Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyLudzki hormon wzrostu hormonu

Hormony polipeptydowe Melanotan II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Bezpieczne i szybkie opalanie skóry

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Im Online Czat teraz

Hormony polipeptydowe Melanotan II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Bezpieczne i szybkie opalanie skóry

Chiny Hormony polipeptydowe Melanotan II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Bezpieczne i szybkie opalanie skóry dostawca
Hormony polipeptydowe Melanotan II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Bezpieczne i szybkie opalanie skóry dostawca Hormony polipeptydowe Melanotan II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Bezpieczne i szybkie opalanie skóry dostawca Hormony polipeptydowe Melanotan II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Bezpieczne i szybkie opalanie skóry dostawca Hormony polipeptydowe Melanotan II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Bezpieczne i szybkie opalanie skóry dostawca

Duży Obraz :  Hormony polipeptydowe Melanotan II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Bezpieczne i szybkie opalanie skóry

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CN
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: ISO9001,BRC,GMP.KOSHER
Numer modelu: 121062-08-6

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10g
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: dyskretny pakietu
Czas dostawy: 5-8 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000 kg / tydzień
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
CAS: 121062-08-6 Synonimy: Melanotan-II
MF: C50H69N15O9 MW: 104,18
Wygląd: biały proszek Czystość: 99,21%
High Light:

human growth hormone steroid

,

legal human growth hormone

Hormony polipeptydowe melanotanu II CAS 121062-08-6 Melanotan 2 Opalanie skóry Bezpieczna i szybka wysyłka

 

Szybki szczegół:

 

NR CAS.: 121062-08-6
Synonimy: Melanotan-II
Wzór cząsteczkowy: C50H69N15O9
Masa cząsteczkowa: 1024,18
Sekwencja: Ac-Nle-cyclo (-beta-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-epsilon-Lys-NH2)
Wygląd: biały proszek
Czystość: 99,21%
Tożsamość (ESI-MS): 1024,18 ± 1,0
Źródło: Synteza chemiczna
Przechowywanie: Liofilizowany Melanotan II jest stabilny w temperaturze pokojowej przez 90 dni, jednakże powinien być przechowywany w zamrażarce poniżej -8 ° C przez dłuższy okres czasu.Po odtworzeniu Melanotan II należy przechowywać w lodówce w temperaturach nieprzekraczających 36 F.


 

Opis


Melanotan i melanotan II są analogami hormonu peptydowego alfa-melanocytów stymulującego opalanie skóry.

Podobnie jak jego poprzednik, Melanotan I, MT 2 odgrywa rolę w stymulowaniu melanogenezy, a tym samym zapewnia mechanizm ochronny przed promieniami UV, ponieważ melanocyty są w stanie zwiększyć produkcję i wydzielanie hormonu melaniny.

Naukowcom udało się również zauważyć inną cechę tego związku.MT 2 miał pozytywny wpływ na libido dzięki właściwościom afrodyzjaku.Naukowcy odkryli również, że MT 2 ma łagodny pozytywny efekt mobilizacji tłuszczu.

 

 

 

Certyfikat Autentyczności

 

 

Wygląd Biały lub prawie biały proszek Zgodny
Czystość (HPLC) ≥98% 99,10%
woda <6,0% 4,40%
Kwas octowy 3,0-8,0% 6,85%
Kwas trifluorooctowy <0,25% 0,18%
Peptyd ≥80% 84,56%
SM Zgodny Zgodny

 

 

 

 

 

Aplikacje:

 

Jeśli spojrzysz wystarczająco mocno, znajdziesz dziwne i cudowne harmonogramy dawkowania, w których użytkownik oblicza dzienną dawkę, mnożąc swoją masę ciała przez kofaktor.Być może takie podejście zostało przyjęte, ponieważ jest to metoda stosowana w trwających badaniach klinicznych.Zazwyczaj tego typu formuła sugerowałaby dawkę 1 mg MT-II dziennie dla osoby ważącej zaledwie 110 funtów (50 kg).Cyniczni z nas mogą być wybaczeni za myślenie, że te formuły są konstruowane przez tych, którzy są osobiście zainteresowani sprzedażą produktu, ponieważ uważam, że jest to więcej niż konieczne, aby osiągnąć wspaniały wynik.Rzeczywiście, istnieje wiele przypadków, w których użytkownicy czują, że zrobili się zbyt ciemni.Chociaż w zasadzie nie mam problemu ze skalą dawkowania masy ciała, nie mogę przestać myśleć, że jest ona nie tylko niepotrzebna (szczególnie dla osób z trudnościami matematycznymi), ale także unika możliwości stopniowego zwiększania dawek ze stosunkowo niskiego poziomu;coś, co zalecałbym do oceny indywidualnych poziomów tolerancji na skutki uboczne, szczególnie w przypadku MT-II.


W badaniach klinicznych w celu określenia skuteczności leków zazwyczaj stosowano dawki do 0,21 mg / kg dziennie dla melanotanu (16 mg dla osoby o masie ciała 75 kg (165 funtów)) i do 0,03 mg / kg dziennie dla melanotanu II (2,25 mg dla osoby o masie 75 kg ( 165lb) indywidualne).Jednak częściej w badaniach stosowano dawki odpowiednio 0,16 mg / kg (12 mg) i 0,025 mg / kg (1,875 mg).Przy tym poziomie dawkowania jedno takie badanie z udziałem Melanotanu wskazało na następujące przypadki skutków ubocznych u pacjentów:

Nudności 85%
Płukanie twarzy 75%
Zmęczenie 44%
Wymioty 26%
Reakcje w miejscu wstrzyknięcia 13%
Zero przypadków erekcji
Brak zmian parametrów życiowych lub parametrów hematologicznych, biochemii krwi (czynność wątroby i nerek)
Jak w przypadku każdego zażywania narkotyków, użytkownik w idealnym przypadku stara się zminimalizować niepożądane skutki uboczne, jednocześnie osiągając zadowalający wynik.Mając to na uwadze, sugerowałbym stosowanie zmniejszania dawek w celu oceny indywidualnej tolerancji pacjenta na skutki uboczne.

Zarówno MT, jak i MT II mogą być stosowane przez dłuższy czas, przy czym początkowe codzienne podawanie może trwać około 2-3 tygodnie lub do osiągnięcia pożądanego poziomu pigmentacji, po czym następuje faza podtrzymująca dwa wstrzyknięcia na tydzień.


 

Stosowanie :

 

 

Melanotan 2 (nazywany również Melanotanem II) to syntetycznie wytwarzany wariant hormonu peptydowego, naturalnie wytwarzanego w organizmie, który stymuluje melanogenezę, proces odpowiedzialny za pigmentację skóry.

Melanotan II, lek pierwotnie opracowany jako środek do opalania skóry, ale następnie zbadany jako potencjalny środek do leczenia dysfunkcji seksualnych.

W rezultacie w badaniach wykazano, że Melanotan 2 wykazuje działanie zmniejszające apetyt, lipolityczne i zwiększające libido, a także promujące opalanie skóry.

W badaniach wykazano, że Melanotan 2 wykazuje działanie zmniejszające apetyt, lipolityczne i zwiększające libido, a także promujące opalanie skóry.

Melanotan 2 był szeroko badany pod kątem zastosowania w ochronie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego ze światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę.

 

 

Dlaczego wybrałem MT-II:


Kulturysta planujący rywalizację na scenie musi poświęcić sporo czasu i uwagi na szczegóły, zanim będzie gotowy do startu.Bycie umięśnionym i zdefiniowanym jest podkreślone tylko przez ładną opaleniznę, aby linie i definicje wyskoczyły i stały się bardziej widoczne dla widzów i sędziów.Wejdź do heptapeptydu Melanotan II, teraz kulturyści mogą faktycznie chronić się przed nadmierną ekspozycją na słońce, jednocześnie zwiększając poziom melaniny.Skutkuje to ciemniejszą i bardziej opaloną cerą.Kiedy Melanotan II zostanie dodany do protokołu peptydowego prowadzącego do pokazu, zwiększy poziom melaniny, powodując opaleniznę;dodatkowo zwiększy utratę tkanki tłuszczowej i twardość mięśni.


- Rozwój octanu melanotanu II:


Początkowe stworzenie syntetycznego peptydu Melanotan 2 można przypisać Uniwersytetowi Arizony.W toku badań, których celem było opracowanie obrony przed rakiem skóry, położono nacisk na opracowanie metody stymulowania naturalnej melanogenezy, czyli naturalnej produkcji melaniny w skórze, bez bezpośredniej ekspozycji na potencjalnie szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe w świetle słonecznym.Początkowo naukowcy z University of Arizona próbowali bezpośrednio podać naturalnie występujący hormon alfa-MSH w celu uzyskania pożądanego rezultatu.
Chociaż strategia ta przyniosła obiecujące wyniki, ustalono, że naturalnie występujący MSH miał zbyt krótki okres półtrwania, aby mógł być realistycznie stosowany jako środek terapeutyczny.Jednak pozytywne wyniki uzyskane z administracji MSH zachęciły do ​​dalszych badań nad rozwojemMelanotan 1 i Melanotan 2, które wykazują podobne efekty, mając jednocześnie wydłużony okres półtrwania w funkcjonalnym zastosowaniu terapeutycznym.

 

-- Przechowywanie :


Fiolki do zamrażania są dozwolone tylko w przypadku fiolek niezmieszanych (tj. Fiolek nadal w postaci proszku i nie
rozpuszczone w wodzie), należy je jednak zawsze tylko zamrozić i ponownie rozmrozić
raz jako powtarzane cykle zamrażania / rozmrażania mogą uszkodzić łańcuch peptydowy.Ponieważ fiolki pozostają stabilne
w lodówce na 12 miesięcy (1 rok), fiolki do zamrażania należy zachować na wypadek sytuacji
w którym planujesz przechowywać niezmieszane fiolki dłużej niż 12 miesięcy.

 

 

 

Produkty powiązane

 

Nazwa Specyfikacja
MGF 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
PEG MGF 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
CJC-1295 z DAC 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
CJC-1295 bez DAC 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
PT-141 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
MT-1 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
MT-2 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-2 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-2 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-6 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
GHRP-6 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Ipamorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Hexarelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Sermorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Oksytocyna 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
TB500 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
HGH 176-191 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Triptorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Tesamorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Gonadorelin 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Gonadorelin 10 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
DSIP 2 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko
Selank 5 mg / fiolki, 10 fiolek / pudełko

 

 

Nasze produkty steroidowe

 

 

Seria testosteronu  
Testosteron (CAS: 58-22-0)
Octan testosteronu (CAS: 1045-69-8)
Cypionian testosteronu (CAS: 58-20-8)
Dekanian testosteronu (CAS: 5721-91-5)
Enanthate testosteronu (CAS: 315-37-7)
Fenylopropionian testosteronu (CAS: 1255-49-8)
Izokapronian testosteronu (CAS: 15262-86-9)
Propionian testosteronu (CAS: 57-85-2)
Testosteron Sustanon 250  
Undekanian testosteronu (CAS: 5949-44-0)
Metylotestosteron (17-metylotestosteron) (CAS: 58-18-4)
Doustny turinabol (4-chlorodehydrometylotestosteron) (CAS: 2446-23-3)
Turinabol (octan 4-chlorotestosteronu, octan Clostebolu) (CAS: 855-19-6)
Mestanolon (CAS: 521-11-9)
Stanolon (androstanolon) (CAS: 521-18-6)
Mesterolone (Proviron) (CAS: 1424-00-6)
Fluoksymesteron (Halotestin) (CAS: 76-43-7)
Seria nandrolonu  
Nandrolon (CAS: 434-22-0)
Dekanian nandrolonu (DECA) (CAS: 360-70-3)
Fenylopropionian nandrolonu (Durabolin) (CAS: 62-90-8)
Octan dehydronandrolonu (CAS: 2590-41-2)
Cypionian nandrolonu (CAS: 601-63-8)
Laurynian nandrolonu (CAS: 26490-31-3)
Propionian nandrolonu (CAS: 7207-92-3)
Undecylan nandrolonu (CAS: 862-89-5)
Seria trenbolonu  
Trenbolon Enanthate (CAS: 10161-33-8)
Octan trenbolonu (Finaplix H / Revalor-H) (CAS: 10161-34-9)
Trenbolon Enanthate (parabolan)  
Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu (CAS: 23454-33-3)
Metylotrienolon (CAS: 965-93-5)
Seria Boldenone  
Boldenone (CAS: 846-48-0)
Octan boldenonu (CAS: 846-46-0)
Boldenone Cypionate (CAS: 106505-90-2)
Boldenone Undecylenate (Equipoise) (CAS: 13103-34-9)
Seria DHEA  
Epiandrosteron (CAS: 481-29-8)
Dehydroepiandrosteron (DHEA) (CAS: 53-43-0)
7-keto DHEA (CAS: 566-19-8)
Seria Drostanolone  
Drostanolone Enanthate (CAS: 472-61-1)
Propionian drostanolonu (Masteron) (CAS: 521-12-0)
Proszek Superdrol (Metyl-drostanolon) (CAS: 3381-88-2)
Seria metenolonów  
Octan metenolonu (CAS: 434-05-9)
Methenolone Enanthate (CAS: 303-42-4)
Sterydy doustne  
Oxandrolone (Anavar) (CAS: 53-39-4)
Oxymetholone (Anadrol) (CAS: 434-07-1)
Stanozolol (Winstrol) (CAS: 10418-03-8)
Methandrostenolone (Dianabol, metandienon) (CAS: 72-63-9)
Seria antyestrogenów  
Cytrynian Tamoksyfenu (Nolvadex) (CAS: 54965-24-1)
Cytrynian klomifenu (CAS: 50-41-9)
Anastrozol (CAS: 53-41-8)
Eksemestan (Aromasin) (CAS: 107868-30-4)
Letrazol (Femara) (CAS: 112809-51-5)
Fulwestrant (sterydy) (CAS: 129453-61-8)
Sterydy API  
Androsta-1,4-dien-3,17-dion (CAS: 897-06-3)
Androstenedion (CAS: 63-05-8)
Metoksydienon (CAS: 2322-77-2)
Wzmocnienie dla mężczyzn  
Avanafil (CAS: 330784-47-9)
Cialis (Tadalafil) (CAS: 171596-29-5)
chlorowodorek (CAS: 129938-20-1)
Dutasteride (CAS: 164656-23-9)
Finasteryd (CAS: 98319-26-7)
Baza Huanyang  
Baza Jinyang  
Baza Xinyang  
Cytrynian Sildenafilu (Vigra) (CAS: 171599-83-0)
Wardenafil (Levitra) (CAS: 224785-91-5)
Acetildenafil (CAS: 831217-01-7)
Johimbina HCl (CAS: 65-19-0)
Pro Hormones  
Formestan (CAS: 566-48-3)
Tibolone (CAS: 5630-53-5)
Trestolone (CAS: 3764-87-2)
Miboleron (CAS: 3704-09-4)
1-DHEA (CAS: 76822-24-7)
Środki znieczulające i przeciwbólowe  
Chlorowodorek prokainy (CAS: 51-05-8)
Chlorowodorek lidokainy (CAS: 73-78-9)
Chlorowodorek lidokainy (CAS: 73-78-9)
Benzokaina (CAS: 94-09-7)
Fenacetyna (CAS: 62-44-2)
Paracetamol (CAS: 103-90-2)
Peptydy  
CJC-1295 (CAS: 863288-34-0)
Przetwornik CJC-1295 DAC (CAS: 863288-34-0)
GHRP-2 (Pralmorelin) (CAS: 158861-67-7)
GHRP-6 (CAS: 87616-84-0)
PEG-MGF (CAS: 51022-70-9)
Eptifibatide (CAS: 148031-34-9)
Alarelin (CAS: 79561-22-1)
Melanotan-1  
Melanotan-II (MT-II) (CAS: 121062-08-6)

 

 


Wysyłka i Dostawa

 

1. Paczki są zazwyczaj wysyłane w ciągu około 2 dni od otrzymania płatności.
2.Po każdej wysyłce dostarczymy Państwu:
1) numer śledzenia do śledzenia przesyłki online.
2) kilka zdjęć z zamówieniem i szczegółami.
3. o odprawie celnej zapakowaliśmy się w przebranie.Z naszego doświadczenia wynika, że ​​odpowiednia i bezpieczna dostawa nie będzie problemów.
4.Potwierdzamy 99% luzu.
Czy jest to najlepsza i najbezpieczniejsza wysyłka dla wszystkich naszych stałych klientów!


Szczegóły pakowania


Dyskretne sposoby pakowania zgodnie z wymaganiami, 99% przechodzi.

 

Przechowywanie


Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu i chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

 

MOQ


Akceptujemy każdą wymaganą ilość, od gramów do kilogramów.

 

Zamów informacje


Metody płatności: West Union, Moeny Gram, Bitcoin i przelew bankowy.
Sposoby dostawy: EMS, HKEMS, TNT, DHL, FedEX, UPS itp.
Czas wysyłki: w ciągu 12 godzin od potwierdzenia płatności
Inne usługi: bezpieczna przesyłka, wysoka czystość i najlepsza cena.

 

 

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną:E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

 

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)