Prawne steroidy anaboliczne Dianabol, Metandienone CAS 72-63-9 White Powder Bodybuilding Supplement

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: 72-63-9
Minimalne zamówienie: 5 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretnie zamaskowana paczka lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000 kg / tydzień
Numer CAS: 72–63–9 Wygląd: biały proszek
Formuła molekularna: C20H28O2 Waga molekularna: 300,43512
uszczelka: 1kg worek netto / foliowy lub puszka Stosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina
High Light:

budowanie mięśni sterydów anabolicznych

,

naturalnych sterydów anabolicznych

Legalne sterydy anaboliczne Dianabol, metandienon CAS: 72-63-9 Suplement kulturystyczny w postaci białego proszku

 

Dianabol (metandrostenolon, metandienon) był jednym z najważniejszych sterydów anabolicznych w kulturystyce od czasu jego wprowadzenia w 1958 roku. Powszechnie znany również jako „Dbol”, ten doustny związek jest najlepiej stosowany w cyklach sterydowych w połączeniu ze steroidami do wstrzykiwań, ale może być wartości używanej również samodzielnie.

 

Szybkie Szczegóły:

 

Nazwa produktu: Dianabol, Metandienone, Methandrostenolone
CAS: 72-63-9
Nr EINECS: 200-787-2
Czystość: 99% min
MF: C20H28O2
MW: 300,43512
Wygląd: biały krystaliczny proszek
Kategorie: Biochemia;Hydroksyketosteroidy;Steroidy
Standard jakości: USP30
Zastosowanie: materiał farmaceutyczny, hormon steroidowy, anabolina
Pakowanie: worek 1kg netto / foliowy lub puszka

 

COA i HPLC:

 

POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Prawie biały krystaliczny proszek biały proszek
Identyfikacja IR, UV Pozytywny
Rozpuszczalność Praktycznie nierozpuszczalny w wodzie, rozpuszczalny w Zgodne
  96% etanol, w chloroformie i lodowatym kwasie octowym, słabo rozpuszczalny w eterze
Test (na bazie suchej) 97,0 ~ 103,0% 99,70%
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,22%
Pozostałość po zapłonie 0,2% maks 0,03%
Dokładny obrót + 7 ° ~ + 11 ° (1% m / v roztwór w 96% roztworze etanolu) + 9,3 °
Temperatura topnienia 163 ~ 167 ℃ 164,5 ~ 165,5 ℃
Substancje pokrewne Metylotestosteron: 0,5% maks <0,5%
  Dowolne inne nieokreślone: ​​0,5% maks <0,5%
Pozostałości rozpuszczalników Octan etylu: maks. 5000 ppm 210PPm
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem BP80

 

 

Co to jest Dianabol?

 

Dianabol jest jednym z najskuteczniejszych sterydów anabolicznych.Może naprawdę znacznie i bardzo szybko zwiększyć masę mięśniową każdego człowieka.Powszechnie określany jako D-bol w kręgach kulturystów, ten steryd działa jednocześnie na różne procesy organizmu, zwiększając produkcję mięśni i redukcję tłuszczu.

 

 

Dianabol ma bardzo silny składnik, który pomaga zwiększyć masę mięśniową, stracić tłuszcz i trwale zwiększyć siłę.Aktywnym składnikiem tego steroidu jest metandrostenolon.Ma potencjał, aby w krótkim czasie zwiększyć produkcję mięśni.

 

 

Stosowanie:

 

1) Jako tonik:

 

 

Metandienon skonfiskowany przez DEA w 2008 roku.
We wczesnych latach sześćdziesiątych lekarze często przepisywali kobietom codzienny metandienon jako tonik.Zostało to szybko przerwane po odkryciu jego silnie maskulinizujących skutków.

 

 

2) Kulturystyka:

 

Pomimo braku jakichkolwiek znanych zastosowań terapeutycznych, lek pozostał legalny do 2001 roku Kongres Stanów Zjednoczonych dodał pewne rodzaje sterydów, które mogą zawierać metandienon, ale nie muszą, do ustawy o substancjach kontrolowanych, jako poprawkę znaną jako Anabolic Steroid Control Act z 1990 roku. Ustawa ta umieściła sterydy w tej samej kategorii co niektóre amfetaminy jako narkotyk z „Wykazu III”, a posiadanie tych narkotyków skutkuje przestępstwem.Jest stosowany przez kulturystów, a metandienon nadal jest nielegalnie stosowany do dziś, zwykle łączony (w stosie) ze związkami do wstrzykiwań, takimi jak propionian testosteronu, enantan, cypionian, a także innymi lekami do wstrzykiwań, takimi jak octan etrenbolonu.


Kilku odnoszących sukcesy sportowców i profesjonalnych kulturystów przyznało się do długotrwałego stosowania metandienonu, zanim lek został zakazany, w tym Arnold Schwarzenegger. Inne sterydy połączone z metandienonem to przede wszystkim, jeśli nie zawsze, związki do wstrzykiwania, takie jak testosteron, trenbolon i nandrolon.Duże dawki i długotrwałe stosowanie metandienonu wiązały się z ekscentrycznym przerostem lewej komory, który wiąże się ze znacznie zwiększonym ryzykiem kardiomiopatii w przypadku wystąpienia hipertrofiatrii.Atletyczność jest zwykle związana z przerostem lewej komory;jednak naturalny atletyzm na ogół wykazuje koncentryczny wzrost lewej komory, który nie jest powiązany ze zwiększonym ryzykiem kardiomiopatii.

 

3) Wykrywanie użycia:

 

Metandienon podlega rozległej biotransformacji w wątrobie na różnych szlakach enzymatycznych.Główne metabolity w moczu są wykrywalne do 3 dni, a niedawno odkryty metabolit hydroksymetylowy jest wykrywany w moczu do 19 dni po podaniu pojedynczej dawki doustnej 5 mg.Kilka metabolitów występuje tylko w metandienonie.Metody wykrywania w próbkach moczu zwykle obejmują chromatografię gazową ze spektrometrią mas.

 

 

Korzyści ze stosowania Dianabolu:

 

Dianabol jest niezwykle silnym sterydem budującym mięśnie, który ma zarówno działanie anaboliczne, jak i androgenne na człowieka.Anaboliczny charakter Dianabolu zwiększa retencję azotu, a co za tym idzie produkcję mięśni.Jego zdolność do zwiększania reakcji azotu poprawia samopoczucie człowieka i produkcję białka w organizmie.Steryd pomaga również organizmowi szybko dostosować się do zwiększonego obciążenia pracą, co zmniejsza zmęczenie.

 

 

 

Kiedy na Dianabol, kulturyści dodają od 2 do 4 funtów wagi co tydzień przez półtora miesiąca.Znacząco zwiększa siłę ciała, ale jest najskuteczniejszy w połączeniu z odpowiednim programem ćwiczeń i dietą.

 

 

Jak powiedziałem wcześniej, Dianabol poprawia samopoczucie osoby, co sprawia, że ​​ludzie nazywają go sterydem zapewniającym dobre samopoczucie.Dianabol działa normalizująco na liczne procesy odpowiedzialne za zdrowie fizyczne i psychiczne.

 

 

Dianabol poprawia jakość snu i chroni przed wypaleniem z powodu częstego treningu.Dianabol zmniejsza zmęczenie ze względu na jego zdolność do poprawy syntezy RNA podczas forsownych treningów.Zmniejsza stres kataboliczny u użytkownika - fakt, który pozwala mu osiągać lepsze wyniki niż inne osoby, a także szybko regenerować się po ciężkim treningu.

 

 

Dianabol pomaga kulturystom w utrzymaniu białek w mięśniach.D-bol powoduje znaczną poprawę wzrostu insuliny.Insulina jest substancją kataboliczną wytwarzaną w wątrobie i wykorzystywaną w innych tkankach organizmu i jest bardzo ważna w metabolizmie.

 

 

Dianabol zapewnia zatem prawidłowe funkcjonowanie procesów metabolicznych organizmu nawet w okresach intensywnego treningu, stresu psychicznego i ograniczenia kalorycznego.Funkcja ta zapobiega rozkładaniu białek przez organizm w celu wytworzenia energii podczas ekstremalnych treningów, dzięki czemu zachowuje integralność mięśni.

 

 

Wielu sportowców uczyniło Dianabol swoim najbardziej zaufanym sterydem i często go używa w celu zwiększenia wzrostu mięśni i utrzymania szczytowej sprawności fizycznej.

 

 

Jest to jeden ze sterydów dostępnych na rynku, który ma działanie zarówno psychiczne, jak i fizyczne.Były niepotwierdzone doniesienia o zwiększaniu produkcji testosteronu, który jest niezbędny do zwiększenia masy mięśniowej.

 

 

Dawkowanie:

 

1) Pierwsze użycie - Dawkowanie Dbol dla początkujących:

 

 

Jeśli nigdy wcześniej nie suplementowałeś określonego sterydu anabolicznego, zawsze najlepiej jest utrzymywać dawkę raczej na niskim poziomie podczas pierwszego podejścia, aby nie wpaść w kłopoty.Musisz dowiedzieć się, jak reagujesz na określony steryd, aw tym przypadku, jeśli twoja dawka Dbol jest zbyt wysoka i napotkasz problemy, sprowadzisz tylko dodatkowy i niepotrzebny stres na swoje ciało.Mając to na uwadze, 10 mg dziennie zapewni zamiennik androgenów, ale dla prawdziwego efektu anabolicznego będziesz potrzebować dawki Dbol 20 mg dziennie.To idealna dawka dla początkujących;Można rozważyć 25 mg dziennie, ale naprawdę nie należy przekraczać tego punktu.Ponadto, chociaż może być niska, taka dawka gwarantuje znaczny wzrost masy i siły, jeśli zapewnisz odpowiednią ilość kalorii;może być niski, ale nie jest słaby.Co więcej, dla wielu może to być wszystko, czego kiedykolwiek potrzebują lub pragną Dianabol, a jeśli tak jest, taka dawka Dbol zapewni korzyści, których pragniesz za każdym razem.

 

 

2) Zwiększenie dawki:

 

 

Jeśli podobała Ci się pozytywna reakcja na 20 mg do 25 mg dziennie i pragniesz więcej, możesz założyć, że można użyć więcej, ale nadal w sferze bezpieczeństwa;w końcu, jeśli podobała ci się poprzednia pozytywna odpowiedź, jesteś jak większość mężczyzn pozytywną odpowiedzią.W takim przypadku można rozważyć dawkę Dbol od 30 mg do 50 mg dziennie.W przypadku większości mężczyzn 50 mg dziennie będzie maksymalną wartością, jakiej kiedykolwiek potrzebują lub chcą użyć;gdy przekroczysz tę kwotę, ryzyko związane z niekorzystnymi skutkami znacznie wzrośnie.Oczywiście przy każdej dawce trzeba być świadomym takich efektów, a za każdym razem, gdy ją zwiększasz, ryzyko rośnie;jednak znacznie wzrośnie powyżej 50 mg dziennie.Mimo to wspomnieliśmy powyżej, że może istnieć wyjątek od tej reguły i jest on mały.Niektórzy zawodowi kulturyści mogą potrzebować większych dawek poza sezonem, ale takich dawek nigdy nie należy stosować dłużej niż 2 tygodnie ze względu na silną hepatotoksyczność tego sterydu.Na przykład, jeśli kulturysta zaczyna od 50 mg dziennie, mógłby zwiększyć ją do 75 mg lub nawet 100 mg dziennie przez kilka tygodni, ale w tym momencie musiałby zakończyć stosowanie.

 

 

Przepis na gotowanie:

 

1) 20 ml przy 50 mg / ml
1 gram proszku Methandrostenolone
1 zlewka odpowiednia do przechowywania płynów
19 ml 190 Proof Grain Alcohol

 

 

2) 250 ml przy 80 mg / ml
20 gramów proszku Methandrostenolone (1 ml = 1,12 g) 17,86 ml
40ml BB
10 ml BA
182,14 ml oleju z pestek winogron

 

 

3) 250 ml przy 80 mg / ml
20 g proszku Dianabol (1,12 g / ml) 17,86 ml 1 g = 0,89 ml
60ml BB
15 ml BA
157,14 ml oleju z pestek winogron

 

 

4) 100 ml przy 50 mg / ml
dianabol 5 g (5,6 ml)
15% gwajakol
2% BA
18% BB
30% EO
Olej z pestek winogron 29,4ml

 

 

5) 50 ml przy 50 mg / ml
2,5 g proszku 2,23 ml
1% ba 0,5ml
18% bb 9ml
15% gwajakol 7,5 ml
czerwony olej 31,77 ml (1 ml = 0,909 g)

 

 

Prawne steroidy anaboliczne Dianabol, Metandienone CAS 72-63-9 White Powder Bodybuilding Supplement 0

 

Inne powiązane popularne sterydy:

 

1 Testosteron Enanthate CAS: 315-37-7
2 Octan testosteronu CAS: 1045-69-8
3 Propionian testosteronu CAS: 57-85-2
4 Cypionian testosteronu CAS: 58-20-8
5 Fenylopropionian testosteronu CAS: 1255-49-8
6 Isocaproate testosteronu CAS: 15262-86-9
7 Dekanian testosteronu CAS: 5721-91-5
8 Undekanian testosteronu CAS: 5949-44-0
9 Sustanon 250  
10 Cypionian 1-testosteronu  
11 Turinabol CAS: 855-19-6
12 Doustny Turinabol CAS: 2446-23-3
13 Stanolone CAS: 521-18-6
14 Dekanian nandrolonu (DECA) CAS: 360-70-3
15 Cypionian nandrolonu CAS: 601-63-8
16 Nandrolon Phenypropionate (NPP) CAS: 62-90-8
17 Octan boldenonu CAS: 2363-59-9
18 Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS: 13103-34-9
19 Propionian drostanolonu (Masteron) CAS: 521-12-0
20 Drostanolone Enanthate CAS: 472-61-1
21 Octan metenolonu (Primobolan) CAS: 434-05-9
22 Methenolone Enanthate CAS: 303-42-4
23 Octan trenbolonu CAS: 10161-34-9
24 Trenbolon Enanthate  
25 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu CAS: 23454-33-3
26 Epiandrosteron CAS: 481-29-8
Steroid doustny
27 Anavar CAS: 53-39-4
28 Anadrol CAS: 434-07-1
29 Winstrol CAS: 10418-03-8
30 Dianabol CAS: 72-63-9
31 Superdrol CAS: 3381-88-2
32 Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) CAS: 54965-24-1
33 Cytrynian Clomiphene (Clomid) CAS: 50-41-9
34 Cytrynian Toremifenu (Fareston) CAS: 89778-27-8
35 Femara CAS: 112809-51-5
36 Aromasin CAS: 107868-30-4
37 Proviron CAS: 1424-00-6
38 Arimidex CAS: 120511-73-1
39 Formestan CAS: 566-48-3
40 Kabergolina (Caber) CAS: 81409-90-7
41 Finasteryd CAS: 98319-26-7
42 Dutasteride CAS: 164656-23-9
SARMy
43 Ostarine (MK-2866) CAS: 841205-47-8
44 Cardarine (GW-501516) CAS: 317318-70-0
45 Andarine (S4) CAS: 401900-40-1
46 Ligandrol (LGD-4033) CAS: 1165910-22-4
47 Ibutamoren (MK-677) CAS: 159752-10-0
48 RAD140 CAS: 118237-47-0
49 SR9009 CAS: 1379686-30-2
50 YK11 CAS: 431579-34-9
Wzmocnienie płci
51 Avanafil CAS: 330784-47-9
52 Vardenafil CAS: 224785-91-5
53 Sildenafil CAS: 119356-77-3
54 Cytrynian sildenafilu CAS: 171599-83-0
55 Chlorowodorek wardenafilu CAS: 431579-34-9
56 Chlorowodorek CAS: 431579-34-9
57 Chlorowodorek johimbiny CAS: 65-19-0

 

Nasza przewaga:

 

Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:


1) Standard: Standard Enterprise
2) Cała czystość:> = 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.

 

Szybka i bezpieczna dostawa:


1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.
3) Wskaźnik przepustowości celnej:> = 99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam w szybkiej i bezpiecznej wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przeniesienia.

 

Mamy klientów na całym świecie:


1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają ich oczekiwania.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat towarów będą mile widziane, a spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu:

 

E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

 

 

Szczegóły kontaktu
Ben

Numer telefonu : Wickr: sinosource

WhatsApp : +8613657291547