Ty Wei Biotech. Spółka

 

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

You Wei Biotech. Co.,Ltd

Orzecznictwo
dobra jakość Testosteron Steryd anaboliczny na sprzedaż
Tak, otrzymałem paczkę, bardzo szybka dostawa! Doskonałe jakościowo proszki, tym razem ugotowałem je w 100% ZŁOTEJ trenbolone. hahaah Bardzo dobrze!

—— Drei z Australii

Świetne produkty najwyższej jakości! Polecam Debbie 110%!

—— Navee z USA

Ta partia użyłem jeszcze jej większości. TO JEST AWSOME! lol. Poważnie. To po prostu świetne. Siła na dachu. Pełna nawet mniej jedzenia. Jestem w nim zakochany.

—— Jorge z Brazylii

Nigdy nie otrzymałem tylu paczek, ale od ciebie. Jesteś niesamowity! Twoje pakiety są najlepsze. Nie użyję nikogo oprócz Ciebie !! :-)

—— Andrei z Kanady

Im Online Czat teraz

You Wei Biotech. Co.,Ltd

1 2 3 4
You Wei Biotech. Co.,Ltd You Wei Biotech. Co.,Ltd You Wei Biotech. Co.,Ltd You Wei Biotech. Co.,Ltd
working environment warehouse oil making process Changjiang river

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Agent
Importer
Eksporter
Firma Handlowa
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : LSW
Ilość pracowników : 300~700
Coroczne wyprzedaże : 3000000-700000
Rok założenia : 2015
pc Export : 80% - 90%
Wuhan Lianshangwang Technology Co., Ltd. jest wiodącym dostawcą anabolicznych steroidów i proszków hormonalnych w Chinach, znajduje się w jednym z najpiękniejszych miast w Wuhan w Chinach, znanym jako Yellow Crane Tower i Jangcy. Specjalizujemy się w proszkach steroidowych i mamy profesjonalne firmy logistyczne do zorganizowania wysyłki. Wysoka jakość, konkurencyjna cena, szybka dostawa, bezpieczna wysyłka i przemyślana obsługa posprzedażna zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie.

Firma inwestuje duże fundusze i mózgi w dział badawczo-rozwojowy, aby badać produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i półprodukty, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku. Grupa badawcza wysokiego szczebla, zaawansowana aparatura i dobra atmosfera naukowa zapewniają jakość badań i rozwoju. Nasze produkty osiągają zaawansowane standardy na rynku krajowym, z których wiele osiąga międzynarodowy standard.

Kapitał firmy utrzymuje się powyżej 100 milionów RMB. Zgodnie ze standardem GMP firma zbudowała zakład o powierzchni 10000 m2 wyposażony w zaawansowane urządzenia. Fabryka ma kompletny system QA i QC. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001. Posiadamy uprawnienia eksportowe i importowe, drobne produkty chemiczne, biochemiczne, farmaceutyczne i ich półprodukty dystrybuowane przez firmę są sprzedawane zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym i są wysoce zalecane przez naszych klientów. Aby dalej rozwijać rynek, pragniemy współpracować z wytwórnią i firmą handlową na całym świecie, aby zapewnić sobie pomyślną przyszłość.

Opowiadamy się za ideą przedsiębiorstwa, że ​​"ludzie na pierwszym miejscu, wiodą w rozwoju nauki i technologii, służąc społeczeństwu", nalegają na podjęcie drogi, która "łączy naukę i technologię jako małżeństwo", w oparciu o wysoki standard, nową technologię, wysoką jakość . Mamy jedną grupę talentów zaawansowanych technologicznie, którzy są menedżerowie przemysłu chemicznego, producenci, deweloperzy, wszelkiego rodzaju konta zawodowe i techniczne dla 30% całkowitej liczby przedsiębiorstw, poświęca się na badania, rozwój, produkcję nowych wysokich -tech produktu, wprowadzaj produkty innowacyjne stale na rynek. Posiadamy kilka zestawów analizatorów o wysokiej wydajności i wysokiej czułości, takich jak spektrofotometr HPLC, GC i UV do analizy i kontroli produktów. Firma uzyskała aprobatę ISO9001.

Nasi pracownicy będą dążyć do wysokiej jakości i doskonałej marki z niestrudzonymi wysiłkami i odziedziczą ducha przedsiębiorczości na "szczerej, pracowitej, wyrafinowanej, w górę", kierując się teorią zarządzania przedsiębiorstwem "życia, usług lub duszy jakości", korzystając z produktów pierwszej klasy i wysokiej jakości usługi, aby sprostać wymaganiom rynku.

Daj nam szansę, wierzymy, że zaskoczymy Cię najwyższej jakości, bezpieczną i szybką dostawą, ciepłą usługą po sprzedaży. Mamy nadzieję na zbudowanie długoterminowej współpracy ze światowymi przyjaciółmi i powitanie w Chinach z wizytą.

Szczegóły kontaktu
You Wei Biotech. Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Ben

Tel: 86--13657291547

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)