Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySterydy na bazie oleju

Steroidy Sustanon 250 na bazie oleju 250mg / ml Mix Blend Liquild Putting On Mass

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny You Wei Biotech. Co.,Ltd Certyfikaty
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Steroidy Sustanon 250 na bazie oleju 250mg / ml Mix Blend Liquild Putting On Mass

Sustanon 250 Oil Based Steroids 250mg/ml Mix Blend Liquild Putting On Mass
Sustanon 250 Oil Based Steroids 250mg/ml Mix Blend Liquild Putting On Mass Sustanon 250 Oil Based Steroids 250mg/ml Mix Blend Liquild Putting On Mass Sustanon 250 Oil Based Steroids 250mg/ml Mix Blend Liquild Putting On Mass Sustanon 250 Oil Based Steroids 250mg/ml Mix Blend Liquild Putting On Mass

Duży Obraz :  Steroidy Sustanon 250 na bazie oleju 250mg / ml Mix Blend Liquild Putting On Mass Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: Sustanon 250
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 50ml
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretnie zamaskowana paczka lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000L / tydzień
Szczegółowy opis produktu
siła: 250 mg / ml Wygląd: Żółty olej
Stosowanie: Steroid budujący mięśnie Podanie: Wstrzykiwany
Przechowywanie: 2~8 ℃ Aktywne życie: 2-3 dni
E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: +86-13657291547
High Light:

surowce farmaceutyczne

,

sterydy olejowe

Sterydy na bazie oleju, mieszanka mieszanki płynnego Sustanonu 250 do nakładania masy żółtego oleju

 

Opis:

 

Steryd Sustanon jest mieszanką czterech długo estrowanych form testosteronu: fenylopropionianu testosteronu, izokapronianu testosteronu, propionianu testosteronu i dekanianu testosteronu.Ze względu na długi okres półtrwania wynoszący około trzy tygodnie, jest idealny do wypełniania i zwiększania siły bez codziennego dawkowania.Ma charakter anaboliczny i androgenny, dzięki czemu daje fantastyczne wyniki Sustanon i tylko kilka skutków ubocznych.Możesz kupić tabletki Sustanon 250, ale wielu mężczyzn trzyma się zastrzyków ze względu na opłacalność.

 

Dane techniczne:

 

Skład związku jest następujący:
Propionian testosteronu: 30 mg
Fenylopropionian testosteronu: 60 mg
Izokapronian testosteronu: 60mg
Dekanian testosteronu: 100 mg

 

Historia:

 

Firmą farmaceutyczną stojącą za rozwojem Sustanon 250 jest holenderska firma Organon International, która została przejęta przez Schering-Plough Corporation w listopadzie 2007 roku. Steryd anaboliczny wszedł na rynek w latach 70-tych.Pierwotnym pomysłem, który kierował twórcami Sustanonu 250, było wymyślenie mieszanki testosteronu, która oferowałaby większe korzyści w porównaniu z jakimkolwiek pojedynczym produktem testosteronowym w środowiskach klinicznych.Wygoda była kolejną siłą napędową w rozwoju silnego leku, ponieważ potrzeba mniej zastrzyków Sustanon 250 w porównaniu z mono estryfikowanymi lekami testosteronowymi, takimi jak propionian testosteronu i dekanian testosteronu, żeby wymienić tylko kilka.


Korzyści z Sustanonu 250:

 

Aby poprawić wyniki w sportach wyczynowych, musisz zwiększyć ilość testosteronu w swoim ciele.Przyjmowanie tabletek Sustanon 250 może ci w tym pomóc.Tabletki mogą pomóc w uzyskaniu masy, przycięciu i ogólnej poprawie.

 

i) Odprawianie mszy


testosteron, będący kluczowym składnikiem pomagającym w utrzymaniu masy mięśniowej w połączeniu z dietą o ograniczonej kaloryczności, jest idealnym hormonem dla sportowców, którzy chcą się schudnąć. Ponieważ testosteron zapobiega tworzeniu się hormonów niszczących mięśnie, Sustanon nieuchronnie tworzy bardziej satysfakcjonujące budowa ciała, gdy poziom testosteronu wzrasta.

 

ii) Zapewnij cięcie


Sustanon-250 może być stosowany w każdym cyklu, czy to masowym, czy ciętym, a ponieważ większość użytkowników sterydów zbuduje swoje cykle wokół testosteronu, Sust może być dobrym wyborem.Testosteron jest ogólnie dobrze tolerowany przez zdrowych dorosłych mężczyzn, którzy go używają;ponieważ jest to hormon naturalnie występujący w naszym ciele, nie jest to hormon, do którego jesteśmy przyzwyczajeni, a u zdrowych dorosłych mężczyzn podwyższony poziom jest często dobrze przyjmowany.Ponadto, układając różne sterydy anaboliczno-androgenne razem, ponieważ nasza naturalna produkcja testosteronu ustanie, ważne jest, aby utrzymać trochę testosteronu w organizmie dla prawidłowego funkcjonowania fizycznego, a kiedy doda się korzystne właściwości anaboliczne, po prostu ma to sens.Niezależnie od tego, jak zaplanujesz swoje cykle, w większości przypadków testosteron będzie częścią ich wszystkich, a w wielu przypadkach jedynym sterydem, jakiego kiedykolwiek będziesz potrzebować.

 

iii) Ogólne udoskonalenie


Możesz kupić Sustanon 250 na sprzedaż, aby budować mięśnie i masę, a tym samym zwiększać siłę.Poza tym związek pomaga zredukować nadmiar tkanki tłuszczowej.W rezultacie poprawią się Twoje wyniki sportowe.

 

Sustanon 250 VS Testosteron Enanthate:

 

Sustanon 250, będąca dość długą kombinacją testosteronu, potrzebuje nieco więcej czasu, aby „wrzucić”, ale korzyści z tego związku anabolicznego można osiągnąć przy rzadszych zastrzykach.Z drugiej strony, testosteron Enanthate musi być podawany co tydzień ze względu na krótsze estry, chociaż jego działanie jest szybsze niż Sustanon.

 

Testosteron enanthate, stosowany w cyklach 10-12 tygodni, jest idealnym sterydem, ponieważ sportowcom łatwiej jest określić i kontrolować poziom testosteronu.Jednak ta przewaga może nieco zniknąć, gdy czas trwania cyklu wynosi 4-6 tygodni, ponieważ efekty sterydu zaczną pojawiać się po 2-4 tygodniach.Ze względu na mieszane estry Sustanon jest trudnym sterydem, z którym można sobie poradzić, jeśli chodzi o skuteczne zarządzanie poziomem krwi.

 

Nie stosować w:

 

Rak prostaty.
Rak piersi.
Osoby z historią pierwotnego raka wątroby.
Osoby z zaburzeniem czynności nerek zwanym nerczycą lub zespołem nerczycowym.
Osoby z wysokim poziomem wapnia we krwi (hiperkalcemia).
Osoby uczulone na orzeszki ziemne lub soję (zastrzyk zawiera olej arachidowy).
Kobiety w ciąży lub karmiące piersią.

 

Skutki uboczne Sustanon 250:

 

Wszystkie leki, zarówno steroidowe, jak i niesteroidowe, niosą ze sobą możliwe negatywne skutki uboczne, Sustanon-250 nie stanowi wyjątku.Możliwe skutki uboczne Sustanonu-250 są identyczne z każdą inną formą testosteronu, ponieważ aktywny hormon testosteron zawiera Sustanon-250.Ponieważ testosteron, niezależnie od formy przekształca się w estrogen poprzez proces aromatazy, mogą wystąpić typowe anaboliczne skutki uboczne natury estrogenowej, takie jak ginekomastia, podwyższone ciśnienie krwi, a także problemy z cholesterolem i zanik jąder.Chociaż atrofia jąder występuje u wszystkich, którzy używają testosteronu, ulegnie odwróceniu po zaprzestaniu stosowania, gdy jest używany w sposób odpowiedzialny.Atrofia jąder występuje, ponieważ przez podawanie egzogennego testosteronu nasze ciała nie muszą już wytwarzać własnego;ponieważ testosteron jest wytwarzany w jądrach, po zatrzymaniu produkcji po prostu się kurczą;po wznowieniu produkcji wracają do swoich normalnych rozmiarów.Poza atrofią jąder, która z pewnością wystąpi, można łatwo uniknąć innych powszechnych skutków ubocznych.Ponieważ większość skutków ubocznych wynika z konwersji estrogenu poprzez przyjmowanie inhibitora aromatazy w połączeniu z naszym testosteronem, możemy zapobiec wiązaniu estrogenu, a także zmniejszyć jego ilość w organizmie.Co więcej, dzięki odpowiedniej diecie bogatej w zdrowe tłuszcze możemy w dużej mierze chronić przed problemami z ciśnieniem krwi i cholesterolem.

 

Sustanon Dawkowanie:

 

Dawka Sustanon 250 różni się w zależności od indywidualnej tolerancji i pożądanych rezultatów.Dopuszczalny zakres dawek zaczyna się od 250 mg na tydzień, a kończy na 1000 mg na tydzień.Tak długo, jak zaczynasz od dolnego końca skali, przesuwasz się w górę i zwracasz uwagę na sygnały swojego ciała, możesz eksperymentować z tym zakresem dawek, aż znajdziesz ilość, która jest dla ciebie najlepsza.Chociaż na forach sterydowych można znaleźć kulturystów zalecających dawki przekraczające 1000 mg na tydzień, należy pamiętać, że nie ma dowodów sugerujących, że więcej niż 1000 mg zapewnia dalszą poprawę wydajności.Dowody dowodzą jednak, że prawdopodobieństwo wystąpienia skutków ubocznych wzrasta wykładniczo poza tą dawką.

 

 

 

Inne gorące oleje do sprzedaży:

 

Dianabol 50 50mg/ml
Dianabol 80 80mg/ml
Winstrol 50 (stanozolol) 50mg/ml
Anadrol 50 50mg/ml
Anawar 50 50mg/ml
Deca 200 200mg/ml
Deca 250 250mg/ml
EJ 200 200mg/ml
Cypionian nandrolonu 200mg/ml
Cypionat Boldenonu 200mg/ml
Undecylenian boldenonu 300mg/ml
Testosteron 50 (środek olejowy) 50mg/ml
Testosteron 100 (środek olejowy) 100mg/ml
Cypionat testosteronu 250mg/ml
Testosteron Enanthate 250mg/ml
Testosteron Enanthate 400mg/ml
Testosteron Enanthate 600mg/ml
Propionian testosteronu 100mg/ml
Sustanon 200 200mg/ml
Sustanon 250 250mg/ml
Sustanon 300 300mg/ml
Sustanon 400 400mg/ml
Undekanian testosteronu 500mg/ml
Baza trenbolonu 100mg/ml
Octan trenbolonu 80mg/ml
Octan trenbolonu 100mg/ml
Rippex225 225 mg/ml
Trenbolon Enanthate 60mg/ml
Trenbolon Enanthate 100mg/ml
Trenbolon Enanthate 150mg/ml
Heksahydrobenzylowęglan trenbolonu 50mg/ml
Propionian drostanolonu 100mg/ml
Masteron 150mg/ml
Drostanolone Enanthate 200mg/ml
Enanthate metenolonu 100mg/ml
Octan metenolonu 50mg/ml
Mieszanka TMT 375  
Mieszanka TM 500  
Potrójny trenbolon 180
Supertest 450 450mg/ml
Anomalia 400 400mg/ml
Rippex 225 225 mg/ml
Tri Tren 180 180mg/ml
Potrójny test 300 300mg/ml
Tri Deca 300 300mg/ml
Mieszanka testowa 450 450mg/ml
Mieszanka testowa 500 500mg/ml
Test Nandro 225 225 mg/ml
Masa 500 500mg/ml
Magazyn cięcia 400 400mg/ml
Test trenu 225 225 mg/ml
Magazyn testowy Nandro 450 450mg/ml
Test Equi 450 450mg/ml
Cięcie wzdłużne 175 175mg/ml
   
   
Płyn doustny  
   
Dianabol 50 50mg/ml
Winstrol 25 (stanozolol) 25mg/ml
Anadrol 25 25mg/ml
Anawar 20 20mg/ml
Clomid 50 (Cytrynian klomifenu) 50mg/ml
Nolvadex 20 (Cytrynian Tamoksyfenu) 20mg/ml
Armidex 5 (Anastrozol) 5mg/ml
Femara 5 (letrozol) 5mg/ml
Proviron 50 (Mesterolon) 50mg/ml

 

Nasza przewaga:

 

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:


1) Standard: Standard korporacyjny
2) Cała czystość:> = 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy dostarczać produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.

 

Szybka i bezpieczna dostawa:


1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.
3) Stawka przepustki celnej:> = 99%
4) Mamy własnego agenta/remailera/dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkim i bezpiecznym wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przesłania.

 

Mamy klientów na całym świecie:


1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiedni zapas i szybka dostawa spełniają ich pragnienia.
2) Opinie rynkowe i opinie o towarach będą mile widziane, spełnienie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwały od klientów.

 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt:

E-mail: sinosource6666@gmail.com

Whatsapp: + 86-13657291547

 

 

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas