Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

You Wei Biotech. Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Wuhan Lianshangwang Technology Co., Ltd ma własny dział QA i QC może dostarczyć raport z testów, fabryka ma zaawansowane i kompletne wyposażenie, takie jak wysokociśnieniowy chromatograf cieczowy, chromatograf gazowy, spektrofotometr ultrafioletowy.

 • OEM / ODM
  Aby sprostać oczekiwaniom klientów, nasi pracownicy starają się, aby wszystko było perfekcyjne. Ustaliliśmy różne systemy zarządzania produkcją, system zapewnienia jakości i system obsługi sprzedaży.

  Zgodnie ze standardem GMP zainwestowaliśmy duże środki, aby stworzyć kompletny system QA i QCs, aby zapewnić naszą jakość. Posiadamy spektrofotometry HPLC, GC i UV o wysokiej wydajności i wysokiej czułości do analizy i kontroli produktów. Ponadto osiągnęliśmy standardy SGS jako audytowany dostawca.

  Działalność naszej firmy opiera się na uczciwości, zaufaniu i zrównoważonym rozwoju. Możemy więc eksportować nasz produkt na cały świat i zdobywać wysokie wyróżnienia przez naszych klientów. Aby dalej rozwijać rynek, pragniemy współpracować z wytwórnią i firmą handlową na całym świecie, aby osiągnąć pomyślną przyszłość.

 • R & D
  Wuhan Lianshangwang Technology Co., Ltd ustanowiła od 2015 roku. Mamy zaawansowany sprzęt i dojrzały personel techniczny. Nasze działania badawczo-rozwojowe można podzielić na trzy rodzaje: badania podstawowe, badania stosowane i rozwój eksperymentalny. Dzięki naszym staraniom stopniowo rozwinęliśmy się, aby stać się wiodącym producentem surowych proszków steroidowych w Chinach kontynentalnych.

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Ben

Tel: 86--13657291547

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)