Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyDoustne steroidy anaboliczne

Bezpieczne surowe sterydy Muslce Growth Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Im Online Czat teraz

Bezpieczne surowe sterydy Muslce Growth Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8

Chiny Bezpieczne surowe sterydy Muslce Growth Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8 dostawca
Bezpieczne surowe sterydy Muslce Growth Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8 dostawca Bezpieczne surowe sterydy Muslce Growth Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8 dostawca

Duży Obraz :  Bezpieczne surowe sterydy Muslce Growth Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP, ISO9001, USP, KOSHER
Numer modelu: 10418-03-8

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 5 gramów
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dyskretny ukryty pakiet lub w razie potrzeby
Czas dostawy: 3 ~ 7 dni roboczych
Zasady płatności: Western Union, Moneygram, Bitcoin i przelew bankowy
Możliwość Supply: 5000 kg / tydzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Numer CAS: 10418-03-8 Wygląd: biały proszek
Formuła molekularna: C21H32N2O Waga molekularna: 328,49
Czystość: 99,5% min Temperatura topnienia: 242 ° C
High Light:

muscle building anabolic steroids

,

anabolic legal steroids

Top Quanlity Bezpieczne surowe sterydy Proszek do wzrostu mięśni Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8
 
 
1. szybkie szczegóły:
 
Nazwa produktu: Stanozolol
Inna nazwa: Winstrol
CAS: 10418-03-8
Numer EINECS: 233-894-8
Wzór cząsteczkowy: C21H32N2O
Masa cząsteczkowa: 328,49
Temperatura topnienia: 242 ° C
Oznaczenie: 99%
Wygląd: biały lub prawie biały krystaliczny proszek
Minimalna wielkość zamówienia: 10g
Zastosowanie: W przypadku chronicznych chorób wyniszczających, chorób i operacji kruchych cienkich, wątłych, osteoporozy, karłowatych dzieci, niedokrwistości aplastycznej itp.
Kategorie: Farmacja;Aktywne składniki farmaceutyczne;Biochemia;Sterydy (inne)
Standardowe: USP28 / BP2003
 
 
2. opis:
 
Winstrol to popularna nazwa stanozololu sterydów anabolicznych.Związek ten jest pochodną dihydrotestosteronu, chociaż jego działanie jest znacznie łagodniejsze niż ten androgen z natury.Technicznie jest klasyfikowany jako steryd anaboliczny, który we wczesnych badaniach wykazał nieco większą tendencję do wzrostu mięśni niż aktywność androgenna.
Podczas gdy dihydrotestosteron tak naprawdę zapewnia tylko androgenne skutki uboczne po podaniu, stanozolol zamiast tego zapewnia wysokiej jakości wzrost mięśni.Właściwości anaboliczne tej substancji są nadal łagodne w porównaniu z wieloma silniejszymi związkami, ale nadal jest to dobry, niezawodny budowniczy mięśni.
Jego właściwości anaboliczne mogłyby być nawet porównywalne z Dianabolem, ale Winstrol nie ma takiej samej tendencji do zatrzymywania wody.Stanozolol zawiera również tę samą metylację c17, którą widzimy w przypadku Dianabol, zmianę stosowaną tak, że możliwe jest podawanie doustne.Jednak pomimo tego projektu istnieje wiele wersji do wstrzykiwania tego steroidu.
Ponieważ stanozolol nie jest zdolny do przekształcania się w estrogen, antyestrogen nie jest konieczny podczas stosowania tego steroidu, ginekomastia nie jest problemem nawet u najbardziej wrażliwych osób.
Ponieważ estrogen jest również przyczyną zatrzymywania wody, zamiast wyglądu masywnego, Winstrol zapewnia szczupły, wysokiej jakości wygląd bez obawy o nadmierne zatrzymywanie płynów podskórnych.To sprawia, że ​​jest świetnym sterydem do stosowania podczas cykli cięcia, gdy głównym problemem jest zatrzymywanie wody i tłuszczu.Jest również bardzo popularny wśród sportowców w połączonych sportach siłowych / szybkościowych, takich jak lekkoatletyka.
 
Pierwsza zmiana polega na wprowadzeniu przyłączonej grupy pirazolowej do pierścienia A hormonu, zastępując grupę 3-keto.Ta modyfikacja oficjalnie klasyfikuje Stanozol jako heterocykliczny steryd.Hormon zawiera również dodaną grupę metylową w celu ochrony hormonu po podaniu.Ta zmiana strukturalna ma miejsce na 17. pozycji węgla, która oficjalnie klasyfikuje Stanozol jako steryd anaboliczny C17-alfa alkilowany (C17-aa).
 
Dzięki połączeniu zmian strukturalnych znacznie zmniejsza to androgenność hormonu i znacznie zwiększa jego siłę anaboliczną.Oficjalnie Winstrol ma anaboliczne wskaźniki 320 i androgenne 20. Co ważniejsze, jego oceny doskonale przekładają się na rzeczywiste efekty, dając nam niezwykle korzystny steryd anaboliczny.
 
Winstrol ma wiele pozytywnych cech steroidowych, z których jedną jest jego zdolność do znacznego obniżania globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG).Pozwala to na spoczynek większej ilości steroidów w stanie niezwiązanym, a także zapewnia wzrost wolnego testosteronu.Podczas gdy wiele sterydów anabolicznych niższych SHBG Winstrol wydaje się mieć znacznie silniejsze powinowactwo niż większość.W rzeczywistości badania wykazały prawie 50% redukcję SHBG w ciągu zaledwie kilku dni stosowania, a nawet przy stosunkowo niskich dawkach.
 
 
3. zastosowanie:
 
Dawki Winstrol do cyklu spęczania:
Steryd anaboliczny Stanozolol, najczęściej znany jako Winstrol lub Winny, jest dla większości mężczyzn złym wyborem do łączenia.Hormon Stanozolol nie nadaje się dobrze do budowania masy;wysoce anaboliczny i bardzo lekko androgenny jest to steryd o wiele bardziej zdolny do wzmacniania i cięcia.Ze względu na jego zdolność do radykalnego obniżania SHBG może być stosowany w cyklu łączenia jako środek do zwiększenia wydajności innych hormonów, zwiększenia wolnego testosteronu, a nawet zestalenia zysków w większym stopniu, ale większość stwierdzi, że inne sterydy są znacznie bardziej korzystne w długi bieg;to naprawdę jeden z niewielu sterydów, które możemy trafnie nazwać sterydem tnącym.Dla tych, którzy zdecydują się, dawki Winstrolu 50 mg dziennie mogą dodać trochę do cyklu łączenia na końcu, zapewniając korzyści, jak omówiono, ale ogólnie nie jest to nasza najlepsza opcja.
Dawki Winstrol do cyklu cięcia:
Bez wątpienia stanozolol jest znacznie bardziej korzystny dla cyklu cięcia niż jest to cykl łączący, a wiele szczurów na siłowni i konkurencyjnych kulturystów uzupełnia ten steryd właśnie w tym celu.Standardowe dawki Winstrolu na ogół mieszczą się w zakresie 50 mg dziennie przez 6-8 tygodni, a niektóre osoby decydują się na nawet 100 mg dziennie przez cały czas stosowania.Jest to trochę za wysoka dawka i może być dość stresująca dla wątroby, ponieważ jest bardzo wątrobowa i może dodatkowo naprawdę negatywnie zakrzywić twoje profile lipidowe.Możemy jednak zrobić wyjątek z wyższymi dawkami Winstrolu, ale tylko krótkoterminowo, ale może to być bardzo przydatne.Winstrol w dawkach 100 mg dziennie dla kulturystów biorących udział w zawodach na 10-14 dni przed zawodami może być bardzo przydatny, a ponieważ jest to bardzo krótki okres, problemy z wątrobą i lipidami nie są tak duże.Wielu konkurencyjnych kulturystów będzie uzupełniać hormon Stanozolol w dawce 50 mg dziennie przez 6 tygodni, a następnie zwiększać go do 100 mg każdego dnia tuż przed pokazem przez ostatnie dwa tygodnie, aby naprawdę dodać dodatkowy poziom twardości do ich sylwetki.
 
 
4. COA:
 
Opis Biały krystaliczny proszek
Nr ref.Standard Standard korporacyjny

 

Wyniki testów analitycznych

Identyfikacja Conform (In, Ul) Odpowiadać
Temperatura topnienia 228 ~ 235 ℃ 231 ~ 234 ℃
Dokładny obrót + 34 ~ + 40 ° + 36 °
Strata przy suszeniu ≤1% 0,3%
Inne sterydy

≤2% (TLC)

 

Przechodzić
Organiczne lotne nieczystości ≤2500 PPM 1000PPM
Analiza 98,0 ~ 100,5% 99%
Wniosek (Bądź zgodny ze standardem Enterprise)
 
 
5. efekty:
 
Winstrol nie jest tym, co nazwalibyśmy spęczniającym sterydem.Rzadko znajdziesz ten steryd w pozasezonowym stosie zdobywania masy.Jednak może być stosowany w celu zwiększenia aktywności innych stosowanych steroidów ze względu na silną redukcję SHBG, ale generalnie nie jest to zalecane.Kiedy zagłębimy się w skutki uboczne Winstrolu, przekonamy się, że jest on bardzo hepatotoksyczny i należy go stosować tylko wtedy, gdy jest najbardziej wartościowy.W przypadku sportowca płci męskiej nie nastąpi to w fazie łączenia.
 
Jeśli chodzi o łączenie poza sezonem, możemy zrobić więcej wyjątków w przypadku kobiet.Kobiety są znacznie bardziej wrażliwe na sterydy, a plany krótkich serii mogą być bardzo korzystne w tej fazie.Ale znowu, prawdopodobnie są lepsze opcje.
 
Efekty Winstrolu są niewątpliwie najbardziej korzystne dla bezpośredniego zwiększenia wydajności o charakterze atletycznym.Mówimy o funkcjonalnych sportowcach wyczynowych, a nie kulturystach czy sportowcach fizycznych.Ten steryd ma zdolność znacznego zwiększania siły, co może przekładać się zarówno na moc, jak i szybkość.Co więcej, osiągnie to bez dodawania dodatkowego ciężaru, który może utrudniać niektórym w zależności od sportu, a także powodować niechcianą uwagę wścibskich oczu.Byli tacy, którzy powiedzieli, że Winstrol nie jest dobry dla sportowców wyczynowych, szczególnie tych w sportach wybuchowych z powodu potencjalnego osłabienia ścięgien, ale jest to mniej więcej anegdotyczna histeria na forum dyskusyjnym, która potwierdza to twierdzenie.W rzeczywistości wiele badań wykazało, że może mieć pozytywny wpływ na wzmocnienie ścięgien i już wiemy, że jest dobry dla kości.Jeśli nie, nie byłby stosowany w leczeniu osteoporozy.
 
Oprócz lekkoatletyki, efekty Winstrol na siłownię lub kulturystykę będą najlepiej widoczne, gdy jesteś już nieco szczupły.Steryd pomoże uzyskać bardziej suchy, twardszy wygląd, ale tylko wtedy, gdy jesteś stosunkowo szczupły.Pomoże również w zachowaniu tkanki beztłuszczowej, ale nie w bardzo dużym stopniu, który często jest potrzebny w takiej fazie.Zwykle zaleca się, aby Winstrol był używany tylko w tym charakterze jako pomocniczy steryd, a nie jako podstawowy lub podstawowy steryd.
 
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą bardzo skorzystać na Winstrol podczas fazy cięcia.Chociaż nie będzie to najlepszy środek konserwujący beztłuszczową tkankę, wielu twierdzi, że utrzymuje większą siłę, która często jest tracona podczas diety, gdy w grze jest Winstrol.Unaczynienie powinno również stać się bardziej wyraźne i ogólnie osoba powinna cieszyć się ogólnym wzmocnieniem definicji.
 
 
6. funkcje i cechy:
 
Pierwsza zmiana polega na wprowadzeniu przyłączonej grupy pirazolowej do pierścienia A hormonu, zastępując grupę 3-keto.Ta modyfikacja oficjalnie klasyfikuje Stanozol jako heterocykliczny steryd.Hormon zawiera również dodaną grupę metylową w celu ochrony hormonu po podaniu.Ta zmiana strukturalna ma miejsce na 17. pozycji węgla, która oficjalnie klasyfikuje Stanozol jako steryd anaboliczny C17-alfa alkilowany (C17-aa).
Dzięki połączeniu zmian strukturalnych znacznie zmniejsza to androgenność hormonu i znacznie zwiększa jego siłę anaboliczną.Oficjalnie Winstrol ma anaboliczne wskaźniki 320 i androgenne 20. Co ważniejsze, jego oceny doskonale przekładają się na rzeczywiste efekty, dając nam niezwykle korzystny steryd anaboliczny.
Winstrol ma wiele pozytywnych cech steroidowych, z których jedną jest jego zdolność do znacznego obniżania globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG).Pozwala to na spoczynek większej ilości steroidów w stanie niezwiązanym, a także zapewnia wzrost wolnego testosteronu.Podczas gdy wiele sterydów anabolicznych niższych SHBG Winstrol wydaje się mieć znacznie silniejsze powinowactwo niż większość.W rzeczywistości badania wykazały prawie 50% redukcję SHBG w ciągu zaledwie kilku dni stosowania, a nawet przy stosunkowo niskich dawkach.
 
 
7. dawkowanie:
 
Sportowiec biorący udział w zawodach jest zdecydowanie tym, który najbardziej i ogólnie odniesie korzyści z hormonu Stanozolol podczas swojej rzeczywistej fazy zawodów;w rzeczywistości może to być jeden z najważniejszych sterydów anabolicznych wszechczasów w tej kategorii.Jednym z głównych efektów Winstrol jest zwiększenie siły, a wzrost siły może być faktyczną siłą fizyczną, a także rzeczywistą prędkością i po prostu zapewnić lepiej funkcjonującego bardziej wydajnego sportowca.Ponadto, ponieważ ten steryd nie gromadzi się na dużej masie, w wielu przypadkach nie wzbudza wielu podejrzeń, a to może być ważne dla testowanego sportowca.Brak budowania masy może być również istotny dla sportowców uprawiających określone dyscypliny, w których duże znaczenie ma prędkość.
 
Dla kulturysty hormon Stanozolol ma ważne miejsce i generalnie będzie to w fazie zawodów lub diety;kiedy osoba próbuje ciąć.Efekty Winstrol są w dużej mierze odpowiedzialne za pomoc w tworzeniu przyjemnej sylwetki;w szczególności dotyczy to wyglądu twardości.Jednym z głównych efektów Winstrolu jest stwardnienie mięśni, ale pamiętaj, że musisz być już szczupły, aby czerpać tę nagrodę;nie utrudni tłustej sylwetki.Dla optymalnego stosowania suplementacja tego steroidu jest najlepsza, gdy tłuszcz w organizmie jest już niski, najlepiej jednocyfrowy;jeśli nie jesteś na poziomie jednocyfrowym, możesz poczekać i dodać go, gdy osiągniesz maksymalne wyniki.
 
Takie użycie zapewni bardziej suchy i twardszy wygląd, a jako bonus będzie również bardziej naczyniowy.Ponadto, ponieważ ten steryd ma tendencję do zwiększania siły, podczas gdy na diecie niskokalorycznej hormon Stanozolol pomaga utrzymać siłę i zachować tkankę mięśniową często traconą podczas diety;Połącz to z utwardzającymi efektami Winstrolu i masz dobrze tnący steryd anaboliczny.
 
 
8. przepis:
 
20 ml Winstrol @ 50 mg / ml zawiesiny na bazie wody:
Proszek Stanozolol 1g
BB 24% - 4,8ml
BA 3% - 0,6 ml
PS 80 3% - 0,6 ml
Woda destylowana 12,5 ml
wymieszać proszek, BB, BA i PS 80 i podgrzewać do rozpuszczenia.przefiltruj, dodaj wodę i potrząśnij do diabła.Przed użyciem zawiesinę należy dobrze wstrząsnąć.
Poza tym winstrol można parzyć na bazie oleju:
Receptura na bazie oleju Winstrol 50 mg / ml 100 ml:
Proszek stanozolol - 5 gramów
2% BA - 2mL
20% BB - 20 ml
15% gwajakolu - 15 ml
 
 
9.Jak przeprowadzić zamówienie na sterydy?
 
Po pierwsze: daj mi znać, jakich przedmiotów szukasz, ich ilość i kraj docelowy;
 
Po drugie: potwierdzasz wszystkie szczegóły i proponujesz nam zamówienie;
 
Po trzecie: wysyłamy szczegółową cenę naszego produktu i oferujemy odpowiednie odniesienie do metody wysyłki;
 
Po czwarte: potwierdzasz zamówienie i wpłacasz 100% z góry oraz przesyłasz nam dokładny adres;
 
Po piąte: Organizujemy przesyłkę zgodnie z Twoimi wymaganiami;
 
Po szóste: Oferujemy obsługę posprzedażną po otrzymaniu przesyłki.
 
 
10. nasze zalety i usługi:
 
Ty Wei Biotech.Co., Ltd jest aktywną firmą, która specjalizuje się głównie w proszkach hormonów steroidowych i innych surowcach chemicznych.
 
Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie:
 
1) Standard: Standard Enterprise
2) Cała czystość:> = 99%
3) Jesteśmy producentem i możemy zapewnić produkty wysokiej jakości w cenie fabrycznej.
 
Szybka i bezpieczna dostawa:
 
1) Przesyłka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności.Dostępny numer śledzenia
2) Bezpieczna i dyskretna przesyłka.Różne metody transportu do wyboru.
3) Wskaźnik przepustowości celnej:> = 99%
4) Mamy własnego agenta / remailera / dystrybutora, który może pomóc nam w bardzo szybkiej i bezpiecznej wysyłce naszych produktów, a także mamy tam zapasy do przeniesienia.
 
Mamy klientów na całym świecie:
 
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się swobodnie, a odpowiednie zapasy i szybka dostawa spełniają Twoje oczekiwania.
2) Opinie rynkowe i opinie na temat towarów będą mile widziane, a spełnienie wymagań klientów jest naszym obowiązkiem.
3) Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, pierwszorzędna obsługa zyskują zaufanie i pochwałę klientów.
 
Ciepła obsługa posprzedażna:
 
1) Nasza aplikacja WhatsApp i skype są dostępne przez 24 godziny, e-mail zostanie wysłany, gdy tylko to zobaczymy.
2) jeśli pakiet utknie w urzędzie celnym, mamy politykę ponownego wysyłania.
3) W razie potrzeby możemy podać szczegółowe instrukcje dotyczące umiejętności gotowania sterydów.
 
 
11. nasze produkty powiązane:
 
Seria testosteronu  
Testosteron (CAS: 58-22-0)
Octan testosteronu (CAS: 1045-69-8)
Cypionian testosteronu (CAS: 58-20-8)
Dekanian testosteronu (CAS: 5721-91-5)
Enanthate testosteronu (CAS: 315-37-7)
Fenylopropionian testosteronu (CAS: 1255-49-8)
Izokapronian testosteronu (CAS: 15262-86-9)
Propionian testosteronu (CAS: 57-85-2)
Testosteron Sustanon 250  
Undekanian testosteronu (CAS: 5949-44-0)
Metylotestosteron (17-metylotestosteron) (CAS: 58-18-4)
Doustny turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron) (CAS: 2446-23-3)
Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu, octan Clostebolu) (CAS: 855-19-6)
Mestanolon (CAS: 521-11-9)
Stanolon (androstanolon) (CAS: 521-18-6)
Mesterolone (Proviron) (CAS: 1424-00-6)
Fluoksymesteron (Halotestin) (CAS: 76-43-7)
Seria nandrolonu  
Nandrolon (CAS: 434-22-0)
Dekanian nandrolonu (DECA) (CAS: 360-70-3)
Fenylopropionian nandrolonu (Durabolin) (CAS: 62-90-8)
Octan dehydronandrolonu (CAS: 2590-41-2)
Cypionian nandrolonu (CAS: 601-63-8)
Laurynian nandrolonu (CAS: 26490-31-3)
Propionian nandrolonu (CAS: 7207-92-3)
Undecylan nandrolonu (CAS: 862-89-5)
Seria trenbolonu  
Trenbolon Enanthate (CAS: 10161-33-8)
Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) (CAS: 10161-34-9)
Trenbolon Enanthate (parabolan)  
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu (CAS: 23454-33-3)
Metylotrienolon (CAS: 965-93-5)
Seria Boldenone  
Boldenone (CAS: 846-48-0)
Octan boldenonu (CAS: 846-46-0)
Boldenone Cypionate (CAS: 106505-90-2)
Boldenone Undecylenate (Equipoise) (CAS: 13103-34-9)
Seria DHEA  
Epiandrosteron (CAS: 481-29-8)
Dehydroepiandrosteron (DHEA) (CAS: 53-43-0)
7-keto DHEA (CAS: 566-19-8)
Seria Drostanolone  
Drostanolone Enanthate (CAS: 472-61-1)
Propionian drostanolonu (Masteron) (CAS: 521-12-0)
Proszek Superdrol (Metyl-drostanolon) (CAS: 3381-88-2)
Seria metenolonów  
Octan metenolonu (CAS: 434-05-9)
Methenolone Enanthate (CAS: 303-42-4)
Sterydy doustne  
Oxandrolone (Anavar) (CAS: 53-39-4)
Oxymetholone (Anadrol) (CAS: 434-07-1)
Stanozolol (Winstrol) (CAS: 10418-03-8)
Methandrostenolone (Dianabol, metandienon) (CAS: 72-63-9)
Seria antyestrogenów  
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) (CAS: 54965-24-1)
Cytrynian klomifenu (CAS: 50-41-9)
Anastrozol (CAS: 53-41-8)
Eksemestan (Aromasin) (CAS: 107868-30-4)
Letrazol (Femara) (CAS: 112809-51-5)
Fulwestrant (sterydy) (CAS: 129453-61-8)
Sterydy API  
Androsta-1,4-dien-3,17-dion (CAS: 897-06-3)
Androstenedion (CAS: 63-05-8)
Metoksydienon (CAS: 2322-77-2)
Wzmocnienie dla mężczyzn  
Avanafil (CAS: 330784-47-9)
Cialis (Tadalafil) (CAS: 171596-29-5)
chlorowodorek (CAS: 129938-20-1)
Dutasteride (CAS: 164656-23-9)
Finasteryd (CAS: 98319-26-7)
Baza Huanyang  
Baza Jinyang  
Baza Xinyang  
Cytrynian Sildenafilu (Vigra) (CAS: 171599-83-0)
Wardenafil (Levitra) (CAS: 224785-91-5)
Acetildenafil (CAS: 831217-01-7)
Johimbina HCl (CAS: 65-19-0)
Pro Hormones  
Formestan (CAS: 566-48-3)
Tibolone (CAS: 5630-53-5)
Trestolone (CAS: 3764-87-2)
Miboleron (CAS: 3704-09-4)
1-DHEA (CAS: 76822-24-7)
Środki znieczulające i przeciwbólowe  
Chlorowodorek prokainy (CAS: 51-05-8)
Chlorowodorek lidokainy (CAS: 73-78-9)
Chlorowodorek lidokainy (CAS: 73-78-9)
Benzokaina (CAS: 94-09-7)
Fenacetyna (CAS: 62-44-2)
Paracetamol (CAS: 103-90-2)
Peptydy  
CJC-1295 (CAS: 863288-34-0)
Przetwornik CJC-1295 DAC (CAS: 863288-34-0)
GHRP-2 (Pralmorelin) (CAS: 158861-67-7)
GHRP-6 (CAS: 87616-84-0)
PEG-MGF (CAS: 51022-70-9)
Eptifibatide (CAS: 148031-34-9)
Alarelin (CAS: 79561-22-1)
Melanotan-1  
Melanotan-II (MT-II) (CAS: 121062-08-6)
 
 
12. kontakt:
 
Ben
 
E-mail: sinosource6666@gmail.com
 
WhatsApp: + 86-13657291547
 
Nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli jesteś zainteresowany lub masz inne pytania, wymagania.Witamy!
 
Bezpieczne surowe sterydy Muslce Growth Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)