimmunologiczną pokrzywkę kontaktową i nieimmunologiczne natychmiastowe reakcje kontaktowe, charakteryzujące się pojawieniem się bąbli, rumienia i świądu.5% alkohol benzylowy może wywołać reakcję.Alkohol benzylowy nie uczula w 10%.Alkohol benzylowy może być bezpiecznie stosowany w stężeniach do 5%, ale producenci powinni wziąć pod uwagę zjawiska nieimmunologiczne podczas stosowania alkoholu benzylowego w preparatach kosmetycznych przeznaczonych dla niemowląt i dzieci.Dodatkowo alkohol benzylowy jest uważany za bezpieczny do 10% do stosowania w farbach do włosów.Ograniczona ekspozycja organizmu, czas trwania stosowania i częstotliwość stosowania są brane pod uwagę przy wyciąganiu wniosku, że reakcje nieimmunologiczne nie stanowią problemu.Ze względu na dużą różnorodność rodzajów produktów, w których można stosować alkohol benzylowy, prawdopodobne jest, że droga narażenia może być drogą narażenia.Dostępne testy bezpieczeństwa nie są uważane za wystarczające do potwierdzenia bezpieczeństwa alkoholu benzylowego w preparatach, w których drogą narażenia jest inhalacja.Dane dotyczące toksyczności inhalacyjnej są potrzebne do zakończenia oceny bezpieczeństwa alkoholu benzylowego, w przypadku którego może wystąpić inhalacja.

 

Podstawowe informacje:

 

Related Categories: Rozpuszczalniki bezwodne, Butelki na rozpuszczalniki, Opcje pakowania rozpuszczalników, Rozpuszczalnik według aplikacji, Rozpuszczalniki,
Stopień: bezwodny
Gęstość par: 3,7 (w porównaniu z powietrzem)
Ciśnienie pary: 13,3 mmHg (100 °C)
3,75 mmHg (77 °C)
Klucz InChI: WVDDGKGOMKODPV-UHFFFAOYSA-N
Analiza;99,8%
Temperatura samozapłonu: 817 ° F
Zanieczyszczenia: <0,003% wody
<0,005% wody (opakowanie 100 ml)
Współczynnik załamania światła;n20/D 1,539(dosł.)
BP: 203-205 ° C (dosł.)
Temperatura topnienia: -16-13°C (dosł.)
Rozpuszczalność w wodzie: rozpuszczalny33 g/L w 20 °C
Gęstość: 1,045 g/mL w 25 °C (lit.)

 

Certyfikat Autentyczności

 

Parametr Stopień
Elementy analizy Tech.Stopień BP2000 Klasa perfumeryjna
Kolor (hazen): ≤30 ≤20 ≤15
Zapach -- -- Lekki zapach kwiatów
Zawartość (GC) (%) 99,0 99,9 99,95
KWASOWOŚĆ
(JAK KWAS BENZOESOWY) (%)
0,1 0,08 0,05
Ciężar właściwy (20°C): 1043-1048 1043-1048 1043-1048
Chlorek (ppm) ≤50 ≤50 ≤50
PRZEJRZYSTOŚĆ ROZWIĄZANIA (1:30): Jasny Jasny Jasny

 

Zastosowania oleju z pestek winogron:

 

1) Trądzik i zapalenie skóry

Badania sugerują, że kwas linolowy w oleju z pestek winogron ma właściwości przeciwzapalne, antyalergiczne, redukujące trądzik i zatrzymujące wilgoć.Zawiera 73% kwasu linolowego, który może być korzystny w leczeniu trądziku, zapalenia skóry, reakcji alergicznych, wyprysku atopowego oraz suchej i swędzącej skóry.Prostym lekarstwem na te schorzenia skóry jest nakładanie olejku z pestek winogron na dotkniętą skórę 2-3 razy dziennie.Regularne doustne przyjmowanie suplementów ekstraktu z pestek winogron może również zwiększyć korzyści.

 

2) Reumatoidalne zapalenie stawów

Badania wykazały, że olej z pestek winogron może poprawić produkcję kolagenu, który jest ważny dla utrzymania zdrowych tkanek łącznych w naszych stawach.Jego działanie przeciwzapalne może również zmniejszać ból wywołany zapaleniem stawów.Prostym lekarstwem jest rozpoczęcie przyjmowania 1 łyżeczki oleju z pestek winogron dziennie na pusty żołądek przez 7 dni, a następnie zmniejszenie dawki do 1/2 łyżeczki dziennie na pusty żołądek.

 

3) Plamy starcze i oparzenia słoneczne

Stwierdzono, że bogate składniki odżywcze zawarte w ekstrakcie z pestek winogron chronią przed promieniowaniem UV i zmniejszają wpływ na plamy starcze i pigmentację skóry wywołane promieniami ultrafioletowymi.Dlatego zwykłe codzienne przyjmowanie suplementów z pestek winogron może leczyć i minimalizować ryzyko oparzeń słonecznych oraz zmniejszać pojawianie się plam starczych.Korzystne może być również nałożenie niewielkiej ilości oleju z pestek winogron na dotknięte obszary skóry.

4) Zmarszczki i rozstępy

Badania wykazały, że działanie przeciwutleniające ekstraktu z pestek winogron może zmniejszyć uszkodzenia komórek skóry i zwiększyć produkcję kolagenu i elastyny, co jest ważne dla silnej i zdrowo wyglądającej skóry.Dlatego codzienne przyjmowanie suplementów z pestek winogron może pomóc zmniejszyć widoczność zmarszczek, rozstępów,

 

i obwisła skóra.Sugerowanym środkiem zaradczym jest również nakładanie oleju z pestek winogron na dotkniętą skórę codziennie na noc.Alternatywnie możesz dodać jedną lub dwie krople olejku z pestek winogron do kremu nawilżającego do twarzy, aby zwiększyć jego skuteczność.

 

5) Profilaktyka raka

Kilka badań sugeruje, że regularne doustne przyjmowanie ekstraktu z pestek winogron może hamować rozwój różnych rodzajów nowotworów i może indukować apoptozę – proces, który wyzwala samozniszczenie i eliminację uszkodzonych i zbędnych komórek w wielu układach komórkowych.Dlatego przyjmowanie jednej kapsułki z pestek winogron dwa do trzech razy dziennie może być pomocne jako środek zapobiegawczy dla osób o wysokim ryzyku zachorowania.Może również pomóc w uszkodzeniu wątroby i innych skutkach ubocznych spowodowanych chemioterapią.

 

6) Hemoroidy

Żylaki, pajączki i hemoroidy są powodowane przez uszkodzone naczynia krwionośne i upośledzają zdolność naczyń włosowatych do zarządzania przepływem krwi w żyłach, co powoduje gromadzenie się krwi w żyłach.Olejek z pestek winogron zawiera oligomeryczną proantocyjanidynę i flawonoidy, o których wiadomo, że pomagają zachować integralność naczyń włosowatych.Dlatego przyjmowanie jednej kapsułki ekstraktu z pestek winogron dwa razy dziennie może być korzystne dla uszkodzonych naczyń, upośledzonych zastawek naczyń włosowatych i słabego krążenia krwi, które powodują hemoroidy i żylaki.

 

7) Cukrzyca

Wiele intensywnych badań wykazało, że doustne przyjmowanie kwasu linolowego może zmniejszyć komplikacje związane z cukrzycą.Dlatego regularne spożywanie ekstraktu z pestek winogron, który jest bogaty w kwas linolowy i inne składniki antyglikemiczne, może pomóc w cukrzycy i zaburzeniach widzenia u diabetyków.Zaleca się przyjmowanie jednej kapsułki z pestek winogron dwa razy dziennie.

 

8) Wysokie ciśnienie krwi

Ostatnie badania wykazały, że pestki winogron mogą poprawić uszkodzone naczynia krwionośne i pomóc w regulacji haju
ciśnienie krwi i wysoki poziom cholesterolu.Dlatego codzienne przyjmowanie jednej kapsułki ekstraktu z pestek winogron może:
pomóc poprawić zdrowie układu krążenia.

 

 

Lista powiązanych produktów

 

Octan testosteronu Octan trenbolonu T-A001 MGF 2 mg
Cypionat testosteronu Trenbolon Enanthate T-A002 PEG MGF 2 mg
Dekanian testosteronu Octan Boldenonu T-A003 CJC-1295 z DAC 2mg
Testosteron Enanthate Undecylenian boldenonu T-A004 CJC-1295bez DAC 2mg
Izokapronian testosteronu Cypionat Boldenonu T-A005 PT-141 10mg
Fenylopropionian testosteronu Boldenone propionate T-A006 MT-1 10mg
Propionian testosteronu Dekanian nandrolonu T-A007 MT-2 10mg
Undekanian testosteronu Fenylopropionian nandrolonu T-A008 GHRP-2 5mg
Mesteron Undecylan nandrolonu T-A009 GHRP-6 5mg
Testosteron Sustanon 250 Cypionat nandrolonu T-A009 GHRP-6 10mg
Octan Clostebolu Propionian nandrolonu T-A010 Ipamorelina 2 mg
Metyloandrostanolon Metylotrienolon T-A011 Heksarelina 2 mg
Enanthate metenolonu Propionian drostanolonu T-A012 Sermorelina 2mg
Octan metenolonu Drostanolone Enanthate T-A013 Oksytocyna 2 mg
Anadrol Stanolon T-A014 TB500 2 mg
Anavar Tadalafil T-A015 pentadekapeptyd BPC 157 2 mg
Winstrol Wardenafil T-A016 GH 176-191 2mg
cytrynian klomifenu Dianabol T-A017 Triptorelina 2 mg
cytrynian toremifenu Cytrynian tamoksyfenu T-A018 Tesamorelina 2mg
Finasteryd chlorowodorek T-A020 Gonadorelina 2 mg
T-A022 Selank 5mg T-A021 DSIP 2 mg T-A020 Gonadorelina 10mg

 

Nasza przewaga:

 

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:


1) Standard: Standard korporacyjny
2) Cała czystość:> = 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy dostarczać produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.

 

Szybka i bezpieczna dostawa:


1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.
3) Stawka przepustki celnej:> = 99%
4) Mamy własnego agenta/remailera/dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkim i bezpiecznym wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przesłania.

 

Mamy klientów na całym świecie:


1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Opinie rynkowe i opinie o towarach będą mile widziane, spełnienie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwały od klientów.

 

Cas 100 51 6 Bezpieczne rozpuszczalniki organiczne Benzylowy alkohol Bezbarwny Liquild Farmaceutyczny 0

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

 

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas