Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyPrawne steroidy anaboliczne

Legal White Raw Steroids Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Im Online Czat teraz

Legal White Raw Steroids Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8

Chiny Legal White Raw Steroids Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8 dostawca
Legal White Raw Steroids Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8 dostawca Legal White Raw Steroids Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8 dostawca

Duży Obraz :  Legal White Raw Steroids Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: YW
Orzecznictwo: GMP,SGS,BV,ISO
Numer modelu: 434-07-1

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 gram
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Ukryte opakowanie i worek foliowy lub zgodnie z potrzebami celnymi
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram, Bitcoin
Możliwość Supply: 1000kg/miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
CAS: 10418-03-8 Synonimy: Tevabolin; Stanozolol; Winstrol; STANAZOL; EstazolAnabol; STANOZOL; Stromba;
Czystość: 99% Formuła: C21H32N2O
MW: 328,49200 Wygląd: proszek od białego do jasnożółtego
High Light:

legal muscle building steroids

,

trenbolone enanthate powder

CAS 10418-03-8 Białe surowe sterydy w proszku Stanozolol / Winstrol Prawne sterydy anaboliczne do wzrostu mięśni

 
Opis:
 
Winstrol lub Stanozolol to steryd anaboliczny stosowany w celu uzyskania szczupłej i twardej sylwetki, stosowany głównie jako doustny preparat podczas cykli cięcia w celu utraty tkanki tłuszczowej.Jest to wariant dihydrotestosteronu (DHT), więc możesz spodziewać się podobnych korzyści w zakresie utraty tłuszczu, jak w przypadku każdego innego steroidu pochodnego DHT.Dla większości użytkowników jest to tańsza alternatywa dla anavara i oczywiście jest bardziej dostępny na czarnym rynku.Ze względu na modyfikację pierścienia A jest to bardzo wyjątkowy steryd o bardzo wyjątkowych właściwościach tnących.To sprawia, że ​​winstrol jest top 3 sterydami do cięcia na rynku.
 
Winstrol ma wyjątkową zdolność obniżania ilości globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG), bardziej niż jakikolwiek inny steroid na rynku.SHBG to hormon, który wiąże się z innymi sterydami w twoim cyklu, czyniąc je bezużytecznymi;Mówiąc prosto, sprawia, że ​​przyjmowanie zbyt dużej ilości sterydów jest bezużyteczne, ponieważ je neutralizuje.Jednak stanozolol pozwala na układanie wielu sterydów w cyklu bez konieczności obniżania dawek.Ciekawym stosem byłby winstrol i proviron, pozwalający na maksymalną redukcję SHBG i maksymalizację efektywności cyklu.
 
Szybkie Szczegóły:
 
Nr CAS: 10418-03-8
 
Synonimy: Tevabolin; Stanozolol; Winstrol; STANAZOL; Estazol; Anabol; STANOZOL; Stromba;
 
Wzór: C21H32N2O
 
Dokładna masa: 328,25100
 
Masa cząsteczkowa: 328,49200
 
PSA: 48,91000
 
LogP: 4.11810
 
Wygląd i stan fizyczny: proszek barwy białej do jasnożółtej
 
Gęstość: 1,129 g / cm3
 
Temperatura topnienia: 242ºC
 
Temperatura wrzenia: 490,8ºC przy 760 mmHg
 
Temperatura zapłonu: 250,7ºC
 
Stabilność: stabilny w normalnych temperaturach i ciśnieniach.
 
Warunki przechowywania: 2-8ºC
 
Prężność par: 1,89E - 10 mmHg w 25 ° C
 
Certyfikat Autentyczności:
 
Elementy testowe
Standard analizy

Wyniki

Identyfikacja

IR:

Zgodne

UR:

Dokładny obrót

+ 34 ~ + 40 °

+ 36,2 °

Strata przy suszeniu

≤1%

0,6%

Inne sterydy

≤2% (TLC)

Zgodne

Organiczne lotne nieczystości

≤2500 PPM

1000PPM

Analiza

98,0 ~ 100,5%

99,58%

Wniosek

Specyfikacja jest zgodna ze standardem USP32.
 
Zastosowania produktu:
 
Winstrol to nazwa handlowa sterydu anabolicznego Stanazol.To trzeci najpopularniejszy i szeroko stosowany steryd anaboliczny w całej historii i na całym świecie.Pierwszym najpopularniejszym sterydem anabolicznym jest Dianabol (Methandrostenolone), drugim najpopularniejszym jest Nandrolone Decanoate (Deca Durabolin), a trzecim najbardziej popularnym jest Stanazol. kiedy uzyskał pozytywny wynik testu na obecność tego związku podczas Letnich Igrzysk Olimpijskich w Seulu w 1988 roku.
 
Informacje o Winstrolu zostały po raz pierwszy udokumentowane, opublikowane i ujawnione w 1959 roku. Wkrótce potem Winthrop Laboratories w Wielkiej Brytanii wyprodukowały go jako lek na receptę, aw 1961 roku Sterling w Stanach Zjednoczonych zakupił patent na lek.Wkrótce potem został wypuszczony na rynek północnoamerykański i otrzymał markę Winstrol.
 
Uasge:
 
Stanozolol Winstrol, to jeden z najpopularniejszych sterydów anabolicznych.Stanozolol Winstrol można podawać doustnie lub domięśniowo.Niektóre z jego zastosowań terapeutycznych obejmują leczenie niedokrwistości aplastycznej i dziedzicznego obrzęku naczynioruchowego.Został również wskazany jako terapia wspomagająca w leczeniu różnych innych schorzeń, takich jak zaburzenia naczyniowe i zaburzenia wzrostu.
 
Podobnie jak w przypadku wielu sterydów anabolicznych, Stanozolol Winstrol jest stosowany w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie, ofiar poparzeń, nadmiernej ekspozycji na kortykosteroidy i osteoporozy.Był również stosowany jako pomoc w leczeniu złamań kości, a nawet był z powodzeniem stosowany w leczeniu otyłości, gdy występują zaburzenia równowagi hormonalnej.Specyficzne formy raka piersi, leczenie obrzęku naczynioruchowego, a nawet niektóre formy leczenia opóźnionego wzrostu u dzieci okazały się skuteczne.I w przeciwieństwie do wielu sterydów anabolicznych w USA Stanozolol Winstrol nigdy nie stracił aprobaty FDA.
 
Efekty Winstrol:
 
Chociaż Winstrol jest używany do zapobiegania marnowaniu tkanki chudej, nie jest tym, co nazwalibyśmy sterydem zwiększającym objętość.Rzadko znajdziesz ten steryd w pozasezonowym stosie zdobywania masy.Jednak może być stosowany w celu zwiększenia aktywności innych stosowanych steroidów ze względu na silną redukcję SHBG, ale generalnie nie jest to zalecane.Kiedy zagłębimy się w skutki uboczne Winstrolu, stwierdzimy, że jest on bardzo hepatotoksyczny i stosowanie powinno być ograniczone do czasu, gdy jest najbardziej wartościowe.W przypadku sportowca płci męskiej nie nastąpi to w fazie łączenia.
 
Jeśli chodzi o łączenie poza sezonem, możemy zrobić więcej wyjątków w przypadku kobiet.Kobiety są znacznie bardziej wrażliwe na sterydy, a plany krótkich serii mogą być bardzo korzystne w tej fazie.Ale znowu, prawdopodobnie są lepsze opcje.
 
Efekty Winstrolu są niewątpliwie najbardziej korzystne dla bezpośredniego zwiększenia wydajności o charakterze atletycznym.Mówimy o funkcjonalnych sportowcach wyczynowych, a nie kulturystach czy sportowcach sylwetkowych.Ten steryd ma zdolność znacznego zwiększenia siły, co może przełożyć się zarówno na moc, jak i szybkość.Co więcej, osiągnie to bez dodawania dodatkowego ciężaru, który może utrudniać niektórym w zależności od sportu, a także powodować niechcianą uwagę wścibskich oczu.Byli tacy, którzy powiedzieli, że Winstrol nie jest dobry dla sportowców wyczynowych, szczególnie tych w sportach wybuchowych z powodu potencjalnego osłabienia ścięgien, ale jest to mniej więcej anegdotyczna histeria na forum dyskusyjnym, która potwierdza to twierdzenie.W rzeczywistości wiele badań wykazało, że może mieć pozytywny wpływ na wzmocnienie ścięgien i już wiemy, że jest dobry dla kości.W przeciwnym razie nie byłby stosowany w leczeniu osteoporozy.
 
Są też tacy, którzy skarżą się na bóle stawów podczas stosowania Winstrolu.Jako steryd, który nie aromatyzuje, nie będzie retencji wody, ale „uczucie suchości” może nie być tym, o czym wielu myśli.Większość osób używających sterydów będzie sportowcami fizycznymi lub szczurami gimnastycznymi podczas fazy cięcia.Zazwyczaj dodają go do planu na późnym etapie diety, gdy są już szczupli.Zwykle, gdy stajesz się bardzo szczupły, chudy kulturysta sprawia, że ​​stawy stają się trochę niewygodne.Z lub bez Winstrol ten dyskomfort może potencjalnie istnieć.Jeśli chodzi o profesjonalnych sportowców, którzy mają do dyspozycji prawie wszystkie sterydy, pamiętaj, że gdyby Winstrol nie był skuteczny w sporcie wyczynowym, wielu sportowców nie uczyniłoby go podstawowym i ulubionym wyborem.W rzeczywistości połączenie Winstrolu z niskimi dawkami Nandrolonu jest bardzo powszechnym stosem wśród wielu sportowców, a ten stack znacznie wyeliminuje potencjalny dyskomfort stawów, jeśli taki istnieje.
 
Oprócz lekkoatletyki, efekty Winstrol na siłownię lub kulturystykę będą najlepiej widoczne, gdy jesteś już nieco szczupły.Steryd pomoże uzyskać bardziej suchy, twardszy wygląd, ale tylko wtedy, gdy jesteś stosunkowo szczupły.Pomoże również w zachowaniu tkanki beztłuszczowej, ale nie w bardzo dużym stopniu, który często jest potrzebny w takiej fazie.Zwykle zaleca się, aby Winstrol był używany tylko w tym charakterze jako pomocniczy steryd, a nie jako podstawowy lub podstawowy steryd.
 
Zarówno mężczyźni, jak i kobiety mogą bardzo skorzystać na Winstrol podczas fazy cięcia.Chociaż nie będzie to najlepszy środek konserwujący beztłuszczową tkankę, wielu twierdzi, że utrzymuje większą siłę, która często jest tracona podczas diety, gdy w grze jest Winstrol.Unaczynienie powinno również stać się bardziej wyraźne i ogólnie osoba powinna cieszyć się ogólnym wzmocnieniem definicji.
 

Funkcje i cechy Winstrol


Stanozolol to steryd anaboliczno-androgenny pochodzący z dihydrotestosteronu (DHT), a dokładniej zmieniona strukturalnie forma.Stanozolol jest hormonem DHT z dwiema zmianami strukturalnymi, które dają nam związek Winstrol.Pierwsza zmiana polega na wprowadzeniu przyłączonej grupy pirazolowej do pierścienia A hormonu, zastępując grupę 3-keto.Ta modyfikacja oficjalnie klasyfikuje stanozolol jako steryd heterocykliczny.Hormon zawiera również dodaną grupę metylową w celu ochrony hormonu po podaniu.Ta zmiana strukturalna ma miejsce na 17. pozycji węgla, oficjalnie klasyfikując stanozolol jako steryd anaboliczny C17-alfa alkilowany (C17-aa).

 

Dzięki połączeniu zmian strukturalnych znacznie zmniejsza to androgenność hormonu i znacznie zwiększa jego siłę anaboliczną.Oficjalnie Winstrol ma anaboliczne wskaźniki 320 i androgenne 20. Co ważniejsze, jego oceny doskonale przekładają się na rzeczywiste efekty, dając nam niezwykle korzystny steryd anaboliczny.

 

Winstrol ma wiele pozytywnych cech steroidowych, z których jedną jest jego zdolność do znacznego obniżania globuliny wiążącej hormony płciowe (SHBG).Pozwala to na spoczynek większej ilości steroidów w stanie niezwiązanym, a także zapewnia wzrost wolnego testosteronu.Podczas gdy wiele sterydów anabolicznych niższych SHBG Winstrol wydaje się mieć znacznie silniejsze powinowactwo niż większość.W rzeczywistości badania wykazały prawie 50% redukcję SHBG w ciągu zaledwie kilku dni stosowania, a nawet przy stosunkowo niskich dawkach.

 

Oprócz redukcji SHBG, która jest jedną z jego podstawowych cech, Winstrol zwiększy syntezę białek i znacznie zwiększy retencję azotu w mięśniach.Steryd będzie również całkiem przyzwoity w zwiększaniu liczby czerwonych krwinek i hamowaniu hormonów glukokortykoidowych, ale nie w stopniu takim, jak wiele innych steroidów.Pod wieloma względami mamy łagodne, ale równomierne posiadanie niektórych podstawowych cech steroidowych w połączeniu z dramatyczną redukcją SHBG, która daje nam kontrolowany i unikalny związek.To naprawdę jeden z najłatwiejszych do zrozumienia sterydów anabolicznych.

 

Patrząc na bezpośrednie funkcje i cechy Winstrol, jest jeszcze jedna kwestia, którą musimy omówić.Hormon Stanozolol jest zarówno doustnym sterydem anabolicznym, który można wstrzykiwać.Obie formy składają się z tego samego identycznego hormonu Stanozolol.1 mg jednej postaci odpowiada 1 mg drugiej postaci.Niektóre badania sugerują, że doustny Winstrol może zmniejszać SHBG nieco bardziej niż jego odpowiednik do wstrzykiwań, podczas gdy inne mówią, że formy do wstrzykiwań mogą być nieco silniejsze w ogólnym miligramie na miligram.

 

Jednak ogólnie wydaje się, że są to raczej nieistotne różnice, niezależnie od kierunku, w jakim idą.W rzeczywistości osoba powinna mieć możliwość uzyskania tych samych identycznych świadczeń w każdej z form.

 

Inną ważną uwagą często niezrozumianą na temat form Winstrol jest natura C17-aa.Zarówno stanozolol doustny, jak i do wstrzykiwań to sterydy anaboliczne C17-aa.Większość doustnych sterydów to C17-aa i chociaż sterydy do wstrzykiwań rzadko są wstrzykiwane, Stanozolol jest jednym z wyjątków.Forma do wstrzykiwań jest również powszechnie określana jako Winstrol Depot.

 

Produkty powiązane:
 
Główna lista produktów
Test
1 Enanthate testosteronu Nr CAS: 315-37-7
2 Cypionian testosteronu Nr CAS: 58-20-8
3 Propionian testosteronu Nr CAS: 57-85-2
4 Fenylopropionian testosteronu Nr CAS: 1255-49-8
5 Octan testosteronu Nr CAS: 1045-69-8
6 / Nr CAS: 58-22-0
7 Dekanian testosateronu Nr CAS: 5721-91-5
8 Undekanian testosteronu Nr CAS: 5949-44-0
9 Izokapronian testosteronu Nr CAS: 15262-86-9
10 Sustanon 250 Nr CAS: 57-85-2
11 / Nr CAS: 58-18-4
NAND
12 Dekanian nandrolonu Nr CAS: 360-70-3
13 Fenylopropionian nandrolonu Nr CAS: 62-90-8
14 / Nr CAS: 434-22-0
Pogrubienie
15 Undecylenian boldenonu Nr CAS: 13103-34-9
16 / Nr CAS: 846-48-0
17 Octan boldenonu Nr CAS: 2363-59-9
18 Boldenone cypionate Nr CAS: 106505-90-2
TREN
19 Octan trenbolonu Nr CAS: 10161-34-9
20 Ternbolone Enanthate Nr CAS: 472-61-546
21 / Nr CAS: 10161-33-8
22 Węglan heksahydrobenzylu trenbolonu Nr CAS: 23454-33-3
23 Metylotrienolon Nr CAS: 965-93-5
Dros
24 Propionian drostanolonu Nr CAS: 521-12-0
25 Drostanolone enanthate
26 Superdrol Nr CAS: 3381-88-2
Seria metenolonów
27 Octan metenolonu Nr CAS: 434-05-9
28 Enanthate metenolonu CAS nr 303-42-4
Proszek steroidów anabolicznych
29 Anadrol Nr CAS: 434-07-1
30 Winstrol Nr CAS: 10418-03-8
31 Anavar Nr CAS: 53-39-4
32 Methandrostenolone Nr CAS: 72-63-9
33 4-Chlorodehydromethyltestosterone Nr CAS: 2446-23-3
34 Miotolon / Myotolon Nr CAS: 1239-29-8
35 Halotestin / halotest Nr CAS: 76-43-7
Leki na odchudzanie
36 Lorcaserin Nr CAS: 616202-92-7
37 Chlorowodorek lorkaseryny Nr CAS: 846589-98-8
38 Orlistat Nr CAS: 96829-58-2
39 Zopiklon Nr CAS: 43200-80-2
40 Bromowodorek dekstrometorfanu Nr CAS: 125-69-9
41 L-trójjodotyronina Nr CAS: 6893-02-3
42 Sód lewotyroksyny Nr CAS: 25416-65-3
43 / Nr CAS: 51-28-5
Proszek wzmacniający męski
44 Tadalafil / Taladafil Nr CAS: 171596-29-5
45 Vardenafil Nr CAS: 224785-91-5
46 Hongdenafil Nr CAS: 831217-01-7
47 Baza Crepis
48 JinYang Alkali
49 XinYang Alkali
50 Chlorowodorek johimbiny Nr CAS: 65-19-0
51   Nr CAS: 119356-77-3
APIS do znieczulenia miejscowego
52 Benzokaina Nr CAS: 94-09-7
53 Baza lidokainy CAS No.:137-58-6
54 Chlorowodorek lidokainy Nr CAS: 73-78-9
55 Chlorowodorek prokainy NR CAS: 51-05-8
56 Chlorowodorek dikloniny Nr CAS: 536-43-6
57 Chlorowodorek tetrakainy Nr CAS: 136-47-0
58 Chlorowodorek artykainy Nr CAS: 23964-57-0
59 Chlorowodorek propitokainy Nr CAS: 1786-81-8
60 Chlorowodorek lewobupiwakainy Nr CAS: 27262-48-2
61 Mesylan ropiwakainy Nr CAS: 854056-07-8
Sarms Powder
62 YK11 1370003-76-1
63 SR9009 1379686-30-2
64 Andarine 401900-40-1
65 Rad140 1182367-47-0
66 Ostarine 841205-47-8
67 MK-677 159752-10-0
68 Lgd-4033 1165910-22-4
69 Gw501516 317318-70-0
70 Aicar 2627-69-2
 
Przewaga konkurencyjna:
 
1. Bogate doświadczenie: Mamy bogate doświadczenie w branży od lat.Nasze hormony steroidowe zostały sprzedane za granicą, np. Do USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Brazylii, Rosji, Australii, Szwecji, Rumunii, Niemiec i innych krajów.
2. Jakość i wysoka czystość: Wysoka czystość i jakość to podstawa naszego życia.Każda próbka do przetestowania jest mile widziana, MOQ tylko 10 gramów.
3. Bezpieczna i szybka dostawa: Produkty są w magazynie.Wiele różnych bezpiecznych metod pakowania, doświadczenie w wyborze ekspresu, 4 ~ 7 dni na przybycie, wskaźnik sukcesu 99%.
4. Dobra obsługa posprzedażna: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Postaraj się jak najlepiej rozwiązać różne problemy, które możesz napotkać.
5. Doświadczalne zamówienie i współpraca: Oprócz surowych proszków i płynów steroidowych oferujemy hormonalny roztwór i formułę.Mile widziane są wszelkie dyskusje i pytania, nawet wizyta w naszym laboratorium.
 
Legal White Raw Steroids Powder Stanozolol / Winstrol CAS 10418-03-8
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się ze mną:

E-mail: sinosource6666@gmail.com Whatsapp: + 86-13657291547

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Ben

Tel: Wickr: sinosource

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)