Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Białe surowe proszki hormonalne Stanozol, suplementy budujące mięśnie 99% czystości

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Im Online Czat teraz

Białe surowe proszki hormonalne Stanozol, suplementy budujące mięśnie 99% czystości

Chiny Białe surowe proszki hormonalne Stanozol, suplementy budujące mięśnie 99% czystości dostawca

Duży Obraz :  Białe surowe proszki hormonalne Stanozol, suplementy budujące mięśnie 99% czystości

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001, GMP, USP, KOSHER
Numer modelu: 10418-03-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny ukryty pakiet i zgodnie z wymaganiami
Czas dostawy: 3-7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000 kg / miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
CAS:: 10418-03-8 Czystość:: 99%
Wygląd:: biały krystaliczny proszek Czas wysyłki:: 3-7 dni roboczych
Stosowanie:: Kulturystyka i zawody sportowców Wyrazić:: Fedex.,DHL,EMS. Fedex., DHL, EMS. Hongkong Post,etc Hongkong Post itp
High Light:

muscle building anabolic steroids

,

anabolic legal steroids

Najwyższej jakości doustne steroidy anaboliczne Stanozol, biały proszek do wzmocnienia mięśni

 

Szybkie Szczegóły:

 

Nazwa produktu Stanozolol
Inna nazwa Winstrol
Stronie internetowej  
Numer rejestru CAS 10418-03-8
EINECS 233-894-8
Formuła molekularna C21H32N2O
Waga molekularna 328,49
Kontakt whatsapp: + 8618872220784
Analiza 99%
Wygląd biały proszek
Pakiet 1kg / worek z folii aluminiowej lub w razie potrzeby
Stosowanie może być stosowany jako materiał farmaceutyczny
Minimalna wielkość zamówienia 10g
Czas realizacji wysyłki W ciągu 24 godzin od otrzymania płatności
Opcje płatności Western Union, MoneyGram, T / T, Bitcoiny
Cena £ Negocjowane
Wysyłka  Ekspresowa dostawa za pośrednictwem DHL, EMS, Fedex, HKEMS, TNT, UPS (w ciągu 3-7 dni po dokonaniu płatności)

 

 

Opis:

 

W przypadku sterydów anabolicznych może promować syntezę białek, hamować glukoneogenezę białek, obniżać poziom cholesterolu we krwi i trój acylowy olej Gan, sprzyjać odkładaniu się wapnia i fosforu oraz zmniejszać efekt hamowania szpiku kostnego, zwiększać siłę fizyczną, apetyt, przyrost masy ciała.Zapobieganie i leczenie dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego;Poważny uraz, przewlekła infekcja, niedożywienie i inne choroby.

 

Hormon Stanozolol nie nadaje się dobrze do budowania masy;wysoce anaboliczny i bardzo lekko androgenny jest to steryd o wiele bardziej zdolny do wzmacniania i cięcia.Ze względu na jego zdolność do radykalnego obniżania SHBG może być stosowany w cyklu łączenia jako środek do zwiększenia wydajności innych hormonów, zwiększenia wolnego testosteronu, a nawet zestalenia zysków w większym stopniu, ale większość stwierdzi, że inne sterydy są znacznie bardziej korzystne w długi bieg;to naprawdę jeden z niewielu sterydów, które możemy trafnie nazwać sterydem tnącym.Dla tych, którzy zdecydują się, dawki Winstrolu 50 mg dziennie mogą dodać trochę do cyklu łączenia na końcu, zapewniając korzyści, jak omówiono, ale ogólnie nie jest to nasza najlepsza opcja.

 

Bez wątpienia stanozolol jest znacznie bardziej korzystny dla cyklu cięcia niż jest to cykl łączący, a wiele szczurów na siłowni i konkurencyjnych kulturystów uzupełnia ten steryd właśnie w tym celu.Standardowe dawki Winstrolu na ogół mieszczą się w zakresie 50 mg dziennie przez 6-8 tygodni, a niektóre osoby decydują się na nawet 100 mg dziennie przez cały czas stosowania.Jest to trochę za wysoka dawka i może być dość stresująca dla wątroby, ponieważ jest bardzo wątrobowa i może dalej

naprawdę zakrzywiaj swoje profile lipidowe w negatywny sposób.Możemy jednak zrobić wyjątek z wyższymi dawkami Winstrolu, ale tylko krótkoterminowo, ale może to być bardzo przydatne.

Winstrol w dawkach 100 mg dziennie dla kulturystów biorących udział w zawodach na 10-14 dni przed zawodami może być bardzo przydatny, a ponieważ jest to bardzo krótki okres, problemy z wątrobą i lipidami nie są tak duże.Wielu konkurencyjnych kulturystów będzie uzupełniać hormon Stanozolol w dawce 50 mg dziennie przez 6 tygodni, a następnie zwiększać go do 100 mg każdego dnia tuż przed pokazem przez ostatnie dwa tygodnie, aby naprawdę dodać dodatkowy poziom twardości do ich sylwetki.

 

Certyfikat Autentyczności:

 

POZYCJE TESTOWE SPECYFIKACJA WYNIKI
Opis Biały lub prawie biały krystaliczny proszek Biały proszek
Identyfikacja Pozytywny Pozytywny
Analiza 97,00 ~ 103,00% 99,38%
Strata przy suszeniu 0,5% maks 0,25%
Temperatura topnienia 95 ~ 99ºC 96,0 ~ 98,0ºC
Dokładny obrót + 48 ° ~ + 51 ° + 49,0 °
Lotne zanieczyszczenia organiczne spełnia wymagania. Zgodne
Pozostałości rozpuszczalników spełnia wymagania. Zgodne
Wniosek Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32

 

Aplikacje:

 

Doustne stosowanie stanozololu może również mieć głęboki wpływ na poziom SHBG (globuliny wiążącej hormony płciowe).Jest to charakterystyczne dla wszystkich sterydów anaboliczno / androgennych, jednak ich siła działania i forma podania sprawiają, że Winstrol jest szczególnie godny uwagi pod tym względem.Ponieważ białka wiążące osocze, takie jak SHBG, działają w celu tymczasowego powstrzymania hormonów steroidowych przed wywieraniem aktywności, efekt ten zapewni większy procent wolnego (niezwiązanego) hormonu steroidowego w organizmie.Może to oznaczać skuteczny mechanizm, w którym stanozolol może zwiększać siłę jednocześnie stosowanego steroidu.W tym celu można również dodać Proviron, który ma niezwykle wysokie powinowactwo do SHBG.To powinowactwo może spowodować, że Proviron wyprze inne słabsze substraty dla SHBG (takie jak testosteron), inny mechanizm, w którym może wzrosnąć poziom wolnego hormonu.Dodanie Winstrolu i Provironu do następnego cyklu testosteronowego może zatem okazać się bardzo przydatne, znacznie poprawiając stan wolny tego silnie budującego mięśnie androgenu.

 

Dawkowanie:

 

Dawki Winstrol do cyklu spęczania:

 

Steryd anaboliczny Stanozolol, najczęściej znany jako Winstrol lub Winny, jest dla większości mężczyzn złym wyborem do łączenia.Hormon Stanozolol nie nadaje się dobrze do budowania masy;wysoce anaboliczny i bardzo lekko androgenny jest to steryd o wiele bardziej zdolny do wzmacniania i cięcia.Ze względu na jego zdolność do radykalnego obniżania SHBG może być stosowany w cyklu łączenia jako środek do zwiększenia wydajności innych hormonów, zwiększenia wolnego testosteronu, a nawet zestalenia zysków w większym stopniu, ale większość stwierdzi, że inne sterydy są znacznie bardziej korzystne w długi bieg;to naprawdę jeden z niewielu sterydów, które możemy trafnie nazwać sterydem tnącym.Dla tych, którzy zdecydują się, dawki Winstrolu 50 mg dziennie mogą dodać trochę do cyklu łączenia na końcu, zapewniając korzyści, jak omówiono, ale ogólnie nie jest to nasza najlepsza opcja.

 

Dawki Winstrol do cyklu cięcia:

 

Bez wątpienia stanozolol jest znacznie bardziej korzystny dla cyklu cięcia niż jest to cykl łączący, a wiele szczurów na siłowni i konkurencyjnych kulturystów uzupełnia ten steryd właśnie w tym celu.Standardowe dawki Winstrolu na ogół mieszczą się w zakresie 50 mg dziennie przez 6-8 tygodni, a niektóre osoby decydują się na nawet 100 mg dziennie przez cały czas stosowania.Jest to trochę za wysoka dawka i może być dość stresująca dla wątroby, ponieważ jest bardzo wątrobowa i może dodatkowo naprawdę negatywnie zakrzywić twoje profile lipidowe.Możemy jednak zrobić wyjątek z wyższymi dawkami Winstrolu, ale tylko krótkoterminowo, ale może to być bardzo przydatne.Winstrol w dawkach 100 mg dziennie dla kulturystów biorących udział w zawodach na 10-14 dni przed zawodami może być bardzo przydatny, a ponieważ jest to bardzo krótki okres, problemy z wątrobą i lipidami nie są tak duże.Wielu konkurencyjnych kulturystów będzie uzupełniać hormon Stanozolol w dawce 50 mg dziennie przez 6 tygodni, a następnie zwiększać go do 100 mg każdego dnia tuż przed pokazem przez ostatnie dwa tygodnie, aby naprawdę dodać dodatkowy poziom twardości do ich sylwetki.

 

Efekty Stanozolol:

 

Stanozolol nie jest sterydem anabolicznym, który większość osób określiłaby jako „steryd zwiększający objętość”, mimo że jest stosowany do zwalczania chorób wyniszczających mięśnie.Dla sportowca, który chce masować, nie jest to doskonały wybór.Niektórzy sportowcy używają go poza sezonem, aby uzyskać silną redukcję SHBG, aby inne hormony były bardziej skuteczne, ale nie jest to zbyt mądra praktyka.Stanozolol nie jest tym, co nazwalibyśmy najbardziej niebezpiecznym sterydem, ale nie jest też najbardziej przyjaznym dla skutków ubocznych.Najlepiej zachować stosowanie, gdy hormon zapewni najwięcej korzyści.

Ważna uwaga: stosowanie poza sezonem przez kobiety może być bardziej skuteczne niż stosowanie przez mężczyzn poza sezonem, ponieważ kobiety są bardziej wrażliwe na hormon i mogą wydobyć z niego więcej.Jednak dla większości kobiet są lepsze opcje poza sezonem i one również uznają, że jest lepiej zachowany na inne okresy użytkowania.

 

Trudno powiedzieć, czy cięcie lub użycie sportowe jest najlepszym zastosowaniem dla Stanozololu, ponieważ może być bardzo skuteczny w obu przypadkach.To steryd, który ma zdolność znacznego zwiększania siły i bez dużego przyrostu masy ciała.To sprawia, że ​​jest to doskonały steryd dla wielu sportowców.Siła nie tylko oznacza moc, ale może oznaczać zarówno moc, jak i szybkość, a moc i szybkość to nazwa gry dla wielu sportowców.Wykazano również, że stanozolol ma pozytywny wpływ na siłę ścięgien, a także siłę kości (pamiętaj, że jest stosowany w leczeniu osteoporozy).Są tacy, którzy narzekają na bolące stawy podczas stosowania Stanozololu, a niektórzy twierdzą, że osoby uprawiające sporty wybuchowe nie powinny go stosować z tego powodu, ale odpowiedni trening, odpowiednia dieta i plan suplementacji oraz właściwe stosowanie sprawiają, że jest to bardzo łatwy problem, którego można uniknąć.Gdyby to był tak poważny problem, nie byłby to steryd, który był i jest stale obecny w prawie każdym sporcie na całym świecie.

 

Ważna uwaga: Ból stawów czasami związany ze Stanozololem jest najczęściej przez tych, którzy używają go w cyklu cięcia, szczególnie kulturystów i szczurów na siłowni.Steryd najczęściej pojawia się w cyklu cięcia pod koniec cyklu, gdy osoba jest już chuda i sucha niż zwykle.Kiedy jesteśmy wyjątkowo szczupli i suchi, często bolą nas stawy, zwłaszcza gdy intensywnie trenujemy.Niektórzy kulturyści i niektórzy sportowcy używają małej dawki Nandrolonu, aby pomóc w walce z bólami stawów podczas tej fazy.

Pozostaje nam wtedy samo cięcie.Stanozolol jest jednym z najlepszych wyborów do cyklu cięcia, ponieważ zapewnia twardszy i bardziej zdefiniowany wygląd.Ten wygląd nie pojawi się, jeśli nie jesteś jeszcze szczupły, ale sprawi, że szczupła sylwetka będzie wyglądać jeszcze lepiej.Jest to również świetny przedmiot do zachowania siły, która często jest tracona, gdy pod ręką jest ciężka dieta.Ciężka dieta, której koniecznie towarzyszy niskie spożycie kalorii, często powoduje utratę siły, a stanozolol może pomóc zmniejszyć tę utratę.Jest również świetnym sterydem do zachowania beztłuszczowej masy ciała, która często jest tracona z tych samych powodów, dla których siła jest zmniejszona.Nie możemy powiedzieć, że Stanozolol jest najlepszym sterydem do tego celu, ale odgrywa rolę i jest mile widzianym dodatkiem do ogólnego planu cięcia.

 

Produkty powiązane:

 

Nazwa produktu Nr CAS
Seria testosteronu
Testosteron Enanthate CAS 315-37-7
Baza testosteronu CAS 58-22-0
Octan testosteronu CAS 1045-69-8
Propionian testosteronu CAS 57-85-2
Cypionian testosteronu CAS 58-20-8
Fenylopropionian testosteronu CAS 1255-49-8
Isocaproate testosteronu CAS 15262-86-9
Dekanian testosteronu CAS 5721-91-5
Testosteron Sustanon 250 /
Undekanian testosteronu CAS 5949-44-0
Fluoksymesteron (Halotestin) CAS 76-43-7
17-metylotestosteron CAS 58-18-4
Mestanolon CAS 521-11-9
Mesterolone (Proviron) CAS 1424-00-6
Doustny Turinabol CAS 2446-23-3
17a-metylo-1-testosteron CAS 65-04-3
Octan Clostebolu (Turinabol) CAS 855-19-6
1-Testosteron CAS 65-06-5
Seria nandrolonu
Nandrolon CAS 434-22-0
Dekanian nandrolonu (DECA) CAS 360-70-3
Nandrolon Phenypropionate (Durabolin) CAS 62-90-8
Stanolon (Androstanolon) CAS 521-18-6
Miboleron CAS 3704-09-4
Propionbinian nandrolonu CAS
Cypionian nandrolonu CAS 601-63-8
Seria trenbolonu
Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) CAS 10161-34-9
Trenbolon Enanthate CAS 10161-33-8
Metribolon (metylotrienolon) CAS 965-93-5
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu (parabolan) CAS 23454-33-3
Baza trenbolonu CAS 10161-33-8
Tibolone CAS 5630-53-5
Seria Boldenone
Boldenone Base CAS 846-48-0
Boldenone Undecylenate (Equipoise) CAS 13103-34-9
Octan boldenonu CAS 2363-59-9
Boldenone Cypionate CAS 106505-90-2
Sterydy doustne
Oxymetholone (Anadrol) CAS 434-07-1
Oxandrolone (Anavar) CAS 53-39-4
Stanozolol (Winstrol) CAS 10418-03-8
Stanozolol (Winstrol) Micro Powder CAS 10418-03-8
Dianabol (metandienon) CAS 72-63-9
Seria Drostanolone
Propionian drostanolonu (Masteron) CAS 521-12-0
Drostanolone Enanthate CAS 472-61-1
Metasteron (Superdrol) CAS 3381-88-2
Seria metenolonów
Methenolone Enanthate CAS 303-42-4
Octan metenolonu / Primobolan CAS 434-05-9
Sterydy antyestrogenowe
Tamoksyfen CAS 10540-29-1
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) CAS 54965-24-1
Cytrynian klomifenu CAS 50-41-9
Cytrynian toremifenu CAS 89778-27-8
Eksemestan (Aromasin) CAS 107868-30-4
Formestan CAS 566-48-3
Anastrozol (Arimidex) CAS 120511-73-1
Letrazol (Femara) CAS 112809-51-5
Wzmocnienie płci
Cialis (Tadalafil) CAS 171596-29-5
Cytrynian sildenafilu () CAS 171599-83-0
Mesylan sildenafilu /
Chlorowodorek wardenafilu (Levitra) CAS 224785-91-5
HCL CAS 119356-77-3
Dutasteride (Avodart) CAS 164656-23-9
Finasteryd CAS 98319-26-7
Johimbina HCL CAS 65-19-0
Rozpuszczalniki do sterydów
Benzoesan benzylu CAS 120-51-4
Alkohol benzylowy CAS 100-51-6
Olej z pestek winogron CAS 85594-37-2
Oleinian etylu CAS 111-62-6
Guaiacol CAS 90-05-1
Polisorbat 80 (Tween 80) CAS 9005-65-6
Glikol polietylenowy (PEG) CAS 25322-68-3
Glikol propylenowy CAS 57-55-6
Olej MCT  
Seria SARM
MK-2866 (Ostarine, Enobosarm) CAS 841205-47-8
GW501516 (GSK-516, Cardarine) CAS 317318-70-0
MK-677 (Ibutamoren) CAS 159634-47-6
S-4 (Andarine, GTX-007) CAS401900-40-1
LGD-4033 CAS1165910-22-4
SR9009 CAS1379686-30-2
SR9011 CAS1379686-29-9
YK-11 CAS431579-34-9
RAD140 CAS1182367-47-0
AICAR (Acadesine) CAS 2627-69-2
Hormony polipeptydowe
CJC1295 bez DAC CAS 863288-34-0
CJC1295 z DAC CAS 863288-34-0
Hexarelin CAS 140703-51-1
MGF  
PEG MGF  
MT-1 CAS 75921-69-6
MT-2 CAS 121062-08-6
GHRP-2 CAS 158861-67-7
GHRP-6 CAS 87616-84-0
Ipamorelin CAS 170851-70-4
Sermorelin CAS 86168-78-7
Oksytocyna CAS 50-56-6
TB500 CAS 77591-33-4
Powiat Radziecki 157  
AOD 9604 CAS 221231-10-3
Triptorelin CAS 57773-63-4
Tesamorelin CAS 218949-48-5
DSIP CAS 62568-57-4
Selank  
PT141 CAS 189691-06-3
Gonadorelin CAS 34973-08-5
Epitalon 307297-39-8
IGF-1 LR3 1mg
GDF-8 1mg
Wiśniewska 344  
Utrata tłuszczu
T3 / Liotyronina sodu / Cytomel CAS 55-06-1
Sól sodowa T4 / L-tyroksyny CAS 25416-65-3
L-karnityna CAS 541-15-1
DMAA CAS 13803-74-2
Teobromina CAS 83-67-0
Synefryna CAS 94-07-5
Rimonabant CAS 168273-06-1
Lorcaserin HCl CAS 846589-98-8
CLA (sprzężony kwas linolowy) CAS 2420-56-6
Orlistat  

 

Proces pakowania i dostawy:

 

1 Wystarczające zapasy, abyśmy mogli szybko dostarczyć towar tego samego dnia, w którym otrzymamy płatność.

 

2 Wyrafinowany i profesjonalny agent logistyczny.Bierzemy odpowiedzialność za zapewnienie naszym klientom szybkiej dostawy i bezpiecznej wysyłki.

 

3 Dobrze wyszkolony i zdyscyplinowany zespół pakujący.Unikalne sposoby wysyłki jednorazowo 10 gramów do 100 kg proszków do miejsca docelowego.Szybka i dyskretna przesyłka może zostać zorganizowana w celu zagwarantowania przepustki celnej.

 

4 Zdjęcia opakowania i kod haczykowy są dostarczane w ciągu 18 godzin od otrzymania płatności.Zaktualizowane informacje o śledzeniu będą dostarczane co drugi dzień.

 

5 Obsługa posprzedażna: Wszelkie pytania lub problemy po otrzymaniu produktu, prosimy o kontakt.Problemy zostaną natychmiast rozwiązane.

 

Przewagi konkurencyjne:


1. Nasza firma jest renomowanym producentem farmaceutycznym specjalizującym się w surowych proszkach steroidowych w Chinach kontynentalnych.Jest nie tylko wiodącym producentem proszków steroidowych i surowców farmaceutycznych w centralnej części Chin, ale także eksportuje na cały świat.Wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio przez fabrykę.


2. Nasze produkty są eksportowane do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów.Miesięczna wydajność to ponad 100 kg.Dbamy o dużą liczbę lojalnych klientów obsługujących siłownie, boiska sportowe, placówki medyczne, kliniki i tak dalej.


3. Produkty najwyższej jakości w najbardziej konkurencyjnej cenie.Dostępne są bezpłatne próbki.


4. Dobrze zamaskowane opakowanie.Szybka i bezpieczna dostawa przez DHL, TNT, FedEx, HKEMS, UPS itp.


5. Elastyczne warunki płatności.


6. Ekskluzywna obsługa klienta oraz terminowa i pomocna obsługa posprzedażna 24/7 online.

 

 

Jak złożyć zamówienie:

 

Krok 1 Nazwij swoje potrzeby (jaki produkt, ilość
Krok 2 Pełna płatność miałaby nastąpić po uzgodnieniu wszystkich szczegółów.
Krok 3 Przesyłka zostanie wysłana po otrzymaniu płatności.
Krok 4 Informacje o paczce byłyby oferowane (zdjęcie, numer śledzenia)
Krok 5 Wreszcie dostaniesz paczkę za 5 ~ 9 dni.

 

 

 

Wszelkie pytania, prosimy o kontakt ze mną.

 

E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)