Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyCykle sterylizacji

Steroidy do cięcia doustnego Dianabol / Methandrostenolone Cas 72 63 9 Zwiększenie masy mięśniowej

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny You Wei Biotech. Co.,Ltd Certyfikaty
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Steroidy do cięcia doustnego Dianabol / Methandrostenolone Cas 72 63 9 Zwiększenie masy mięśniowej

Oral Cutting Cycle Steroids Dianabol / Methandrostenolone Cas 72 63 9 Increasing Muscle
Oral Cutting Cycle Steroids Dianabol / Methandrostenolone Cas 72 63 9 Increasing Muscle Oral Cutting Cycle Steroids Dianabol / Methandrostenolone Cas 72 63 9 Increasing Muscle Oral Cutting Cycle Steroids Dianabol / Methandrostenolone Cas 72 63 9 Increasing Muscle

Duży Obraz :  Steroidy do cięcia doustnego Dianabol / Methandrostenolone Cas 72 63 9 Zwiększenie masy mięśniowej Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: LSW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: 72-63-9
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretnie zamaskowana paczka lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000 kg / tydzień
Szczegółowy opis produktu
Numer CAS: 72-63-9 Wygląd: Biały proszek
Wzór cząsteczkowy: C20H28O2 Masa cząsteczkowa: 300,43512
Pół życia: 4,5 - 6 godzin Skuteczna dawka: 15-50 mg dziennie
High Light:

cutting stack steroids

,

Methenolone octan

Steroidy do cięcia doustnego Dianabol / Methandrostenolone CAS: 72-63-9 dla zwiększenia mięśni

Opis:

Danabol (Dianabol) to doustny steroid, który pomaga w produkcji masy mięśniowej i poprawia siłę. Aktywuje on receptory androgenowe, aby przyspieszyć syntezę białka i glikogenezy, proces powstały w wyniku nagromadzenia się kwasu mlekowego w organizmie. Kwas mlekowy jest również odpowiedzialny za pozbycie się węglowodanów w diecie, co zapobiega odkładaniu się na tłuszcz. Mówiąc prościej, metandrostenolon pomaga zatrzymać azot, wymagany przez komórki do produkcji białek i mięśni.

Dane techniczne:

Methandrostenolone (Dianabol)
CAS: 72-63-9
Nazwa chemiczna: 17a-metylo-17b-hydroksy-1,4-androstadien-3-on
Masa cząsteczkowa: 300,4141 g / mol
Wzór: C20H28O2
Oryginalny producent: Ciba (oryginalnie)
Okres półtrwania: 4,5 - 6 godzin
Czas detekcji: 5 - 6 tygodni
Wartość anaboliczna: 90 - 210
Ocena androgenów: 40 - 60
Skuteczna dawka: 15-50 mg na dzień
Stosunek anaboliczno / androgenny (zakres): 90-210: 40-60

Informacje ogólne:

Nazwę sterydów nadano temu związkowi Methandrostenolone lata temu przez Ciba, szwajcarską firmę chemiczno-farmaceutyczną. Podczas gdy produkcja zatrzymała się lata temu, związek jest nadal znany pod tą nazwą i wiele firm wciąż produkuje ten steryd. Obecnie większość użytkowników sterydów polega na cyklach i związkach, ale wiele osób nadal kupuje Dianabol, ponieważ okazało się skuteczne, tanie i powszechne. Na podstawie badań i badań Dianabol jest najbardziej skuteczny w zwiększaniu siły i przyrostu masy.

Korzyści z Dianabol:

1. Jako tonik

Metandienone skonfiskowane przez DEA w 2008 r.
We wczesnych latach 60. lekarze często przepisywali codziennie metandionon jako tonik. Zostało to szybko przerwane po odkryciu silnie maskulinizujących efektów.

2. Kulturystyka:

Dianabol to niezwykle silny steroid budujący mięśnie, który wywiera zarówno działanie anaboliczne, jak i androgenne na daną osobę. Anaboliczny charakter Dianabol zwiększa retencję azotu i z kolei produkcję mięśni. Jego zdolność do zwiększania reakcji azotu poprawia poczucie dobrego samopoczucia i wytwarzania białka w organizmie. Steryd pomaga również ciału człowieka dostosować się szybko do zwiększonego obciążenia pracą, co zmniejsza zmęczenie.

Dianabol pomaga kulturystom utrzymać białka w mięśniach. D-bol powoduje znaczną poprawę we wzroście insuliny. Insulina jest substancją kataboliczną wytwarzaną w wątrobie i wykorzystywaną w innych tkankach ciała i jest bardzo ważna w metabolizmie.

3. Dianabol zmniejsza zmęczenie:

Dianabol poprawia jakość snu i chroni je przed wypaleniem z powodu częstego treningu. Dianabol zmniejsza zmęczenie ze względu na jego zdolność do poprawy syntezy RNA podczas forsownych treningów. Zmniejsza to stres kataboliczny u użytkownika - fakt, że umożliwia on lepsze wyniki niż inne osoby, a także szybkie odzyskanie sił po intensywnym treningu.

Wykrywanie użycia:


Metandienon podlega rozległej biotransformacji wątrobowej za pomocą różnych szlaków enzymatycznych. Główne metabolity w moczu można wykryć do 3 dni, a niedawno odkryty metabolit hydroksymetylowy znajduje się w moczu do 19 dni po podaniu pojedynczej dawki doustnej 5 mg. Kilka metabolitów jest unikalnych dla metandienonu. Metody wykrywania w próbkach moczu zwykle obejmują chromatografię gazową ze spektrometrią mas.

JAK TO DZIAŁA:

D-Bal umożliwia zatrzymanie większej ilości azotu w tkance mięśniowej; jeden z podstawowych cegiełek budulcowych białka. Im więcej azotu utrzymują twoje mięśnie, tym więcej białka mogą zbudować twoje komórki. Proces ten nazywa się syntezą białek, a to buduje i naprawia mięsień. A więcej białka oznacza więcej mięśni!


Układanie i jazda na rowerze Dianabol:

Układanie Dianabol jest bardzo popularne zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Zasadniczo oznacza to, że użytkownicy często łączą steryd z innym anabolizmem, z hormonem testosteronem lub nawet z ludzkim hormonem wzrostu (HGH), aby doświadczać szybszych, bardziej pożądanych rezultatów. Chociaż doświadczeni sportowcy mogą zawierać do pięciu różnych rzeczy w stosie Dianabol, niedoświadczeni użytkownicy powinni zawsze wybierać jeden suplement naraz, aby określić, jak zareagują ich ciała.

Podobnie jak większość sterydów anabolicznych, należy go stosować w cyklach w celu zmniejszenia ryzyka działań niepożądanych związanych z lekiem Dianabol. Początkujący często używają produktu przez sześć do ośmiu tygodni, stopniowo zwiększając dawkę w miarę odkrywania poziomu tolerancji swojego ciała. Użytkownicy średniozaawansowani mogą przedłużyć ten cykl Dianabol do około 10 tygodni i połączyć go z innymi sterydami lub suplementami w celu zwiększenia jego skuteczności.

Tylko użytkownicy najbardziej doświadczeni i posiadający najwyższe poziomy tolerancji używają go do dłuższego cyklu. Zaleca się, aby nikt nie stosował Dianabolu w żadnej dawce dłużej niż 14 tygodni z rzędu - a wielu nie może tolerować cyklu o tej długości.

Informacje o dawce:

Standardowe dawki Dianabolu będą się znacznie różnić w zależności od doświadczenia i indywidualnych pragnień. Pomimo internetowych plotek i mitów, wysokiej jakości tablet Dbol osiągnie znaczące wyniki z zaledwie 15 mg dziennie. Jednak większość będzie bardziej zadowolona z dawkowania 20-25 mg na dobę. Należy pamiętać, że za każdym razem, gdy zwiększamy dawkę, zwiększa to prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych skutków ubocznych i utrudnia ich kontrolowanie. Jeśli pozytywne doświadczenie jest dostępne w zakresie 20-25mg, w razie potrzeby można spróbować 30-35 mg na dzień. 50 mg dziennie byłoby następnym krokiem do góry, i to jest duża dawka Dianabol, ale do opanowania dla doświadczonego sterydu anabolicznego użytkownika. Jednak wielu nie potrzebuje takiej dawki. Wyższe dawki nie są niczym niezwykłym w niektórych kręgach hardcore, można łatwo znaleźć osobę, która przyjmuje do 100 mg dziennie, ale takich dawek nie można zalecić. Dawki tego rodzaju spowodują efekty uboczne i będą trudne dla zdrowia. Nawet jeśli możesz kontrolować wizualne skutki uboczne przy takiej dawce, efekty wewnętrzne mogą być zupełnie inną historią.

Inne podobne popularne sterydy:

Nazwa produktu numer CAS
Octan testosteronu 1045-69-8
Testosteron Cypionate 58-20-8
Dekanian testosteronu 5721-91-5
Testosteron Enanthate 315-37-7
Propionian testosteronu 57-85-2
Undekanian testosteronu 5949-44-0
Boldenone Undecylenate 13103-34-9
Octan Boldenonu 10161-34-9
Dekanian nandrolonu 360-70-3
Fenylopropionian nandrolonu 62-90-8
Octan trenbolonu 10161-34-9
Trenbolon Enanthate Zero
Trenbolon Węglan sześciowodorotlenowy 23454-33-3
Octan methenolonu 434-05-9
Methenolone Enanthate 303-42-4
Oxymetholone 434-07-1
Oxandrolone 53-39-4
Stanolone 521-18-6
Stanozolol (winstrol) 10148-03-8
Tadalafil 171596-29-5
Cytrynian sildenafilu 139755-83-2
Metandienon 72-63-9
SARM
PEG MGF 2 mg
MT-2 10 mg
GHRP-2 5 mg
GHRP-6 5 mg / 10 mg
Ipamorelin 2 mg
HGH 176-191 2 mg

Nasza przewaga:

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:


1) Standard: Enterprise Standard
2) Całkowita czystość:> = 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty z ceną fabryczną.

Szybka i bezpieczna dostawa:


1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności. Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna wysyłka. Różne metody transportu do wyboru.
3) Stawka celna:> = 99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może nam pomóc w bardzo szybkim i bezpiecznym wysyłaniu naszych produktów i mamy tam zapas do przeniesienia.

Mamy klientów na całym świecie:


1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat produktów zostaną docenione, spełniając wymagania klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędne usługi zyskują zaufanie i pochwałę od klientów.

FAQ:

Jak mogę złożyć zamówienie?

Znowu napisz do mnie e-mail i poinformuj co i ile chcesz. Ponadto, skontaktuj się ze mną bez względu na sposób, przez telefon, Skype lub Whatsapp.

A co z płatnością?

TT, West Union, Moneygram i Bitcoiny są dostępne tylko. Po zdobyciu produktu, ilości i adresu, pojawi się oferta cenowa. Następnie wybierz najwygodniejszy sposób zapłaty.

Co z dostawą?

Zazwyczaj produkt zostanie dostarczony w ciągu 3-5 dni po otrzymaniu płatności. Możesz cały czas śledzić produkt, ponieważ kod pocztowy zostanie dostarczony tobie zaraz po wyjeździe.

Jak mogę zrobić po otrzymaniu produktu?

Najpierw sprawdź produkt. Sprawdź, czy opakowanie jest w porządku i wypróbuj produkt. Nie wahaj się poinformować mnie o swoim doświadczeniu w zakresie jakości produktu, naszych usług lub czegoś w tym rodzaju.

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas